Puiuti de Randunici 2008!! (297)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mimo asa e, nu are vlaga, dupa atatea zile de febra si nemancat...sa-l fi vazut azi afara, ce alergat?..se vedea clar cat de slabit e..
la punctul 2 ma regasesc si eu, 100%

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Zozelus de plus cum ai lesinat mah??? Ai vecini la etajul inferior? Rad ca proasta, v-am mai zis eu ca sunt din aia care rade cand pica omu' din picioare!
Nu serios acum, ce ai? De ce?
Gudinde sper ca de acum e mai bine mama ta Pe mama Marianei au mutat-o la Militar...adica a mutat-o Mari ca din partea alora
Nicoleta eu zic sa continui tratamentul si mai zic sa nu mai dormi cu el in pat (na ca astea doua indicatii nu le-am regasit in paranteza ta )

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Of mai Nico..A fost greu cu renuntatul la alaptatul de noapte,dar era si mai mic,Mihai.A plans mult noaptea aia,s-a frecat de tricou,m-a jumulit,am facut noaptea-alba,dar nu i-am cedat.L-am alintat,l-am mangaiat,l-am tinut in brate cu randul-cand eu cand Dan..
Dupa faza asta,s-a mai trezit cateva saptamani,odata sau de 2X/noapte,schincea,il lua Dan in brate sau il mangaia si adormea la loc.Oricum-noaptea aia nu o s-o uit niciodata.A fost tare grea..dar a meritat,zic eu.
Ma gadeam cu groaza ca nu vom scapa de alaptatul nocturn,ma gandeam cu groaza ca nu vom scapa de adormitul in brate,leganat(am scapat de vreo 2 luni)..si s-au rezovlat.Cu dorinta,dragoste si rabdare-facem orice!

Iti tin pumnii stransi-Nico-o sa reusiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Vaz ca vorbirati de maselute, Andreutza are deja 2, jos!
Mimo, ce frumoos din partea Teodorei sa-ti ia un cadou asa sentimental!
Sovi, ce frumusel e Sasha, scumpic rau! Asa de repede trebuie sa nasti? Doamne, ce-a mai trecut timpul! Bine, pentru noi din afara, cine stie pentru tine?! Tinem pumnii sa iasa totul cum vrei tu! Maare curaj ai! Ce haios e Sash cu carutza looz!
Manca-l-ar mama pe el de scumpic bolnavior! Dar el rade, mah! De Mufarin zic!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Zozelus de plus cum ai lesinat mah??? Ai vecini la etajul inferior? Rad ca proasta, v-am mai zis eu ca sunt din aia care rade cand pica omu' din picioare!
Nu serios acum, ce ai? De ce?


Pai si eu tot razand m-am intors spre Dan,dar n-a durat decat o secunda ca mi s-au dilatat pupilele ca la melc
Am vecini-dar nu am primit reclamatii..si nici atarnata de lustra lor,n-am ajuns
Nu stiu ce-am avut,probabil oboseala acumulata,stresul..puii mei(si la propriu si la figurat)Nu-mi fac griji-daca ma cauta,aci sunt,ca de Dansa..oricum nu scapam
Eh..seaca?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

zoze-rose zici? eu inteleg ce vorbesti tru cu mimo
Dooamneee, ce fosile la Callatis!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Zozelush imi place cum pui problema Esti curajoasa CURAJOS= cuvant compus din + jos (pe jos adica, langa fotoliu)
Da, seaca! Ca spritul de zisesi ca-l il ingurgitasi inainte de eveniment Doamne fereste Zoze, poate ne mai citeste cineva!
Editez pt Luny : Zoze cica a lesinat aseara dupa un sprit sec , citeste-i tu postarea cu atentie

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

gata mah, mi-a luat ceva timp sa ma concentrez, eu sunt complet lesinata de o saptamana..Zoze, esti bine, fata?..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Maai, ce problemutze aveti cu alaptatul, am avut noroc ca Andreutza s-a intarcat singurica, insa daca storc mai curge si acum laptic, oare cand se opreste?

Hai, ma, Zoze, cuum de-ai lesinat? Odihneste-te mai mult si ia ceva vitamine.

Si acum va pupez dulce si fug la nani ca maine ma asteapta o nuoa zi de smotruiala, de data asta la parter. pe toate.

P.S. Dar cu Nicol ce-i, de ce e in butoi, ca n-am "vazut-o" azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Zozelush imi place cum pui problema Esti curajoasa CURAJOS= cuvant compus din + jos


IZACT!!
Pai la ce mi-ar folosi vitaminele,odihna.. Asteia cand i se pune pata pe cineva..apoi n-o mai intorci din drum-e capoasa creatura! Io vitamine n-am luat decat cateva in sarcina-da' voua va spuneam ca iau ca sa nu incurajez fenomenul inotului contra curentului si mi-au mai facut ametitele alea inainte de nastere..da' eram capiata bine-de durere si n-am mai putut riposta Odihna?!! La noi la supermarket nu se vinde
Cris-usor fata-sa nu o iei pe urmele mele

Luny-sunt bine..In fond si la urmna urmei..drac mort-ai vazut?!

Mergi la inceput