Burtici fericite de septembrie-octombrie (149)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Hello girls!

MARIA FELICITARI pt bebelas!!!Doamne ajuta sa va refaceti amandoi cat mai repede!Sanatate multa va doresc!si eu zic ca e marisor pt varsta lui...e chiar f bine.

IULIKA,te-am vazut si eu in pozica...vb Techilei parca esti la hotel. Sa ajute Doamne sa treci repede peste nastere si sa nu ai dureri.

Eu am venit de la doc...totul este bine...s-a uitat si la inimioare si a zis ca sunt ok amandoi...mi-a zis ca pana in 2 sept il mai gasesc in tara si apoi dupa 15 sept...si daca nu...asta e...ma duc cu cine va fi de garda...dar eu sunt optimista si sunt sigura ca voi fi in maini bune si daca nu va fi el...

KIKI 33+ si
Poze KIKI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Ce am gasit pe site-ul lor,nu e nici pe departe la fel de fain cu ce e prin magazine.
Bey, sunt eu zapacila cu soseate de 3 sfearturi, dar sa nu va imaginati ca-mi tin bebelina in casa in "office-uri", doar de iesit in lume, ca in casa merg pe pijamalutze si body-uri.
Cele mai dragi imi sunt niste rochite de la Zet, care pana la 3 luni sunt rochite, insa de la 3 luni sunt perfecte ca pulovarase, cu nasturei pe spate, splendide, iar eu bluzicile si pulovarasele de 6 luni le-am adaptat prin niste nasturi nastrusnici pe laterale, in rochite de 1-3 luni, as vrea sa va arat, dar azi mi-e imposibil, nici nu-mi vine sa cred cum azi am lasat tot si doar stand la taclale a zburat ziua.....

Deci rochitele sunt si pulovarase perfecte, iar pe sub sarafanelele de blugi sau raiat, merg pe body-uri si dresuri, nu-mi moare copila de "fudulie". Eu m-am aruncat la ele si pentru ca astea mici rau sunt perfecte pentru imbracat papusile si ma gandeam ca nu le voi da niciodata, doar daca nu ma pot opri si ajung la prea multe, ca fie'mea va tot imbraca si dezbraca papusile cu ce am luat acum, pe etapa asta........

Iar de preturi nu mai zic: un set rochita si pantalonas de la 120 lei l-am luat cu 30 lei, rochitele si pulovarasele de la 70 lei le-am luat cu 20 lei si tot asa, la banii astia si la cum arata, sa mor daca puteam sa le las acolo......

Raluca, deci e vorba de pampersi pentru gravide? Ete ca la asta nu ma gandisem. Cred ca pe la ai nostri inca nu gasesti asa ceva.....

34

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Revin... cu mesajul de la sfirsitul capitolului trecut. Legat de botoseii crosetati.

Elle daca vrei pot sa iti fac eu tricotati - ca cei pe care i-ai vazut in trusoul de botez al Karolinei mele.
Poti sa imi spui.







Clodute mami de Patrick si
cu Karolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

M Oana ce preturiiii!!! Nici nu trebuia sa le lasi acolo. Deci acuma intelegi cum trec zilele noastre, rapid, aci in fata calculatorului

kiki ma bucur ca totul e bine cu bebeii!!! Si imi place de tine ca esti optimista si vesela!

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



oana la Z sunt reducerile astea???? mai sunt? oi mai gasi ceva?

clodute multumesc! n-as vrea sa te incarc aiurea ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 33+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



oana la Z sunt reducerile astea???? mai sunt? oi mai gasi ceva?

clodute multumesc! n-as vrea sa te incarc aiurea ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 33+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun


Nu ma incarci mami, mie imi face placere. Cum vrei tu ... numai sa spui



Clodute mami de Patrick si
cu Karolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

am revenit de afara cu fetele de pernite.
draga de tine maria, ai nascut, sa dea DD sanatate lui bebe si tie multa putere.

iulika , hai ca suntem cu tine!



anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

felicitari kiki pentru bebei. bine ca esti optimista si sa dea DD sa nu vina bb inainte de 15 septembrie, cand se intoarce doctorul tau.

burtica de gemeni

eu nu pot sa vad poza cu iulika la spital ca nu se deschide la min.


anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Kiki felicitari pt vestile bune si pt bebei.

Laura 29+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Reducerile de care v-am spus sunt la Okaidi, pe care l-am descoperit si eu intrand ca o floare, de curiozitate, ca deja imi cam facusem norma cu Zet-ul, eu fiind mare fan Zet pana in acel moment.

Okaidi am gasit prima data la Orhideea, dar au si in Cora Lujerului si in Baneasa. Ei scriu pe multe produse ca au discount de 50 %, insa cand calculezi multe sunt reduse 70%, iar calitatea e de "milioane".

La Zet reducerile pe care le-am prins eu acum o saptamana-2, dar cred ca inca e plin sezon de reduceri erau de 30 %, insa si de 50 %, numai ca pentru a le gasi pe cele de 50% a trebuit sa sap bine, ca vanzatoarele nu-ti spun nimic nici daca intrebi, din contra, te indreapta spre "gama noua", care eu n-am inteles niciodata de ce e "noua", cea veche a expirat...

Am luat din Zet bluzite la 16 lei bune de luat in club, fitze de zile mari, niste spendori......

34

Mergi la inceput