Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (173)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

tuturor!

baby_boy, merci de !
azi am vazut la noi catelusul vorbitor, in Auchan, 138ron ... stiu ca in Craiova nu e reprez. Auchan (sper sa nu ma insel)... ce faci pana la urma?

laura, sanatate multa mamei tale!!

aly, sigur n-ai vrut sa spui 1.5cm? 15cm mi se pare enorm si cred ca as fi cu el la medic deja... oricum, nu strica macar sa dai un telefon. sanatate multa!

nikolici

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!
Si nu uita:
Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad, se duc pe un alt cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Apropos de mersul cu bebicii (sa le mai spun asa??) la piscina la Atlantis... eu nu vin acolo! Piscina este ff frumoasa, locatia la fel DAR acolo fac majoritatea gradinitelor din Pipera asi nu numi cursuri de inot cu copilasii. In fiecacre zi sunt zeci de copii de gradinita care merg acolo... Stiu asta pentru ca pana si gradinita lui matei tot acolo ii duce pe copii la inot.. ca au mai multe bazine, si inside si outside...

Eu v-as recomanda piscina hotelul Crown Plaza. Acolo am facut cursurile de gimnastica acvatica pentru gravide.. Apa se schimba odata la 3 zile, este caldutza, ii poti seta TU temperatura cat vrei s afie, nu este deloc aglomerat iar piscina nu este f adanca(1.70) si putem sa ne ocupam usor de bebei.... Acolo se tin si cursurile de inot pt bebici....

Mai astept pareri



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

da, fetelor e o pata rosiatica, pe tot pieptul, de vreo 15 cm. azi noapte a dormit numai pe burtica, poate din cauza asta......
acum a adormit, astept sa se trezeasca si vad.

nikolici, as putea sa merg cu el la spital, i am facut card de sanatate europeean.

nocom,luminita,laura,nikolici

Mamica de puiutz Sebi (02.09.2008)

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita2008

tuturor!

baby_boy, merci de !
azi am vazut la noi catelusul vorbitor, in Auchan, 138ron ... stiu ca in Craiova nu e reprez. Auchan (sper sa nu ma insel)... ce faci pana la urma?

laura, sanatate multa mamei tale!!

aly, sigur n-ai vrut sa spui 1.5cm? 15cm mi se pare enorm si cred ca as fi cu el la medic deja... oricum, nu strica macar sa dai un telefon. sanatate multa!

nikolici

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!
Si nu uita:
Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad, se duc pe un alt cer."


uffff...daca stiam...poate imi luai si mie....fetelor daca ajungeti si vedeti catelusul macar sub 150 ron luati-mi si mie..va rog...trimit curierul sa-l ia..si va trimit banii..plss..plsss

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Tocmai mi-a zis sotul ca pune pe cineva sa mi-l ia din Auchan
Yupeeee

Multumesc mult Luminita

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:


Citat:
citat din mesajul lui luminita2008

tuturor!

baby_boy, merci de !
azi am vazut la noi catelusul vorbitor, in Auchan, 138ron ... stiu ca in Craiova nu e reprez. Auchan (sper sa nu ma insel)... ce faci pana la urma?



Citat:
citat din mesajul lui baby_boy

uffff...daca stiam...poate imi luai si mie....fetelor daca ajungeti si vedeti catelusul macar sub 150 ron luati-mi si mie..va rog...trimit curierul sa-l ia..si va trimit banii..plss..plsss


iubita, sper sa nu te incurc, dar m-am gandit la o alta varianta:
eu sunt la mare de pa 26 august pana pe 1 sept. pe 4 sept. plec spre Calafat, duc hunii la Dunare. Trec prin Craiova. Nu vrei sa ne vedem acolo scurt sa iti dau catelul? asa scapi de curier si ajunge sigur unde trebuie. dar asta inseamna sa ai rabdare pana pe 4 sept. vrei asa?

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!
Si nu uita:
Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad, se duc pe un alt cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby_boy

Tocmai mi-a zis sotul ca pune pe cineva sa mi-l ia din Auchan
Yupeeee

Multumesc mult Luminita

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez




ok. daca intervine ceva si nu se poate, anunta-ma si facem cum ti-am spus, daca vrei.

oricum, sper sa intri in posesia mult doritului catelus.

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!
Si nu uita:
Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad, se duc pe un alt cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Lumi ar fii super sa ne vedem si fara catel. mai nasol e ca noi suntem acum in renovari..cu muncitori pe aici..nu mai am bucatarie si baie .se munceste la ele..si mai dureaza pana la jumatatea lui septembrie.
Mi-ar fii facut asa o placere sa dati o raita si pe la noi..sa vad trei voinici cum se joaca in curte Mereu sunt verde -albastra de invidie cand va intalniti toate in parc..si eu aici singurica
Luni-marti stiu sigur daca mi-l poate lua prietenul sotului..se duce la Bucuresti.Iti spun ce rezolv.
Multumesc mult[pup}

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

lumi back

aly offf, stii cat de nasol e cu spitalele inafara pt noi, fie si cu card european.Un prieten a patit-o si a fost pus sa plateasca o suma destul de frumusica, dar poate totusi nu va fii nevoie de dr pt voi.
Cum mai e acum pata si tusea?

Yo Miss Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

nocom eu am abonament acolo si ma pot duce oricand si mai pot lua si pe cineva gratis + bebeii.
Eu cred ca se schimba apa destul de des si acolo, am vazut ca tot timpul este controlata....aaa si nu cred ca merg mai mult de o data acolo pe anul asta, hai fie de 2 ori asta daca am cu cine.

Yo Miss Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput