Pestisori... pestisori... (43)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely, varianta a doua ...oricum acel personaj m-i se pare cam ciudat ...sa nu zic mai mult lasa -i in plata domnului ...nu iti strica ziua ca nu se merita ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mda... cred ca aveam nevoie sa-mi spuna cineva ca nu m-am prostit chair de tot, de cand stau 80% din timp doar cu trupa



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Mda, Dany... is multumita de ceea ce i-a trimis taica-su, mai ales ca, si poznasul e incantat ... ca a "zburatacit" prin casa si cu trotineta si cu ghiozdanelul (e dintr-ala tip bagajel, cu maner... ii cautasem io si anul trecut dar, nu gasisem atunci )... si, acus' se duce iar cu unchiu-su in camera nou renovata sa se joace cu masinutele, ca-s set de doua persoane, iar acolo au loc destul de manevrat, ciocnit, etc.,... Faza e ca, isi aduce aminte de poznas mult prea rar ... asta era nemultumirea mea , intelegi? Nici la telefon nu-l cauta prea des... mai ales in ultima jumatate de an, daca l-a sunat de vreo 2-3 ori ... in fine, treaba lui! Oricum face ce vrea si cum vrea ... e o discutie fara capat, fara sens, fara... fara... fara... ... ...

Ely, io in discutii de genul ala nu prea ma bag ... ca, am vazut ce reactii au unele personaje ... asa ca, stau in bancuta mea ... dulce ca sa nu mai fii suparata. Nu pune la suflet asa de mult ca nu se merita .




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, iti inteleg oful dar el pierde nu ? Robert sa fie sanatos !Deci asa fac raliu in camera

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Nu's suparata... doar m-am ofticat ca io una scriu si alta mi se raspunde... am zic ca n-oi fi in stare sa ma exprim in cuvinte ce-i in capul meu

Pan' la urma fiecare cu gusturile lui... unele care mie mi se par socante, poate altuia nu i se pare nimic iesit din comun... dar cand io vorbesc despre merele din copaci si mi se raspunde ca stelele se vad doar noaptea pe cer



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ihi, Dany... e pierderea lui ... si, da fac raliu ... pan' ne bagam sa asezam la loc mobila ...

Ok. Ely, am inteles .




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, mai lasa-le neasezate un pic ..ca nu mai are baietul pista ... dupa aceea

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




Unde-s sirenele??? Ati cam disparut iarasi ... la plimbari, nu-i asa ?

Dany, nu putem lasa asa ... trebuie si asezat la loc... ca, ne-am lungit destul cu harababura si prafuiala ... deja asezam ... asta e... gasim noi alta pista ...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Sunt aici, dar am fost la Ana , ca mi-a batut in usa cand s-a intors de la copii sa imi arate barba lui mos Craciun...adika mititica are gips la o manuta ....a cazut in parc si a venit cu manuta sub ea si azi a fost la budimex si cica are o mica mica fisura , deasupra cotului drept ,dar e mai bine sa ii puna gips...ea e tot vesela, are o enregie ...ne-o imita pe doamna de la cresa : facea Izabela hai fii cuminte ca acum vin mami si tati " sau copii ...felul 2 ..la masa ..si repeta numele copiilor




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Off, mititica Ana ... bine ca, macar e curajoasa si vesela in continuare .
Noi, am cam terminat cu treaba pe seara asta ... maine de amu, iara... ne retragem, care la , care la , care mai papa oleaca , care la ... p-orma la ... asa ca, va zic la toate: noapte buna si s-aveti vise frumoase-frumoase! & &




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput