Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009(171)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Kemsy pe antena 3. Dar cred ca e de la 11 la 12, imediat se termina...

mai e in reluare tot pe antena 3 de la 7 la 8 dimineata parca, nu mai stiu, si pe antena 1 candva de pe la 10 la 11. Nu mai stiu

32+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

multumim Elle!
si vreau sa o mai felicit pe Techiluta pentru familionul ei minunat!! pentru ei a fost cea mai frumoasa zi ever, sunt convinsa!!
da , da corect tot ce ai zis , hai somn usor si odihnitor



Aida ... 36+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:








[
HAI MONICA HAI!


NASTERE USOARA, BEBE SANATOS SI PAPACIOS! TINEM PUMNII STRANSI STRANSI SA FIE TOTUL BINE!






Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Mai fetelor, acum pot dormi linistita ca v-am ajuns de urma.

Va multumesc ptr gandurile bune, si adevarul este ca atunci cand imi spune dr ca totul e ok, imi trec si nervii si dezamagirea statului pe hol cu orele....ce e mai nasol e ca de data asta nu ma simt deloc bine, am burta pietroi, ma doare noada si spatele, am senzatie de voma....si totul de la oboseala si stres, asta e marele pacat zic eu....dar nu mai am mult!

Nu vreau, efectiv refuz sa continui o discutie care din start mi se pare lipsita de fond....avem lucruri mai importante de facut, suntem multe si diferite, e normal sa ne mai calcam pe bataturi, nu putem masura totul cu aceeasi unitate si mi se pare normal.

Sa va dau un ex:cum ar fi acum sa ma supar eu ca nu s-a ingrijorat nimeni si ptr mine ca eram stresata tare si am lipsit atat de mult ptr un amarat de control....pe bune acum.....e aiurea si nu are rost.

Poate noaptea va fi un sfetnic bun si veti invata sa va ignorati in astfel de chestiuni, chiar daca nu suna frumos.

Va pup si somnic usor va doresc.

----------------------------------------------
Alexandra 34+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Fetelor unde gasesc si eu pozele Techilei cu bebeii?

35 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:



HAI MONICA, GO BABY GO




----------------------------------------------
Alexandra 34+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



raluk da .. am stat caci fii-mea nu avea somn si i-am citit alba ca zapada .. ma lua pe mine somnul si ea se invartea in pat. apoi, am strans masa dupa dnul sotz .. care a binevoit sa haleasca si sa lase masa nestransa .. dar .. am eu hac de cojocul lui! apoi am intrat si am vazut ca erati la pag 27 .. nu puteam sa va las la greu .. am trimis parola la cateva fete ..

daciana imi pare rau de deciza ta .. iti doresc nastere usoara si bb sanatos. chiar nu mi se pare ca am sarit calul cu nimic .. dar nu e corect ca o persoana sa actioneze de capul ei si sa schimbe parole de la sine putere fara a se pune de acord cu noi. am fost cat se poate de diplomata .. alta data, poate o sa las diplomatia deoparte daca tot am un comportament impardonabil ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Kemsy pe antena 3. Dar cred ca e de la 11 la 12, imediat se termina...

mai e in reluare tot pe antena 3 de la 7 la 8 dimineata parca, nu mai stiu, si pe antena 1 candva de pe la 10 la 11. Nu mai stiu

32+ Alex

Gata, l-am prins, macar pe final
Imi place de el, uneori se cam maimutareste, uneori se mai lauda, dar e amuzant. Il dadea pe antena 1 dimineata, dar au schimbat programul si mi-au stricat diminetile, ca eu ma machiam si imi beam cafeaua inainte sa plec la servici ascultandu-l. Iar face figuri netul meu..., cred ca ma duc la nani...sau sa mai chinui putin matza, ca prea doarme asa...in nesimtire Good night!!

Gianina 35+ cu Loris Stefan


Loris
Fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

fetelor, ma pregatesc sa inchid si eu calcul, sa ma intind la tv. Mentinem fortele pe cand va trebui din nou sa urmarim travalii de fete dragi noaptea...

Va pup cu drag pe toate!

Noapte buna!

32+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

Fetelor unde gasesc si eu pozele Techilei cu bebeii?

35 +cu bebe Alexandru Aurelian


aici

http://family.webshots.com/album/574313010YxJyuL

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput