Pestisori... pestisori... (43)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Dany bine ca ai rezolvat pentru mom.si sigur o vei face si dupa.dar cand atingi cele 90 zile care este calea de urmat?Distractie placuta in oras si apoi,daca zic ei ca e normal sa doara in aceasta perioada mai rau,strangi tu din dinti,doar sa rezolve totul.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


un piculet...
Ma intorsai din plimbarile facute cu poznasul, cu & ... amu, il asteapta pe bunica-su sa se imbrace, ca sa iasa din nou afara... iar, io, ma pregatesc sa ma duc la magazin, sa fac cumparaturile pt. masa de pranz ...

Asa-i Nicoll... vrea poznasul si benzina ... Succes cu cele doua mandre "gradinarese" . Multa bafta cu analizele, sa iasa bine . Si, dap, trece timpul... zboooaaaraaa ...

Dany, plimbari placute cu prietena si sa-ti fie bine la tratament! Multa sanatate si putere sa rezisti durerii !


Gata. ... v-am -at pe toate. O zi buna in continuare!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hmmmhhh... tot io ... sa va invit la masa ...
Deci, daca e vreun doritor de niste pilaf cu ciuperci si pulpe de pui, plus o salata de varza verde, e poftit la masa: pofta buna !
Amu, va doresc o dupa-amiaza placuta in continuare, spor la treburi, distractie maxima si numai bine! la toate.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna mersi mult!!!Buuna papa!Azi cu ce "mi-ai dat tu" m-am ales,ca am avut o zi de nici sa pov nu mai am chef...Numai oameni iresponsabili pe peste tot....

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nicol. o mare imbratisare ca sa treca rautatile de azi !


Calea de urmat dupa cele 90 zile de medical este terminarea preavizului si apoi somaj ..si cautat si iar cautat pana gasit loc de rupt oasele

Cryna, yam yam ce ai gatit tu akolo .

Caut un subiect si nu il gasesc , poate ma ajutati voi..era ceva legat de programul "prima casa "

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Dany pricepui ce si cum...Eu sper sa ajungi "sa-ti rupi oasele cat mai repede" ca se invata frantz sa stea linistite si nu e bine...
Sar'na pt imbratisare...
Mai fetele stiti cumn ma simt dupa ziua de azi?De parca m-ar fi lovit cineva cu maiul(ciocanul acela de batut pamantul_...si culmea e ca nu am facut o activit fizica,ci doar a trebuit sa leg si dezleg informatii pt a afla cum se face ca ne ajunge la plata un bilet la ordin cu 3 zile mai devreme...M-a costat cam 2 ore de vb la tel continuucand cu distribuitorul,cand cu seful,cand cu colegii...
Mey,eram chiauna cand am terminat
Acum fug sa spal mandrele,sa le dau papa si poate vad ceva la tv.

P.S si poate nu adorm si scriu pt prima data la "in floarea copilariei"Si si daca nu scriu in seara asta,o iubesc pe fata care munceste sa avem noi unde scrie.pt ea.
Si pt toate fetele!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cineva,cineva,mi-a dat sa traiesc ceva emotii in seara asta.Am parasit "clubul scutecelor" si suntem la "in floarea copilariei"...Are mama fata mare
Acum fug ,
Dar totusi pe unde umblati mai fetele?Doar dany a cerut invoire.Miha pe unde va plimbati?

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


pe aici... mai tarzior oleaca ... va citii dar, n-apucai sa mai raspund ... "lucram" in alte parti ...

Off, Nicoll... naspa patanie la servici . Bine ca ai rezolvat treburile cu bine, pan' la urma... si, a trecut si ziua de lucru .
Te astept la "In floarea copilariei" ... . Sper sa va placa ce am facut io pe acolo ... nu mare lucru , bineinteles... dar... s-aveti spor la scris .

Dany, muuulta bafta in continuare!!! Sa se termine totul cu bine & !!!
Daca gasesc ce cauti, te anunt... .


Momentan... va zic noapte buna si somn usor la toate! Vise placute ! Pe maine.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Nicoll!!! Ne "urmarim" si "pacalim" pe forum!!!
Suntem una in coada celeilalte... hi, hi, hi...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Dany, o fi vorba de subiectul asta :

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138810


la toate sirenele si noapte buna, inca o data ! Pe maine.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput