Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (87)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Ionela te-ai hotarat asupra numelui?! Adaug si eu un vot pt.Mihnea..

miany
29+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Neata
Miany iti donez eu cafeaua mea (15 ml) ca la mine nu intra . Nu ma simt bine, dar ma simt mai bine decat ieri, ceea ce tot inseamna ceva

monis 29
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75

Ionela te-ai hotarat asupra numelui?! Adaug si eu un vot pt.Mihnea..

miany
29+ DAVID ANDREI


Eu m-am hotarat.... nu stiu ceilalti... sotul... etc.... dar nu e problema mea.... mie imi place... si asa va ramane


25+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Citat:
citat din mesajul lui miany75

Ionela te-ai hotarat asupra numelui?! Adaug si eu un vot pt.Mihnea..

miany
29+ DAVID ANDREI


Eu m-am hotarat.... nu stiu ceilalti... sotul... etc.... dar nu e problema mea.... mie imi place... si asa va ramane


25+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera


Asa, asa Ionela tine-te tare pe pozitii cu numele ca si eu is la fel. Maica-mea nu e prea de acord cu numele de Dominic, oricum a zis ca orice nume ii punem ea asa o sa-i zica, dar a zis clar ca ce nume e ala, ca sa ma gandesc ca o sa-i zica copii in fel si chip " Bai Dumineca,ce faci ma?" si alte porcarii din alea. In fine...e problema lor daca le place sau nu... e de ajuns sa ne placa noua.
Iar cu nr de 100 zile si eu le-am tot numarat pana am ajuns acolo. Acuma le-am pierdut sirul, dar oricum stiu ca is mai putine. 100 suna chiar frumos, deja de maine is numai cate 2 cifre si e si mai super...

Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

neata si de la mine...
felicitari fetelor pt schimbarea de saptamana....
vorbiti de vise.....eu am visat azi noapte ca mi-a venit laptele ....si curgea frate de numa, tasnea chiar......si era mare bucurie pe mine
eu mai am 96 de zile pana la DPN-ul stabilit de doctor....dar cine stie exact ....

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

25+ David

strumfulet + poza strumfulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Monis numai 15 ml?! ma bucur ca esti mai bine ..Aceeasi migrena? Cum stai cu TA?

miany
29+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Buna dimineata,fetele!

Eu mi-am baut cafeaua de mult, dar as mai vrea una....O sa servesc o cafea virtuala, sa nu o supar pe Annabelle!

Felicitari fetelor cu 30 saptamani, multa sanatate si sarcina usoara pana la...macar 38!

Felicitari Roxyaly pt rezultatele bune!

Pirelia, ce frumos sa te mai vedem!!!!

Krelia, asteptam vesti bune despre pisoiul tau!

Monis ,Lavinia, imi pare foarte rau sa aud ca va simtiti rau....
Si eu raportez o stare naspa....ameteli, palpitatii, dificultati de respiratie, oboseala si picioare foarte umflate... Pana pe 1 Sept, cand am urmatoarea "intalnire" cu medicul, cred ca asa o sa stau....


Lumi 28+ cu Alexa Annabelle Denise


http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



RamonaC, iei pastilute si bei ceaiuri??? Cat mai ai de gand sa stai racita?

Ionelamaria, felicitari pt AMR-ul de 100 de zile! Asteptam pozici cu lucrusoarele pe care le veti cumpara! De unde cumperi? Poate imi dai si mie niste ponturi de magazine pt bebei in Iasi, ca nu stiu nici unul, si abia astept sa vad ce au si pe acolo!
Dupa ce ajung in Romania, am o nunta, apoi am program liber- controale medicale si achizitionarea "zestrei" printesei!



Lumi 28+ cu Alexa Annabelle Denise


http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

oooooo..pai daca stiam cat succes are ua va faceam de mai mult timp


Azi am incercat si eu stari de greata ...dar cum am mancat ceva, mi-am revenit




si la mine AMR 63 zile

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


29+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mussica spune:

Sa aveti o zi frumoasa.
Eu abia acum am ajuns la servici si mi-ati facut pofta de o cafea cu muuuuuuuuuuuult lapte.
Numaratoarea mea inversa a ajuns la: 115.

Si eu votez pentru Mihnea. Eu sunt in cautare de nume pt bebe si fac ce fac si tot la litera M ajung. Pana acum am pe lista: Mihai, Mircea si Matias.

Pup si sa aveti o zi minunata!

24 saptamani

Mergi la inceput