Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (173)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Intrebare: Noi ne gandim sa plecam la mare , cine este in perioada asta de sfarsit de August pe acolo?In special Olimp-Neptun?

Yo Miss Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

nocom eu am abonament acolo si ma pot duce oricand ..
aaa si nu cred ca merg mai mult de o data acolo pe anul asta, hai fie de 2 ori asta daca am cu cine.


Si atunci de ce ai mai platit abonament?

fericita de Mihnea-Cristian - 17.08.2008
Ma fac mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Lumi multumesc.

L-am certat pe Andy ptr o nazbztie pe care tocmai a facut-o,a inceput sa planga [asa e el mai sensibil],Alexia initial a marait cu el,apoi fiind pedepsit in camera lui s-a dus si l-a imbratisat de nush cate ori ai a stat cu el acolo,degeaba am chemat-o nu s-a miscat de langa fratica...

Aly cum e puiul?



Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy.p

L-am certat pe Andy ptr o nazbztie pe care tocmai a facut-o,a inceput sa planga [asa e el mai sensibil],Alexia initial a marait cu el,apoi fiind pedepsit in camera lui s-a dus si l-a imbratisat de nush cate ori ai a stat cu el acolo,degeaba am chemat-o nu s-a miscat de langa fratica...




Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei





de Andreea-Maria

"Nu meritã sã plângi pentru nimeni, iar cei care meritã nu te vor face sã plângi."
Gabriel Jose Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

babytza la ce ora mergem maine la monica? unde ne intalnim?

andy.p ce dragalasi sunt fratiorii!!!!

Noapte buna



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

a vb sotul cu 2 dr din romania...cica pata nu are legatura cu raceala(poate e o reactie alergica la un medicament...dar nu vad la ce, ca eurespal a mai luat si nu a avut nimic si deja e 3 a zi de cand ii dau iar), dar in cazul in care se inroseste sa merg la spital cu el.la fel si daca tusea se agraveaza sau are probleme cu respiratia.

acum, sebi e bine, a adormit.eurespalul ii da stare de somnolenta. pata pare sa treaca, de tusit...mai rar, febra nu a facut.ma rog sa se faca bine, sa nu ajung cu el la spital.

ic pentru scumpica Alexia!

noapte buna

Mamica de puiutz Sebi (02.09.2008)

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

corrina e capatat abonamentul.
Si chiar vroiam sa-ti scriu, sa te intreb de Denisa.g, stiu ca mai pastrati legatura, eu sper sa apuc cateva secunde sa o sun sapt asta.

Yo Miss Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Nerantula si noi stam foarte prost la capitolul mancare Nu mai stiu ce sa ma fac cu el....daca nici maine nu mananca ma duc marti dimineata la dr cu el. O sa incerc sa ii fac mancarica pasata foarte fin si ii fac ce ii place lui cel mai mult. Daca nici asa nu merge......

Aly imi pare tare rau ca sunteti bolnaviori. Sper sa nu fie nimik grav cu pata , sa ne spui maine daca i-a mai aparut

Laura ce dulce a fost Alexia Asa sunt fratiorii... se iubesc mititeii

Eu am reusit sa conving sotul sa imi ia carutul la care balesc mai ceva ca David de vreo 2 luni Maine dau comanda , sper sa il gasesc pe culoarea care o vreau Dupa ce m-a facut tra la la ca ce am cu asta al nostru, l-am induplecat sa il vindem si sa luam altul Pai nu ???? Ca doar eu ies cu el zilnic

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Eu as merge la Moni doar ca nu stiu daca am cum sa plasez cele doua "ghiulele" pe care le am legate de picior. Sa vedem...
babytza imi poti da numarul tau de tel pe PM, te rog? Sa il am si sa te sun daca totusi pot ajunge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Babytza, Nicole,

Anamona, merci pt update-ul despre lighioane si pt restul . Sper sa ma obisnuiesc cu ideea. Mai tineti minte ca, acum ceva vreme, am deschis aici o discutie despre fobii si ce ne facem cu ele in fata copiilor, in ideea asta te-am intrebat, serpii la mine sint pe locul I, fara legatura cu faptul ca sint veninosi sau nu.

Sint cam stresata pt ca PC-ul meu a dat ortul popii glorios, de vreo doua saptamini ma chinuiam cu el in ultimul hal si azi a venit un prieten sa-l defibrilam (format C:), dar se pare ca e busit hardul, asa ca astept miine un hard nou pe care sa reinstalez sistemul si sper ca nu s-a dus nimic din datele mele. 300, cred ca o sa ascult sfatul tau (parca), si o sa imi fac o imagine a sistemului, ca m-am saturat sa stau cu stres.

Nicole, pe mine m-ar tenta chestia cu piscina, daca am inteles bine ca poti lua pe cineva cu tine.

Nausica si Ania
poze


"(...)It is probably better not to sin at all, but if some kind of sin you must be pursuing,
Well, remember to do it by doing rather than by not doing." (Ogden Nash)

Mergi la inceput