Burtici fericite de septembrie-octombrie (146)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui techila

tocmai a venit pe la mine prietenul Columbo, ca ieri l-am cam ratat, si alaltaieri l-am ratat. mi-era dor de el..
ale naibii glezne, 2 minute am stat cu ele atarnate si deja s-au facut de elefanta. azi vreau sa ma fac frumusica, sa ma epilez, sa ma spal pe creierasi, sa tund unghiile....dar asta mai dupa amiaza si numai in cazul in care nu adorm....

sa stiti ca sunt cu ochiul pe voi...

si sar'na de capitol, aidule

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 13 zile


ohoo planuri mari pentru azi!

Pe ce post e colombo? ca as baga si io un episod

30+


pe antena1, poti sa te uiti ca abia a inceput, nici nu a omorat-o inca

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 13 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

V-am ajuns si eu din urma, am obosit deja

Monica, sper ca ti-a trecut supararea pe sot, si sper ca ai de gand sa ii spui frustrarile tale. Daca le tii asa in tine nu e de bine pentru voi. Are dreptul sa stie ce te supara ca sa poata actiona in vreun fel. Eu asa fac, nu tin nimic in mine, desi de multe ori cand vreau sa deschid gura sa spun ca nu imi place ceva, ma bufneste plansul, pentru ca ma gandesc ca dupa atata timp ar trebui sa ne intelegem din priviri, dar ma abtin de la plans, imi iau inima in dinti si ii spun ce am pe suflet. Terapia asta desi cam dureroasa, recunosc, e mai sanatoasa decat tacerea.

Techila f frumoasa e camera pestilor, ai muuuult spatiu pentru a-l umple cu lucrusoare dragute si multa dragoste. Scaunul e bestial si mie nu mi se pare ca ai fi elefantel, mai ales ca ai gemeni.

Anco, spor la curatenie si decorat!

_
32+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila


pe antena1, poti sa te uiti ca abia a inceput, nici nu a omorat-o inca

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 13 zile




30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Eu am avut o dimineata reusita, nu trebuie sa fac morfologie de trim 3, YUPPY!!!! Doctora a zis ca ajunge si o ecografie 2 D, care costa muuuult mai putin. Sunt asa de fericita, ca acum chiar ca am nevoie de fiecare banut.

Ma duc pana la policlinica sa ma interesez de pediatrii, sper sa nu ma intors desumflata (in sensul ca as avea asteptari prea mari)

In rest nu stiu ce sa fac felul 2 de mancare, poate imi dati vreo sugestie?

Ne auzim mai incolo.


_
32+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

are si doi barbati si 1/2 in reluare...

eu azi mi-am propus sa-mi fac bagajul si sa mai calc din lucrusoarele bebelinei (le calc pe etape, ca daca stau pre mult in picioare mi se umfla tare..sunt la fel ca Techila, daca stau cu ele atarnate 10 minyte, se umfla instantaneu )...pe langa spalat vase si facut de mancare....sper sa ma pot ridica de la laptop, ca nu-mi vine sa va las, la cat am de rcuperat...

36+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 4 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

am luat vinete si ciuperci din kaufland si vreau sa fac reteta Cristinei a la Monti,cea pe care o ceruse si Monica...nu mai stiti linkul? Sau cum era..?
Am dat o fuga pana la dr. de familie sa-i duc rezultatul analizelor facute in iuliesi zice ca am puroi in urinami-a dat sa le repet maine. Oare e grav?

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 36+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

am luat vinete si ciuperci din kaufland si vreau sa fac reteta Cristinei a la Monti,cea pe care o ceruse si Monica...nu mai stiti linkul? Sau cum era..?
Am dat o fuga pana la dr. de familie sa-i duc rezultatul analizelor facute in iuliesi zice ca am puroi in urinami-a dat sa le repet maine. Oare e grav?

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 36+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august





Mary nu stiu ce sa-ti spun, dar dr ce a zis? In afara de a repeta analizele?


Laura 29+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Mary, eu una n-am auzit in viatza mea de asa ceva...cel mai bine repeta-le si vezi...si mie imi iesise PH-ul marit la un mom dat, mi-a zis ca este semn de infectie, dar le-am repetat si au fost ok...

36+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 4 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Melania nu stiu daca a dat aci reteta. eu numai titlul il tin minte. Intra pe mailul comun, ca trimisese crocodana cred ceva retete monti. Ma insel?

Cu puroiul poate nu trebuie sa te stresezi, ca poate a fost o greseala si nu iese si la analizele astea.

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Raluk, ca mi-am adus aminte, ma intrebai de ceaiul ala, ce contine....habar n-am, eu inghit ca pelicanu, toate sunt cu etichetele in germana, si eu nu stiu o boaba mi le-a numerotat verisoara, si mi-a scris indicatiile pe o hartiuta...

36+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 4 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput