Burtici fericite de septembrie-octombrie (150)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

cucoanele mele preferate, va zic noapte buna...sunt mutanta deja, imi pica ochii...si nu vreau sa ma gandesc la ziua de maine...bine ca nu tre' sa ma trezesc devreme (sau cel putin asa zic acum)

sper sa ii mearga bine iulikai, sa nu se chinuie prea mult, inca niste pentru ea si bruce

pup

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 11 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

RALUK accept cu placere,eu oricum am calc deschis zi-noapte
Mai am dureri dar le suport pt piticu din burtica
Imi pare rau sa aud ca bebitu MARIEI nu e tocmai bine,DOAMNE AJUTA
Am zis ca o sa trec si eu in lista de mess cateva fete,sa le dau de veste in caz de ceva sau dupa ce-o sa nasc

33+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Noapte buna, techila . Ai grija de tine maine!

Moni in mesajul asta fac pauza si n-o zic

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Si eu ma bag la somn.....si verifc pe aici din cand in cand ca ramane calc. deschis.
O noapte frumoasa si usoara
Daca a venit Mada apar imediat Andrusca, Devylla, Kawaichan, Adi, Diana, Delia......si uite asa ramane focul aprins continuu......de parca lucram la forja

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 3 zile pana nu voi mai fi singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Fetele, chiar daca de agitatia de aici mi-a cam zburat somnul, merg sa stau intinsa la tv.

Asa ca va doresc o noapte buna si linistita! Si din nou abia astept sa ma trezesc dimineata!

pentru bebeul Mariei!

pentru Iulika si Bruce!

Si pentru Monica sa o lase emotiile sa doarma! Si miercuri sa tina in brate bebeul sanatos!

Doamne ajuta!

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dragelor si eu merg la si las iar messul deschis , desi azi noapte nu am auzit cand a intrat iulika poate la noapte o sa aud

va si o noapte cat mai linistita



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Hello,girlies!!

Yo am tot citit pana acum.

Felicitari Mariei din suflet!! Sa fie bine!

Iulika, go on!! Abia asteptam sa-l vedem pe bebe Bruce..
So

Monica, ce bine e ca mai este atat de putin...super!!! Sa te simti bine pana atunci si totul e rezolvat!!

Andrushca 35+
Sophie, my sweet baby

gogosica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Toata lumea doarme numai eu sunt pasare de noapte
Imi luasem inima in dinti sa-i scriu lui IULIKA un mesaj pe la 1 sa vad daca a venit bebe BRUCE si daca e bine dar din pacate nu am gasit nr ei si nu am nici adresa
Sunt sigura ca o sa pierd vestea ca o sa dorm dar sper sa fie totul bine cu ea si cu bebe

33+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

nici o veste
... poate de acum incolo ...



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:



Am aparut, assa cum stia Luto....

Mai fetelor, mi-au amortit toate cele recuperand de la cap 147 incoace.

In primul rand FELICITARI MARIEI !!!! pt baietel si ma rog si eu din suflet sa fie bine scumpelul.

IULIKA..........scumpa de tine, cat de curajoasa esti , Bruce vine indata la voi..... go-go girl!!! Cred ca te si visez la noapte

MONICA, mult curaj scumpa, sa vezi ce baietel frumusel si sanatos vei tine in brate pe 19



ADI, ma bucur ca e bine bebelica, mi-ai dat emotii sa stii


fetele, va pup pe toate, intru musai maine dis-de-dimineata sa-l vad pe Brice la ochisori


Eu am avut niste momente mai grele, am facut o infectie la o masea.....dureri de-mi ieseau ochii din cap.....dar am primit tratament si sper sa nu nasc zilele astea.

Vorbim maine

32+
in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput