Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(22)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamac

Munca si iar munca! Azi am avut proasta idee de a lua o pereche de pantofi decupati in fata care m-au strans de mi-au sarit ochii. E inca foarte cald si sunt inainte de ciclu asa ca mi s-au umflat picioarele si am fost terminata. Abia asteptam sa ajung acasa sa ma descalt.

A propos de sunet la DVD, ma uitam si eu la niste filmate pe You Tube si nu auzeam aproape nimic si am ridicat volumul la maxim si tot nu se auzea. Apoi am vazut niste fire pe langa pc si am descoperit problema: sotul meu ascultase muzica cu castile si nu le scosese, asa ca acum se aude perfect si cu casti si fara.



si mie imi vin idei stralucite in ceea ce priveste incaltatul..o patesc destul de des.
eu am reinceput tratam, sa vedem ce imi rezerva luna septembrie

am verificat castile.......am bagat un mp3 si a mers....la noi sunt castile conectate in permanenta, caci pc-ul il tinem in dormitor.......asa ca pt a avea liniste folosim cascutele.
ieri seara mergea bine mersi, ca atunci ma jucam cu dvd-urile de la frate-miu.......poate am dezistalat eu ceva...hm.si cica azi tb sa merg devreme la nani, ca maine imi da trezirea de dimineata.

Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Imi pare rau! Sa speram ca resusesti sa rezolvi problema.
Ce tratament vrei sa faci? Vrei sa faci IA?

Eu cred ca mai astept deocamdata! Am inceput sa luam amandoi BU, mergem asa vreo 2-3 luni, apoi mai vedem.
Ieri se vorbea medicii nostri, al meu e ca un bursuc cu ochelari. Iti vine sa razi cand ii vezi moaca (mai putin cand iti cere banii pt consultatie)!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamac

Imi pare rau! Sa speram ca resusesti sa rezolvi problema.
Ce tratament vrei sa faci? Vrei sa faci IA?

Eu cred ca mai astept deocamdata! Am inceput sa luam amandoi BU, mergem asa vreo 2-3 luni, apoi mai vedem.
Ieri se vorbea medicii nostri, al meu e ca un bursuc cu ochelari. Iti vine sa razi cand ii vezi moaca (mai putin cand iti cere banii pt consultatie)!

Nu fac Ia, doar stimulare si la prestat, dr meu e dragutel, ....azi chiar mi-a zis ca nu intelege de ce nu raman ca toate analizele sunt in parametrii normali.....boh....sa vedem poate ii fac cadou soatei de ziua lui 2 liniute .....cred ca r fi cel mai fericit.

Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Iti tin pumnii! Cand e ziua lui? Pe cand ne apucam de ?
Ar fi misto sa am si eu o surpriza de ziua mea! In 29 octombrie implinesc 34 de ani si 9 ani de casnicie. Luna octombrie imi poarta noroc, toate lucrurile importante din ultimi 15 ani mi s-au intamplat in octombrie:
1) am plecat din tara
2) l-am cunoscut pe sotul
3) ne-am casatorit
4) ultimul job (lucrez de 7 ani)

Acum nu imi vin in minte alte evenimente, dar cred ca pe locul 5 as vrea sa adaug am ramas insarcinata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamac

Iti tin pumnii! Cand e ziua lui? Pe cand ne apucam de ?
Ar fi misto sa am si eu o surpriza de ziua mea! In 29 octombrie implinesc 34 de ani si 9 ani de casnicie. Luna octombrie imi poarta noroc, toate lucrurile importante din ultimi 15 ani mi s-au intamplat in octombrie:
1) am plecat din tara
2) l-am cunoscut pe sotul
3) ne-am casatorit
4) ultimul job (lucrez de 7 ani)

Acum nu imi vin in minte alte evenimente, dar cred ca pe locul 5 as vrea sa adaug am ramas insarcinata!


la noi e septembrie.
in sept 1999 ne-am cuplat......pe 18 facem 10 ani de cand suntem impreuna..
pe 20 e ziua lui de nastere..

Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Asa sa ne ajute Dumnezeu!
In septembrie si in octombrie vom intra pe listuta cu acest minunat smilie:
Bine ar fi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamac

Asa sa ne ajute Dumnezeu!
In septembrie si in octombrie vom intra pe listuta cu acest minunat smilie:
Bine ar fi!

tb sa fie!!!!

Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Acum merg la somnic!
Noapte buna si vise de aur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamac

Acum merg la somnic!
Noapte buna si vise de aur!


multumesc la fel...eu tot nu ma las pana nu termin, ca de nu maine ma terorizeaza lumea cu telefoanele.acu mai stau sa trimit si pozele pe mess.....uffa!!



Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Inca nu e prea tarziu.....inca nu e prea tarziuuu
Mai am inca......26 de minute....ihaaaaaaaaaa


LA MULTI ANI NICO!!!!!!!!!!!
Iti doresc sa ai parte de multe multe lucruri minunate, clipe de fericire si oameni speciali!!!
Iti doresc sa ai mereu curajul, forta si credinta sa lupti pentru ceea ce vrei, ceea ce visezi, ceea ce speri, ceea ce iubesti!
Iti doresc, ca in fiecare zi sa ai macar o clipa, un minut, o secventa, in care sa te bucuri de ce esti, de ce ai fost si de ce vei deveni!
Si iti mai doresc....sa fii mereu iubita...iubita din plin si pe deplin!!!!


Ma scuzati, ma iertati...astazi a fost haos in casa mea
Ne-am facut balconul....si am avut baietii care au lucrat la el...aproape toata ziua....si am stat pe langa ei, iar dupa ce au plecat a trebuit sa fac...bineinteles....currrratenie

In fine, totul e bine cand se termina cu bine...cel putin pentru moment
Va pupicesc pe toate!
Somnic pufos....

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput