Burtici fericite de septembrie-octombrie (165)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

selen..eu nu vad nimic la linkul tau..si eram curioasa:)

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

giuliella nu ma speria. Nici eu nu mai pot dormi pe stanga, ca ma doare ceva acolo, aveam impresia ca ma asez pe bebe... Si acuma seara m-am ridicat de pe canapea folosind muschii burtii, ca inainte de sarcina si de atunci ma doare o parte mare din jumatatea stanga a burtii... Oare asa repede putem strica ceva? Doamne fereste, ca aici in BM nu au nimic pentru prematuri...

camy multumim mult pentru vesti

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

pe mine m-a durtu partea stag pana am nascut..de la greutatea sarcinii..si nu au fost niciodata probleme, asa k nu te mai panica ralik. Gandeste pozitiv..ca ardelenii

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

selen..eu nu vad nimic la linkul tau..si eram curioasa:)

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra


mai incerc o data: http://www. reclama/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=34248&postdays=0&postorder=asc&start=0

este o poza cu o mamica cu 2 copii in 2 slinguri...



38+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 2 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

giuliella nu ma speria. Nici eu nu mai pot dormi pe stanga, ca ma doare ceva acolo, aveam impresia ca ma asez pe bebe... Si acuma seara m-am ridicat de pe canapea folosind muschii burtii, ca inainte de sarcina si de atunci ma doare o parte mare din jumatatea stanga a burtii... Oare asa repede putem strica ceva? Doamne fereste, ca aici in BM nu au nimic pentru prematuri...

camy multumim mult pentru vesti

31+



Eu ma ridic toto timpul aproape folosind muschii burtii si nu am nimic. Deci nici la tine nu cred ca e vreo legatura.

37+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

N-am intrat sa vad ce a vrut sa va arate Selen, dar si www.sleepywrap.com/index.php?page=faq" target="_blank">aici e o poza cu gemeni. Si www.slumber-roo.co.uk/thumbnail_images/BabyKTanBlack.jpg" target="_blank">aici am mai vazut, www.simplyslings.com/images/moby_forest_2.jpg" target="_blank">aici, www.twinfo.info/wp-content/uploads/twin-carrier.jpg" target="_blank">aici si cred ca mai sunt multe...

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliella spune:

Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji RAluk. Eu am dormit in ultimile nopti pe burta si ma gandesc ca de acolo se trage dar oricum bebe e protejat destul de bine in burtica.


VA spuneam de balansoar si am gasit o poza si niste referinte www.shopmania.ro/magazin~online-echipament-pentru-copii-si-bebelusi~produs-primii-pasi-balansoar-electronic~p-5511487.html" target="_blank">aici E vorba de balansoarul de la Primii pasi. Sunt oricum destule modele numai bune ca sa ne ajute sa ii crestem usor.

Iulia 33+ cu Emma Jasmine
si Albert Iustin(15.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Fetelor, Iulia are mare, mare dreptate cu balansoarul de bebelusi. este cea mai buna investiti posibila pt primele 5-6 luni (Matei atat a stat in el). Se linistea total. Ii mai atarnam si o gramada de jucarioare viu colorate pe care sa le atinga. Nu s-a obisnuit absolut deloc leganat. Mi-aduc aminte ca puneam balansoarul in bucatarie si eu spalam vase, mai faceam ceva de mancare iar el era f linistit. Pe la 5 luni a devenit fascinat de masina de spalat (mai ales cand spala) pe care o am in bucatarie. Il puneam in fata masinii si privea fascinat cum se spala rufele si cate 30 de minute, de uitam ca am copil in casa . O s apun niste poze ca sa vedeti ca nu mint .


Roxana, mami de pui nazdravan Matei (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 36+

AMR 2-3 SAPTAMANI





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

pe mine m-a durtu partea stag pana am nascut..de la greutatea sarcinii..si nu au fost niciodata probleme, asa k nu te mai panica ralik. Gandeste pozitiv..ca ardelenii

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra




31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Dovada:
http://picasaweb.google.ro/roxanavelcea/MateiSiMasinaDeSpalat?feat=directlink

Am adaugat si poze cu centrul de activitatii (alta investitie care si-a meritat banii). Noroc ca macar balansoarul si centrul de activitati le-am pastrat, ca in rest am dat tot .


Roxana, mami de pui nazdravan Matei (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 36+

AMR 2-3 SAPTAMANI





Mergi la inceput