Pestisori... pestisori... (43)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Gata Cryna, am venit ..m-am trezit ...buna cafeaua , yam yam ....dar mai stai putin sa ma dezmeticesc

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Acu' am aparut si eu... am simtit miros de cafeluta...

Ieri am facut curat... si pe urma am umblat... cu soata sa-si scoata o masea... apoi in parc...
Seara chiar am fost doborata

Cryna ce de cadouri... vad ca motocicleta este cea mai cea... cat de fericit

Danuta ai gasit/primit parola? Sau dam PM?




Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Salutare!
Apar si eu la cafea.
Cryna, super pozeleE un scump Robert si vad ca a primit multe cadouri.Sa le foloseasca sanatos si sa faca multe ture cu motorul.
Spor la lucru sa terminati cat mai repede cu renovarea.
Vai, ce-i si la noi pe scara! Toata ziua sterg sa nu caram in casa.Ieri a terminat zugravul de spalat si reparat si azi cred ca da cu pompa.Mi-am pus un nylon pe usa ca nu vreau sa o faca varza.
Noi profitam de ultimile zile libere si tot pe afara suntem, iar printre picatele mai strencanesc o geanta pt Diana c-a vasut ea intr-o zi cand ma uitam pe net o gentuta fluturas, asa ca am de lucru.
Elyana, cand plecati in concediu?Ce-ti fac strengarii?
Dany
Danuta, asa deci, a trecut foamea dupa ce a mancat Miruna vorbareata.
Andanii, cum se simte sotul tau? si te asteptam la o poveste cand ai timp.

Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mihaela si la noi au zugravit scara blocului prin iarna... a durat o gramada ca am prins si sarbatorile, si atunci au facut pauza... cata mizerie

In concediu plecam duminica ... abia astept ...



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

La noi, cica, termina saptamana asta cu zugravitul si vopsitul.
Usile le-a terminat serifu.Au iesit doar 3 vecini sa-l ajute, doi pensionari si unul mai capabil.Dar cel putin avem usi
Mai un pic si ce-o sa va mai distrati.

Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




Gata. A ajuns si pachetul cu cadouri de la taica-su ... in sfarsit, trimite si el ceva de ziua poznasului, pan' amu au fost atenti cu poznasul doar de Craciun (ma refer si la bunicii din partea tatalui lui Robert, adica intr-un an i-au facut bunici cadouri de Craciun, in celalalt a trimis taica-su niste banuti, ca sa-i iau eu ceva in numele lui)... eh, sa zicem ca, gestul conteaza , nu? Is io cam nemultumita ? Sau mi se pare mie ? Mno, ... Amu, poznasul se joaca cu masinutele primite de la taica-su, de alea cu telecomanda, care-i plac lui si care nu-i tin neatinse pana seara... i-a mai pus in pachet o gramada de dulciuri, trotineta (noroc ca s-a razgandit cu noi si i-am luat motocicleta ca, altfel, acum, ar fi avut 2 trotinete ), cateva hainute (cam mari, pt. vreo 6 ani dar, decat deloc ...) si un ghiozdanel cu rechizite... Ok., si gata... s-a "imbogatit" cadoul de ziua lui ...
Mey, io-s cam greu de multumit, nu-i asa?!? ... sau e doar parerea mea ?!?

Multam fain Ely si Miha pt. aprecierile pozelor noastre. la amandoua.

la toate... ... o zi buna!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua !

Acum m-am returnat acasa , pe la policlinica sa mai vada dr .piciorul, sa mai fac niste fizoterapie, apoi la banca sa fac o plata , apoi sa actualizez datele ..si tot asa ....

Ely, cred ac abia astepti sa plekati la mare .Unde anume mergeti ?

Mihaela, sa ai spor la geanta Dianei ... si eu care ma gandeam ca o faci pe a mea....si sa termine zugravul cat mai repede



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Dany, iar m-ai "ratat" ...daca ai postat din nou in coada mea ... sa-ti fie de bine plimbarile .




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, cred ca am postat in ac timp...dar probabil ai fost mai rapida .


Eu zic sa fii multumita ca nu a uitat si ca i-a trimis cadouri si nu cred ca sunt chiar putine ....deh, asa sunt eu mai impaciutioare

Si DAAAAAAAAAAA...SUNTEM GREU DE MULTUMIT



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Plecam la mare, la Jupiter.

Sunt io proasta si nu stiu sa mai scriu ca sa se inteleaga sau unii se fac ca nu pricep
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141159&whichpage=14




Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput