Burtici fericite de septembrie-octombrie (165)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui daciana.ilie

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac


intru sa fac capitol in pauza de calcat



.. sunt contrariata, chiar nu mai e nimeni, tacanit ca mine, care sa nu vrea sa calce hainutzele pt bebe?
stai calma , calcam hainute la sot si pt mine si mai ceva lenjerie ca imediat imi vin 2 musafire de la Bucuresti ca altfel slab cu calcatul si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui septoct2009

Citat:
citat din mesajul lui daciana.ilie

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac


intru sa fac capitol in pauza de calcat



.. sunt contrariata, chiar nu mai e nimeni, tacanit ca mine, care sa nu vrea sa calce hainutzele pt bebe?
stai calma , calcam hainute la sot si pt mine si mai ceva lenjerie ca imediat imi vin 2 musafire de la Bucuresti ca altfel slab cu calcatul si eu
scuze , io eram

... si ma mai bag si la cotizat pt cd ca si eu vreau sa invat




Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionika

Alex, cum mai esti? Te-ai mai linistit?

Ioana, mamica de Andrei (5 ani) si Alexia 34+

Sincer, nici nu stiu ce sa zic. Incerc sa imi autoinduc ca totul e numai in mintea mea si ca ma stresez de pomana - la pranz dupa ce am mancat am simtit miscarile si mai devreme putin, nu mai au intensitatea de alaltaieri spre ex, si asta ma intriga, dar ma gandesc ca o fi obosita sau mai stiu eu ce....

Momentan nu iau nici o masura, dar aia cu impinsul burtii la mine nu functioneaza si nu stiu de ce.

----------------------------------------------
Alexandra 34+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

camy stii cine imi vine in vizita ? kay si Soso ... Laci a plecat deja dupa ele la aeroport



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna ziua, tuturor!

In primul rand vreau sa FELICIT proaspetele mamici , sa aibe bb sanatosi, cuminti si mancaciosi, iar mamicilor refacere rapida si mult, mult laptic pt , iar celorlalte, sarcini usoare si cu o nastere si mai usoara.

Am intrat sa va anunt ca sunt si eu din nou insarcinata.

P.S. Sper ca ne mai tineti minte.


ALBUM
POZE RECENTE

8 si 4 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 5+ - IUSTIN/IUSTINA
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Ioanact eu te tin minte!!!!!
FELICITARI!!!!! Sa ai o sarcina usoara si un bebe care sa se nasca sanatos la termen!!!

Mai treci pe la noi!

38s+ 4z cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Ce vesti frumoase, felicitari!

----------------------------------------------
Alexandra 34+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:


Buna fetele!

Am revenit!
Pentru cele care s-au intrebat ce-i cu mine de am disparut asa brusc, va anunt ca a trebuit sa plec in graba la mama mea in Brasov ca s-a ivit o oportunitate de plecat cu masina pe mocca, asa ca n-am apucat sa va anunt si imi cer scuze daca v-am ingrijorat
Acolo nu am internet, asa ca va asigur ca mi-ati lipsit teribil si abia asteptam sa ajung inapoi ca sa vad cine a mai nascut.
Cu aceasta ocazie felicitari proaspetelor mamici, recuperare cat mai rapida si BUN VENIT PE LUME BEBEILOR nascuti in ultima saptamana!

Va pupic si ma duc sa vad ce s-a mai discutat


_
33+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Ioana, felicitari!!!!!!!!!!!! ce veste minunata!!! Sa ai o sarcina usoara, sa nasti la termen si sa ai un bebe sanatos tun!!!

Cum sa nu te tinem minte? Mie mi-ai fost si imi esti f f draga!





Citat:
citat din mesajul lui Ioanact


Buna ziua, tuturor!

In primul rand vreau sa FELICIT proaspetele mamici , sa aibe bb sanatosi, cuminti si mancaciosi, iar mamicilor refacere rapida si mult, mult laptic pt , iar celorlalte, sarcini usoare si cu o nastere si mai usoara.

Am intrat sa va anunt ca sunt si eu din nou insarcinata.

P.S. Sper ca ne mai tineti minte.


ALBUM
POZE RECENTE

8 si 4 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 5+ - IUSTIN/IUSTINA
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!



Roxana, mami de pui nazdravan Matei (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 36+

AMR 2-3 SAPTAMANI





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

camy stii cine imi vine in vizita ? kay si Soso ... Laci a plecat deja dupa ele la aeroport



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


stiam cine vine...dar v-am pus gand rau la toti..pana la iarna termin casa..si am zis ca va invit pe toti 6 la mine...sa petrecem.....pana nu mai putem...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


28+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput