Albinutze de Mai-Iunie 2009(12)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

mara batista sugarului este un dispozitiv pe care il conectezi la aspirator (cel de casa) si care regleaza singur jetul cu care trage si se baga in nasuc si scoate mucisorii asta dupa ce ai inmuiat mucisorii cu apa de mare sau ser fiziologic este foarteeeeeee eficient

mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

CLODY. mersi frumos

mamica fericita de Robert Andrei(18.05.2009)http://picasaweb.google.com/iulia126/Bubu#09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

mara am uitat sa precizez costa la noi in galati 45 ron te pupic



mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

cu placere

mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

CLODY,scuze ca te-am botezattraiesc intr-o continua zapaceala.abia am timp sa deschid calculatorul si atunci robert zici ca-i programat s maraie.de multe ori il inchid cum l-am deschis...din urma sa va citesc nici vorma
o sa cumpar si eu dispozitivul asta ca robert are mucisori tot timpul.degeaba folosesc apa de mare si tamponase de vata ca tot nu curata bine(pe mine m-a invatat dr. sa fac tamponase din vata cu care sa-i curat nasucul)


mamica fericita de Robert Andrei(18.05.2009)http://picasaweb.google.com/iulia126/Bubu#09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

mara stai linistita ca stiu cum e eu citesc de 7 ori si scriu o data sa stii ca la inceput mi-a fost un pic teama sa il folosesc dar cand am vazut cum trage mucisorii e cel mai bun prieten

sa va foloseasca si sa il scape pe robert de mucisori

mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraOana

hallo fetele..

am intrat sa va spun ca noi plecam azi spre romania! yupiii!!! nu stiu cit o sa mai apuc sa intru online..deci ca pupacesc si ne "vedem" peste 10 zile

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian


Drum bun si concediu placut

Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Carla, sanatate la fete sa treaca febra

Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Mamicile care dati lapte praf la bebei ce apa folositi? noi venim saptamana viitoare acasa in Romania si as vrea sa stiu ce apa sa folosesc pentru Radu

Nu stiu daca mai retineti ca si Radu nu facea kk singur si ii puneam glicerina si am tinut-o asa cel putin o saptamana...in fiecare dimineata ii puneam cam 3-4 ml de glicerina si facea kk, dar acuma de 3 zile face singur si de 3-4 ori pe zi....asa ca noi ne-am reglat cu kk, sper sa nu ne "laudam" prea repede....

Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Multumim pentru urari, deocamdata este stationar, suntem in tatonari.
De bine ce ne-am intors, avem musafiri, a venit mama .
M-a enervat din prima, cica nu se vede ca m-am tuns, desi mi-am luat 25-30cm din par si plang dupa ei. Apoi: sigur fetele au febra de la mare, ca nu le prieste, le-am scos prea mult din casa . Apoi mi-a trezit-o pe Saby pe care abia ne chinuisem sa o adormim, ma bazaie la cap cu tot felul de idei, ca cea mica plange de foame, nu de agitatia de la vaccin etc.
O sa o scoatem noi la capat, sper ca repede.

Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

mare(4) iulie 2009 *******mare(3) iunie 2009 *******mare(1)2009 *******mare(2)2009 *******Saby la 2 ani
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput