Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (171)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Didi,Angelynna82 ,da didi seamana mai mult cu tati

LucaDaniel -22.10.2008 povestea noastra un votic pentr-un pitic poze nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Andrei,multi multi ani sanatosi de acum inainte!!

Monica, de-abia astept sa primim vestile bune de la Babytza!Si sper din tot sufletul sa fie bine si te asigur ca o sa iti gasesti mereu locul printre noi si o sa ai mereu raspunsuri le treburi bebelicesti

Angelynna, cum mai e Crinuta?Cred ca mai bine daca deja faceti experimente la olita

Apropo de jucarii educative.Eu am descoperit gama de la ELC (din care fac parte si bilele colorate) si imi plac jucariile lor mult.Ultima data i-am luat lui David genul de jucarie in care se si potrivesc formele (cerc la cerc, triunghi la triunghi etc), dar are si animale pe fiecare forma care scot sunetele specifice si are si posibilitatea de a canta fiecare forma.Deci mi se pare ca are mai multe intr-una.
David mai are piramida cu inele pe care trebuie sa le bage pe ax,cuburi cu diferite desene,catelul vorbitor.Astea il incanta deocamdata.





Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

Monica, ma rog si eu pentru tine si pentru bebelusul tau! sunt sigura ca totul va fi perfect! de-abia astept vestea cea mare!

fetelor, babyta a spus, ca de obicei, exact ce simt si eu visavis de vaccinari! cu alexandra nu am avut never ever vre problema la vaccin, cu vladimir la fel, sunt foarte zen cu privire la subiectul acesta!


acum insa mi-ati bagat in cap faza cu alergiile la diverse substante, mai ales ca, teoretic, urmeaza sa ii face procedura de desfundare canal lacrimal in curand - si se face o anestezie cu masca (oare ce substante se folosesc?)


La Multi Ani tuturor puiutilor!!! Sa le dea Dumnezeu multa multa sanatate, minte limpede si un dram de noroc ca pe astea nu le putem da noi, parintii, oricat ne-am dori!


ps: mergem si noi binisor singurei de vreo doua saptamani! mor dupa el cand il vad!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Piolica f bine ca doarme Elsa asa bine. La noi pe forum nu sunt prea multi bobocei somnorosi.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Andrei

Iti dorim multa sanatate si o viata fericita si plina de impliniri.


Anca & Carla (13.08.2008)
Carla la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Monica, sunt cu gandul alaturi de tine si te imbratisez cu drag. Sunt sigura ca va fi totul bine. Doamne ajuta

Anca & Carla (13.08.2008)
Carla la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

La Multi Ani Andrei

Monica, de-abia asteptam sa auzim ca-ti tii bebelusul in brate si ca sinteti amandoi bine. Am niste emotii pt. tine, de zici ca as naste eu. Ma rog pt. voi mult .

Babytza, foarte frumoase pozele Tinei din vacanta, mi-a placut poza cu jobenul ala negru, parca ii scoate mai bine trasaturile de domnisorica in evidenta ...si fratiorul vitreg parca seamana cumva cu David al tau...le gasesc multe asemanari, nu stiu...Cat despre pastilele de la Hyland's nu la farmacii caci nu sint comercializate acolo ci la magazine naturiste.

Piolica, va tin pumnii sa incepeti cu bine capitolul gradinita, caci dupa voi urmam noi pe 8 sept . Cel putin noi nu vom avea probleme cu trezirea de dimineata pt. gradi, caci oricum sintem matinali . Uite niste poze recente cu ginerele tau la o cabana cu lac si la piscina .

Luminita, felicitari pt. sportivitate si mai ales pt. doi copii draguti.

Ankussa, mai pune si tu poze cu Vladi blue eyes .

Laura, e asa scumpa Alexia in special cand misca din degetelele alea, m-a topit .

Eva, n-ai pus poze din Franta cu Noah?

Claudinna, impresionante progresele micutului tau, sincer .


Cristina



Mlle Yasmine et le bébé Chris Anthony

The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Khristin multumesc mult. O sa ii trimit un mesaj sa ii spun ca le gaseste la naturiste
Sa stii ca nu esti prima care ne spune ca seama fratiorii intre ei

piolica

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

LA MULTI ANI ANDREI!!! sanatate multa, veselie si noroc in viata!!
andy_galro, distractie placuta in vacanta!! te asteptam cu poze!!


Khristin, multumesc!
ce vacanta frumoasa ati avut la lac! Chris a crescut asa de frumos si seamana cu surioara lui! Am vazut si o mamica tare frumoasa!!



blog cu basca

Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Khristin am vazut si eu pozele cu doi pitici frumosi Foarte frumos peisajul la cabana , superba zona. Vazut si mici la gratar Iar tu esti o zambareata in toata pozele

Ma duc sa ma spal la par de vopsea ca raman cheala Apoi fugim in parc , va pooooooop

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput