Burtici fericite de septembrie-octombrie (149)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

DEci, am un nod in gat. CUm sa va spun... am vorbit cu doc, m-a intrebat cum ma simt, una alta, i-am spus bla bla si mi-a zis sa ma prezint cu bagajel cu tot, cu dosar etc... sa imi faca analize una alta si saptamana viitoare sa executam treaba

M-am panicat, total... si nici macar n-am apucat sa ma epilez



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 35+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

DEci, am un nod in gat. CUm sa va spun... am vorbit cu doc, m-a intrebat cum ma simt, una alta, i-am spus bla bla si mi-a zis sa ma prezint cu bagajel cu tot, cu dosar etc... sa imi faca analize una alta si saptamana viitoare sa executam treaba

M-am panicat, total... si nici macar n-am apucat sa ma epilez



Nu-i nimic, ia bagajul si tai-o la spital.....sa vedem ce zice puiul....poate vrea si el afara la mami in brate.....
Fetelor zilele astea sunt prea tari pt mine...sper sa fac fata pana la capatul odiseei .....
Fii barbata Monica !!!!!!!

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 3 zile pana nu voi mai fi singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Monica, nu pricep, stai in spital pana la nastere?

Baby

36+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

DEci, am un nod in gat. CUm sa va spun... am vorbit cu doc, m-a intrebat cum ma simt, una alta, i-am spus bla bla si mi-a zis sa ma prezint cu bagajel cu tot, cu dosar etc... sa imi faca analize una alta si saptamana viitoare sa executam treaba

M-am panicat, total... si nici macar n-am apucat sa ma epilez



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 35+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



Moniiiii pai daca numai saptamana viitoare, de ce vrea sa te duci de acuma cu bagajul???

Buunnn, decat sa te panichez, mai bine incerc sa ma calmez si sa te linistesc: important e ca ea vrea sa te aiba sub supraveghere, si tu te vei simti mai bine sa stii ca e totul sub control. Si o sa-ti vezi bebicul saptamana viitoare!!!

In legatura cu epilat, bagaj, etc. sunt sigura ca noi toate exageram cu liste cu ce avem de facut. Sunt sigura de asta de cand am vazut-o pe mimika ca nu a zis nimic, de nici o lipsa, nu asta tii minte in momentele alea. Da-le-ncolo!!! Tu si puiul tau sa fiti bine, ca in rest sigur va fi in regula totul



30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

DEci, am un nod in gat. CUm sa va spun... am vorbit cu doc, m-a intrebat cum ma simt, una alta, i-am spus bla bla si mi-a zis sa ma prezint cu bagajel cu tot, cu dosar etc... sa imi faca analize una alta si saptamana viitoare sa executam treaba

M-am panicat, total... si nici macar n-am apucat sa ma epilez



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 35+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata


Vai cum m-am nimerit eu sa intru chiar acum. Monica hai curaj. Da-l naibii de epilat. Nu asta conteaza. Eu am mare incredere ca de data asta totul va fi bine. Promit sa ma rog in ficare seara pt tine si bebel.

Maria, felicitari pt bebel. Foarte mare pt 29 de sapt. Sa dea Dzeu sa fie sanatos tun si sa va bucurati de el.

Kiki, felicitari pt bebei.

Ionika bine ai revenit acasa.

Mai citesc si va mai zic.

Eu abia acum ma simt putin mai bine. Sper sa fie mai bine maine.

pe toate.

Monica 29+ in curand mami de Rares Stefan/Andrei POZA BEBE
VARSTA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Lucia si eu sunt terminata de emotii, am pulsul pana in tavan...

A fost Iulika pe mess. I-am scris un ":-*" si am stat cuminte si nu mi-a scris nimic, a iesit. Am sperat ca daca dau refresh p-aci, sa veniti careva sa ziceti ca v-a scris ceva.

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Mai burticilor, eu o tin numai in emotii cu voi . mai intai Maria, pe urma Iulika, acum Monica. Sa dea Dzeu sa fie numai nasteri usoare si bebeii sanatosi tun. A mea nu da semne ca ar vrea sa iasa. Nu am deloc contractii, misca de zor toata ziulica. Sapt viitoare merg si eu la un eco.


Roxana, mami de printisor Matei iubit si drag (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 35+

AMR 3-4 SAPTAMANI





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

iulika : A fost dr
aida: asaa
aida: ce zice?
iulika : A zis ca pot alege sa imi induca contractiile sa nasc mai repede
aidaciolac: inghit in sec acum
iulika : Sau sa asteptam totul de la sine
aida: si ce ai ales?
iulika : Asteptttt
aida: zau
aida: wow
iulika : Eu mai sunt si rabdatoare
aida: vad
iulika : Pai de ce sa ma grabesc?
aida: pai nu stiu
aida: dar bruce e ok daca astepti?
iulika : Mi-l monitorizeaza nu e pericol pt bebe
aida: ok atunci
iulika : Da e f oki cica e de mine sa rezist
aida: pai si asta
iulika : Si tare ma gandesc la monica cum a zis ea ca pana la 5 cm a fost mai greu apoi...
aida: hm , daca ar fi la fel la toata lumea
aida: ar fi cevA
iulika : Dar eu bag acu o plimbare sa vezi tu ce dilatata ma intorc
aida: ok
aida: scriu la fete
aida: si spor la dilatat
iulika : Multam
iulika : Mai intru
aida: sper
aida: nu ne lasa cu ochii in soare
iulika : Asta este va tin in suspans
aida: sa ni se prajeasca creierii
iulika : Fiu miy
aida: aha
aida: ne-o coace el
iulika : Pup la toate fetele mele
iulika : Si multumesc ca ma sustineti
aida: ok si ele te pupa si fac galerie
aida: ei nah
aida: fara multumesc
aida: o obelixa avem
aida: au zis ca iese bruce cu codite
iulika : Såracele vor face febra musculara la manutze
aida: si coif de obelix
aida: facem galerie
iulika Iuliana B:



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ralu acum am vazut ca putem vorbi de la egal la egal ..ca intre doua forumiste mature
Te felicit sincer !

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 3 zile pana nu voi mai fi singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

moni, stai ca nu-nteleg! de ce sa il execute saptaman viitoare? e vreo problema? sau de ce se grabeste doctorita?


anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput