Prietenie la plesneala 67-Anca e probabil gravida

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

sorana si cu panamea...unde esteti?
sorana cum a fost in concediu??
panamea...te mai taiboiesti prin casa?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:


M-am binedispus, acum pot sa plec acasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui preda_vicky


M-am binedispus, acum pot sa plec acasa!

Vicky


cred ca si datele s-au decriptat.
cine imi imprumuta un sac menajer??? promit sa-l spal si sa-l returnez intact

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Delfino, ia de aici sac menajer.(emotion cu sac menajer) foloseste-l si ...la gunoi cu el.

agent007, doar atat? ceva detalii....ce face iubitul meu? tu?

restul, pe unde va plimbati?

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Anca la tine nu vin rusii c-au venit la je .Si-asa nu mi-e bine...ce mi-au vazut ochii azi ,mi-au rupt sufletul bucati.
Any way...dimineata am fost la o ceremonie de inmormantare si cand m-am ridicat de pe scaun simt ceva fierbinte scurgand-se pe picior.Noroc ca aveam pantaloni negri.Ma duc la baie si cand ma uit pe picior aveam o dara...rusii au gresit raza de actiune iar tamponul era alb ca nou

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld


agent007, doar atat? ceva detalii....ce face iubitul meu? tu?


cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!










kari,pai daca ar fi sa vb de iubitul tau,as vb zile in sir...mai nou ii camd da de furca maica-mii...cand am venit duminica de la bucuresti,l-am lasat acasa cu mama(noi trebuia sa mergem cu andreea la spital...acum e bine,a fost rau...) sa ii faca baie...a inundat baia..l-a scos mama din cada,l-a sters imbracat,a fugit si a varsat apa sashei din castron...pune mama alta apa,sterge..nu termina bine de strans,ca iar o varsa....insa am descoperit de ce are frica si sta cuminte...de bormasina(sper ca am scris bine)..daca aude zgomotul,nu se mai da jos din varful patului...
si voiam sa o las 2 zile pe mama cu copii sa fug in lume cu paul,dar cand ma intorc cine stie cu o gasesc pe mama,mai ceva ca in singur acasa...

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Eu fac bagaje si bag musichie pe un CD si in MP3 ...pe CD bag din aia de tinut treaz sotu' ,plecam la noapte pe la ora 3 sau 4 ...asa ca bag d'astea
http://www.youtube.com/watch?v=Ae8fbQy_xCQ
http://www.youtube.com/watch?v=jWlqmc1B7EE
daca mergem in ritmul muzicii ajungem la granita sarba la 7-8 dimineata

M-am dotat cu binoclu' sa vaz delfinii si tzatze de matze pe plaja
Vai cate am strans sa-mi pun in bagaje ,am o geanta plina de cremuri ,brizbrizuri ...sper sa nu-mi cenzureze al meu gentile

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar

Bazar pentru Bogdan

**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

iulia,concediu placut!
vb cand va intoarceti si cand ne intoarcem despre malin...vedem ce este de facut!

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:





Ce faceti, fetelor?
Va faceti de cap, hai???

Ancutzo, sa dea DD sa fie cu ochi
Delphi a tras cortina si-a plecat acasa...
Kokiy se pregateste de drum spre Croatia... Vacanta cat mai frumoasa!

MihaOO7 ar vrea sa plece si nu poate... hai ca vin eu, poate se joaca cu Andrei si-l pune la punct, fara bormasina
Btw, noi cred ca venim spre mare martea viitoare. Inca nu stiu unde sa ne cazam.

Kari, cu dor de boraci

Noi suntem bine, Andrei doarme asa de frumos, ca-mi vine sa-l mananc. In ultimul timp a devenit tare razgaiat, ridica palma la mine, si eu ma supar tare cand ma loveste.
Dar singurul lucru, deocamdata, pe care pot sa-l fac, e sa nu-l mai bag in seama cateva minute. Ii spun ca 3 minute nu mai vorbesc cu el si-l ataca. Dar o ia de la inceput.
Azi mi-a facut o faza urata la masa, a vrut sa manince el tot (nici nu putea, ca era mult), iar eu sa nu ma ating de farfuria mea... "e a mea mancarea! tu nu mananci, mananca doar bebe!", cu tipete si crize de nervi.
Asa ca i-am luat frumos si fara vorbe mancarea din fata si farfuria mea, le-am pus la un loc inaccesibil si am plecat si l-am lasat urland "mamy vino! vino si da-mi sa mananc!!" in scaunul lui, dar cu posibilitatea de a se da jos.
Cam 5 minute a durat pana s-a linistit si s-a oprit din tipete, nu s-a dat jos si n-a venit la mine.
Cand m-a strigat linistit am revenit. Si cand m-a vazut a inceput sa planga din nou, l-am, luat in brate, i-am spus ca m-a suparat, si i-am spus:
"Daca mai incepi sa tipi ca mananci numai tu si nu mananci frumos, iar plec!" si i-am aratat cata mancare este, daca mai vrea ii mai pun.

Si sa vedeti ce frumos a mancat baiatul meu! Fara tipete, nervi...

Aaaaah, si scene de-astea avem mereu...

Am intrat acum cateva zile intr-un magazin si o mamica de fetita de vreo 5 ani mi-a admirat rabdarea... zicea ca ea nu mai are atata cata am eu cu el.
Si eu totusi am sustinut mereu ca am copil cuminte, ascultator... iar altora li se pare prea plin de energie, dificil.



Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui licurici

Poznele lui Andrei

Nasterea lu' Andrei

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Iulio, da pleci pentru trei ani in Croatia? bravo tu....sa aveti un timp super!

agent007, ce ai vrea mama sa faca copilul? lasa sa inunde blocul....glumesc desigur! Andreea e bine?




cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput