Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (87)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

Simina multumim de adresa de yahoo

: 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Uauh..., luam si de la tine cate o cafeluta Tinonino81 ca doar 30 de saptamani de sarcina chiar e motiv de sarbatoare!

Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineataFelicitari Camy si Tinonino, mooooaaaama ce aproape sunteti! 25 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

Chiar ca suntem aproape,eu acum realizez si mi se face frica,dar totusi deabia astept sa-mi tin comoara in brate

: 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Neatza tuturor! Raportez ameteli si stari de greatza de doua zile. Abia astept sa ma duc la medic vineri cand am programarea!

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii puternica si mai ales fii fericita....Lavi, 29+mami de RaresCristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Neata
Camy, Tinonino felicitari pt cele 30 de saptamani.
Roxialy super vesti.
Krelia bafta multa pt vizita la dr.
Ramona ce matinala ai fost azi. Ai luat si prenatalul Tre' sa dai de baut.


Vad ca nu sunt singura cu bebe gimnast in toiul noptii Adorm din ce in ce mai tarziu. Copil energic... Sotul zice ca sigur se va naste noaptea.

Va pup pe toate.

25+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna dimineata ,fetele ! Mai aveti si pt mine?!
Camy,Tinonino felicitari pt.schimbarea "prefixului"!Doamne-ajuta pana la capat!!

Krelia succes azi la echo!!
Monis cum mai esti?! Ma bucur ca ti-am adus un zambet pe fata...dar Kreliuta a facut toata faza...ca eu uitasem sa precizez ca eram in baie,dupa dus....oricum a iesit fain faza...

miany
29+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Roxyaly felicitari pt.rezultatele bune !Tine-o tot asa pana la cel putin 38!

miany
29+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

buna dimineata

Si eu ma simt cam ametita... si cam apatica.... sper sa nu imi fie rau in ultimul trimestru daca nu mi-a fost in primul

Tin pumnii tuturor pentru vesti bune de la intalnirile cu medicii. Noi speram sa ne intoarcem acasa cu chestii pentru bebe azi... si sa ne " laudam" aici cu ele


25+
aniversarea nuntii noastre

sa-l ajutam pe Alex

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

mai avem de asteptat 100 de zile pe Mihnea. ( mi se parea prea frumos numarul 100 sa nu precizez)


25+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput