Burtici fericite de septembrie-octombrie(168)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:



Bun venit Alessia! Felicitari Angela! Sa aveti o fetita plina de viata, cuminte si mancacioasa!

raluk eu tot pentru kaki optez...e o culoare foarte odihnitoare, plus ca stii ce se spune despre verde...ca incarca energetic...pe cand negrul nu prea. stiu ca e suferitor si merge la orice...dar parca nu as pune negru pe copil din prima asa. eu cred in chestiile astea cu energiile :)

MangaGirl :-) 34+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Bun venit pe lume bebe Alessia!






Bun venit pe lume bebe Alex Andrei!


Felicitari mamici,refacere rapida si bebei sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl



Alex, bine ai venit pe lume! Santorini, multa sanatate si recuperare grabnica!!!!

. Nu-mi vine sa cred...ce se precipita lumea...mai fetelor, mai...mai ramaneti cu noi pana in septembrie, mai..ca o sa ne simtim singure...ce sa mai zic de fetele de octombrie...vorbeste gura fara mine...parca vad ca-mi face fiu-meu o bucurie si vine in octombrie, cu vreo 2 sp intarziere asa ca sa ma linisteasca de tot!

MangaGirl :-) 34+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com


Auzi Mangulico pai daca e sa o luam pe Devyla care a nascut prima si pe fetele acelea de la sfarsitul lui octombrie si daca nu ma insel sunt si in noiembrie, va fi ceva de genul:
Citat din Devyla: "pe vremea cand am nascut eu...."

Cea mai fericita 37 + cu


Loooooooooool ce m-ai facut sa rad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

BUN VENIT BEBE ALEX

BUN VENIT BEBE ALESSIA

FELICITARI MAMICILOR,REFACERE RAPIDA SI SA VA BUCURATI DE PUIUTII VOSTRI

34+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

iulika ce ma bucur!Bravo mamico si bravo Brusulica!Faceti o echipa buna impreuna...sa vezi ce bine merge treaba in doua saptamani!


Dana15 stai linistita ca vine wrapul.Si la noi a durat cam 10 zile de la comanda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

TECHILA super semnatura ta,mai ai cateva ore si iti vezi pesti
CAMY si eu sufar de insomnii si e groaznic,azi-noapte imi venea sa ma dau cu capu de pereti,abia pe la 5 si ceva m-a luat somnu,m-am trezit la 8 am mancat si apoi am mai dormit pana la 2
Ferice de fetele care nu au insomnii
Ma bucur ca MONICA e bine,sper sa treaca linistita si peste ziua de azi si sa-si tina bebicu sanatos in brate
IULIKA ma bucur ca bb BRUCE incepe sa pape de la tzitzi
Bebicu meu e tare agitat,eu nu stiu cand o dormi,cred ca doar cand dorm si eu ca in rest se tot intinde si ma impinge cu picioarele manutele,numai el stie,sauuuuuuuu poate se pregateste de iesire
Cred ca ma imbrac si eu sa ma duc sa dau comanda de dulap ca in ritmul asta nu mai fac nimik
Va dulcic

34+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Hop si noi

Bun venit pe lume Alex Andrei si Alessia!!!!

Proaspetelor mamici le doresc refacere rapida si muuult laptic

Mie deja a inceput sa-mi vina laptele era si cazul la cat ceai am bagat zilele astea in mine

Siiiii,nu in ultimul rand,sa va dau o veste buna inainte de operatie si in timpul ei,tensiunea mea n-a fost mai mare de 14,5 (cea mare) si sub 6,5 (cea mica)incredibil,nu??

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si Razvan (21 august 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979

Gata, am terminat si eu ciorba de perisoare (preferata sotului) si de spalat pe ziua de azi. Acum pot sa ma odihnesc.

BAGAJUL DE SPITAL NU-L FAC INCA PT. CA EU AM HOTARAT SA NASC IN SEPTEMBRIE . Plus ca trebuie sa jonglez printre liberele dr. Sapt. asta e in concediu. Si in sept. - cred ca a doua sapt. - e iar in concediu. Deci eu - fara sa vb cu nimeni- m-am hotarat fie sa nasc in prima sapt. din sept., fie in a treia :)) Sper ca si fetita mea e de acord:)

Ma tot gandesc la Monica...saracuta de ea cum sta in spital, azi probabil se gandeste ca e un an de cand a nascut primul baietel - ingerasul ei si cred ca are emotii mari pt. poimaine cand naste (natural sau cezariana..oare s-a hotarat dr.?)

Si la Techila...cum e ea mamica eroina de gemeni si ce emotii trebuie sa aiba pt. maine:)



Dana 36+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 3-4 saptamani



Monica o sa faca cezariana...e hotarata treaba..cat despre ingerasul ei...numai ea stie ce-i in sufletul ei...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


28+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Hop si noi

Bun venit pe lume Alex Andrei si Alessia!!!!

Proaspetelor mamici le doresc refacere rapida si muuult laptic

Mie deja a inceput sa-mi vina laptele era si cazul la cat ceai am bagat zilele astea in mine

Siiiii,nu in ultimul rand,sa va dau o veste buna inainte de operatie si in timpul ei,tensiunea mea n-a fost mai mare de 14,5 (cea mare) si sub 6,5 (cea mica)incredibil,nu??

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si Razvan (21 august 2009)






cum ai eusit cu tensiunea soro..ca mie imi e groaza....

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


28+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mary ma bucur ca esti bine si ca a venit si lapticul.....dar la astea de stau pe aici pe la colturi si-si rod unghiile nu ai si tu o poza cu Razvi ?

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput