Burtici fericite de septembrie-octombrie (161BUN!)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:

Mie puteti sa imi dati mesaje de nascare ca sunt acasa tot timpul, cu net-ul la 1 metru distanta.... Mimikosii se trezesc acusica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Raluca_U...felicitari...sa-ti traiasca bebe Stefan, sa fie sanatos, norocos, destept foc si foarte iubit!

Sabina...felicitari pt fetita...si sa-i fie bine acasa!

Fetelor, de Maria si de bebe Mihail mai stie cineva ceva?

Dana 35+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 4-5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



aida ba eu ma supar .. ca ai atatea de facut pe lumea asta, da? pe bb mic cui il lasi? pe laci cui il lasi? uite o si un de la mine sa-ti treaca gandurile astea!

alex cunosti zona?? si eu frecventez nickcenter destul de des .. au lucruri dragute .. si magazinul ala de la subsol, cum intri pe culoarul din dreapta si apoi pe la jumatea lui e magazinul pe stanga .. are niste camasi de noapte si treninguri DE-MEN-TI-A-LE! mi-am luat o gramada de chestii de acolo ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui septoct2009

Mie puteti sa imi dati mesaje de nascare ca sunt acasa tot timpul, cu net-ul la 1 metru distanta.... Mimikosii se trezesc acusica.


Mimiko, de ce te ascunzi de noi?

37+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 3 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Aida, eu nu ma supar pe tine, dar recunosc ca m-au intristat tare rau cuvintele tale. Eu mi-as dori ca Emma sa-ti dea un semn atunci ca ea e f bine acolo si ca tu trebuie sa stai aici cu tati si cu fratiorul ei.

Fetelor, si eu am visat-o aseara pe MariaI. Tare as vrea sa aud vesti de la ea.

Luto, eu promit ca mai stau pe aici cu burta cel putin 2-3 saptamani. oricum nu am nici cel mai vag semn ca s-ar apropia nasterea.

Fetelor, cine se ofera sa primeasca mesajele de la mine cand am nascut? Nu as vrea sa aleg eu din lista ca mi-e teama sa nu deranjez. In principiu, eu voi naste intr-una din primele 10 zile ale lunii septembrie.


Roxana, mami de pui nazdravan Matei (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 36+

AMR 2-3 SAPTAMANI





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

buna dimineata si buna ziua cucoanelor!

in primul rand felicitam pe raluca_u si uram "bun venit" puiului stefan!
felicitam si pe sabina ca isi ia puiuta acasa

eu am venit de la intalnirea cu dr. anestezist, a zis ca o sa mergem pe rahi+peridurala...mi-a explicat ea ce inseamna si cum se intampla, dar eu eram cam adormita, nu prea am retinut. ca si acum cand recuperam capitolele am adormit cand mi se incarcau paginile...nu mai pot de somn...si de mancarimi de burta....dupa ce mananc ma bag la un somn ca in starea asta sunt mutanta...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (36+) de 2 putze si
AMR 5zile - azi e ultima zi de joi ca 3in1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titi143 spune:

Buna fetelor.
RALLUCA FELICITARI SI BINE AI VENIT PE LUME STEFAN!!!!. Sa cresti mare si sanatos.
Feteor daca vreti puteti sa ma anuntati si pe mine cand trebuie sa nasteti. Eu deobicei sunt acasa in jurul calculatorului. Rar ma mai duc pe la plimbare sau in alta parte.


31+ cu Eduard Thomas
Evolutia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Roxxy, eu nu ma supar, ba as fi foarte mandra!

----------------------------------------------
Alexandra 34+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titi143 spune:

Fetelor aseara am avuta asa un vis de frumos. Am visat ca Edi al meu sia impins tare piciorusul si se vedea labuta piciorusului bine, bine prin piele. O tot mangaiam si asa de bine ma simteam. Si apoi am visat ca ma apuca contractiile cele dureroase si ca mai am putin si trebuie sa nasc. M-am trezit cu asa un sentiment placut.

31+ cu Eduard Thomas
Evolutia noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80

Aida, eu nu ma supar pe tine, dar recunosc ca m-au intristat tare rau cuvintele tale. Eu mi-as dori ca Emma sa-ti dea un semn atunci ca ea e f bine acolo si ca tu trebuie sa stai aici cu tati si cu fratiorul ei.

Fetelor, si eu am visat-o aseara pe MariaI. Tare as vrea sa aud vesti de la ea.

Luto, eu promit ca mai stau pe aici cu burta cel putin 2-3 saptamani. oricum nu am nici cel mai vag semn ca s-ar apropia nasterea.

Fetelor, cine se ofera sa primeasca mesajele de la mine cand am nascut? Nu as vrea sa aleg eu din lista ca mi-e teama sa nu deranjez. In principiu, eu voi naste intr-una din primele 10 zile ale lunii septembrie.


Roxana, mami de pui nazdravan Matei (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 36+

AMR 2-3 SAPTAMANI








ma ofer si eu ... ca pe mine nu ma vrea nimeni de "pereche" ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput