Burtici fericite de septembrie-octombrie (153)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

VAAAI, in valtoarea evenimentelor de ieri si alaltaieri, am pierdut momentul cand am facut 1000 de mesaje si de cand asteptam... acum o sa astept 1500...ca sa primesc si steluta...si atunci fac si cinste

37+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 3 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

neatza
LA MULTI ANI TUTUROR MARIILOR!!!!!multe
pai cum sa faca aida capitol nou doar a venit zmeul, nu? are alta treaba acum .
luto, daca nu sunteti puse pe diete de-alea cu "fara grasimi animale", eu va dau cu placere din laptele pe care MI L-A ADUS femeia.



anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

hellooooooo



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

selen, sa stii ca nici eunu mi-am dat seama cand am ajuns la 500 de mesaje

aaaaaa si cu zuma, chiar nu pot sa trec mai departe.

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Plec la mama, sa fiti cuminti, revin mai pe seara!

Pupici multi!

----------------------------------------------
Alexandra 33+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

hellooooooo



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine



ai aparut, vrajitoareo? tocmai vorbeam de tine

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

mai uameni buni....ziceti-mi si mie ce sa fac ca sa scap de mancarimile de pe burta....imi vine sa mai urc pe pereti...nu mai pot......e o suferinta crunta...si din cauza ca e burta fffff intinsa nici nu simt ca ma scarpin, am gasit o oarecare solutie si ma scarpin cu un cutit de plastic ca are dinti finuti....nu mai pot.....

a, si nu merge cu nici un fel de creme sau uleiuri pe care le am in casa

aveti mila de o biata.....de mine

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (36+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 10 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

mai uameni buni....ziceti-mi si mie ce sa fac ca sa scap de mancarimile de pe burta....imi vine sa mai urc pe pereti...nu mai pot......e o suferinta crunta...si din cauza ca e burta fffff intinsa nici nu simt ca ma scarpin, am gasit o oarecare solutie si ma scarpin cu un cutit de plastic ca are dinti finuti....nu mai pot.....

a, si nu merge cu nici un fel de creme sau uleiuri pe care le am in casa

aveti mila de o biata.....de mine

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (36+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 10 zile





anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_carmen spune:

Buna burticute si mamicute ! numele meu e Carmen sunt o burticuta de noiembrie, dar mai intru si pe aici sa arunc un ochi ca e tare frumos pe la voi! Felicitari celor care isi tin deja bebeii in brate sa le traiasca si sa fie asa cum vor ele (sanatosi, norocosi si fericiti).
Acum o ontrebare, poate am mai mult noroc cu voi : e cineva la Dr. Diana Secara ( Municipal) sau stie cineva ce preturi se practica la Municipal ( eu sunt cam paranoia si deja am intrat in fibrilatie cu nasterea, ma tot gandesc si calculez)
Multumesc antipipat si va


+ 27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

anco, adica burta mea cat china mi-a intins piele fff tare si am vargeturi pana aproape de sani (in ciuda a mii de creme folosite)...din cauza ca s-a intins asa de mult, acum ma mananca de imi vine sa ma urac pe pereti. tot din cauza ca e f mare i s-a intins pielicica, nu simt cand ma scarpin... doar se vad urme rosii de la incarancenarea mea....

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (36+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 10 zile

Mergi la inceput