Clubul nelinistitelor...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

eu deocamdata sunt in perioada post natala asa ca fiziologic si hormonal sunt "setata" pe bebe. Asa ca acuma tot ce-mi doresc este sa ramana sufletelul sanatos si sai fie bine.
AA si mi-as dori tare mult sa nu ma mai doara operatia...cand ma ridic din pat pentru biberonul de ora 3 noaptea.
dar ... stati sa ma vedeti peste o luna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta spune:

ilia plinul l-am facut...abia astept sa ajung la Popasul Pescarilor...e ...nu am cum sa va explc...iti vine si sa mori acolo...

...ilia cu parapanta am vrut si eu in vara asta...eu vreau, ca nu o faci singura ci cu insotitor...ah abia astept si nu-mi e frica...cand aveam 14 ani am invata sa innot dandu-mi drumul singura intr-un bazin cu apa de 2 mm...in mintea mea era ca daca vreau sa innot trebe sa pot ca sa nu ma innec si asa am invata sa innot...drept e ca dupa am facut o hepatita de toata frumusetea de la apa imputita pe care am inghitit-o....

si m-ati intaratat si am gasit doar o sticla de murfatlar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

ha, ha.. balanta.. ma crezi daca iti spun ca am in frigider o sticla de Jidvei alb? eu, care nu beau..
cu dansul.. aveam in liceu un coleg care dansa.. fetelor.. Dirty Dancing cum am dansat cu baiatul ala nu mi s-a mai intimplat. altfel, n-am avut nimic cu el, desi el ar fi vrut.. stii, chiar nu i-am nimerit la dans pe niciunul din fostii si nici pe actualul.. am dansat de mi-am pierdut mintile doar cu barbati cu care nu am avut nimic..
ahh...cu o singura exceptie, un baiat cu ochi verzi ca marea, pe care l-am si invitat apoi in camera, desi ne stiam doar de vreo 2-3 sapt.. nu ridicati din sprincene, eram proaspat divortata, la mare, singura.. din pacate dansa mai bine decit.. altceva! da' a fost dragut..si m-am simtit femeie in nou..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Super interesant... ilia99

Eu doar citesc, deocamdata




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Super interesant... ilia99

Eu doar citesc, deocamdata




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson




danat.. topicul sau ca l-am invitat pe baiatul ala in camera?...
l-am iubit pe MJ, multa vreme.. asa ca in spiritul topicului recomand un citat din In the closet, mai degraba.. she wants to get it.. tu ce vrei, danat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilia_99

Citat:
citat din mesajul lui danat

Super interesant... ilia99

Eu doar citesc, deocamdata




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson




danat.. topicul sau ca l-am invitat pe baiatul ala in camera?...
l-am iubit pe MJ, multa vreme.. asa ca in spiritul topicului recomand un citat din In the closet, mai degraba.. she wants to get it.. tu ce vrei, danat?


ilia si baiatul din camera imi place, dar mai ales topicul
Deocamdata sunt intr-o pasa cam proasta, nu prea stiu nici eu bine ce mai vreau... dar imi fac elan cand o sa ma clarific...

Offtopic: de ce zici la trecut despre faptul ca l-ai iubit pe MJ? nu-l mai iubesti?





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Ce subiect fain!
Nici eu nu sunt la limita casniciei sau intr-o perioada critica a vietii (bine, frecusurile zilnice, ca toata lumea) da' tot ma bag in zama .
De la relatia mea cu sotul sunt putine lucruri pe care mi le-as mai dori. Pentru ca este tot ce mi-am putut dori vreodata de la un barbat si sa scuip in san de 3 ori sa nu cumva sa vorbesc in ceas rau .
Ce-mi doresc si nu primesc: acordul ex-ului ca sa-mi iau baiatul cu mine (e singurul lucru care ma tine treaza noptile), altceva nu imi mai doresc.
Ce as vrea sa fiu si nu pot: ghicitoare in stele.

Mamagiuliei, ce-i cu tine?


Elle

http://www.immunocalromania.blogspot.com/
http://www.immunocal.md

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta spune:

danat...dupa doua pahare...nu mai ai nevoie de elan...doar de pat si clarificarile maine...

ei elle seb, scuipa si tu in san, ca nu-si doreste nimeni asa ceva...dar chiar si asa pot fi multe lucruri dorite si neimplinite si pe care nu le primesti

gata...plec ca mai am patru ore si ma trezesc...ilia tine sticla aia de jidvei...cine stie....poate intr-o zi...mie nu imi trebuie prea mult sa vin cu doua pahare la tine in fata casei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

danat, de ce esti in pasa proasta? hai sa ne spui, poate te scoatem.. spun ca l-am iubit pe MJ, pt ca la un moment dat m-am indepartat de muzica lui, am trecut la altele, mai mult hip hop, mai mult raggae, mai multa muzica black.. dar stiu si acum fiecare acord si cuvint din Dirty Diana, din Man in the Mirror si multe altele si l-am iubit si mai tare pe Bono, la concertul din Barcelona, cind i-a dedicat un moment lui MJ... mi-e inca drag daca il ascult, dar nu mai simt nevoia sa-i caut muzica, alte versuri ma fac sa vibrez acum.. U2 mai mereu..
elle seb, bine ai venit.. am vazut ca ai pb cu fostul, nu stiu ce sa-ti recomand, daca nu merge cu vb buna.. sa vb cu un avocat, pina la urma..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khrisu spune:


Ah..imi doresc in sfarsit TOTUL de la viata asta (sa vad ce-o sa-mi iasa, deocamdata nu primesc nimic,..da nimic )... sunt intr-o etapa aiurea de tot... de aproape un an in proces de divort...
Imi doresc sa trec cu bine peste asta, sa raman sanatoasa la cap, sa-mi fie copiii sanatosi, sa fie afecati cat mai putin spre deloc, de divort (din pacate nu se poate, ca ei tot vor suferi)
Uite mi-as dori sa fiu in papucii ellei_seb. Mai putin problemele cu ex-ul. Sa stau comod in fata calculatorului, sa-l am in casa pe EL...omul care ma merita. (daca exista, sper sa existe.. Dar sa ma caute el pe mine ca eu nu am timp de cautari)

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Ce subiect fain!
Nici eu nu sunt la limita casniciei sau intr-o perioada critica a vietii (bine, frecusurile zilnice, ca toata lumea) da' tot ma bag in zama .
De la relatia mea cu sotul sunt putine lucruri pe care mi le-as mai dori. Pentru ca este tot ce mi-am putut dori vreodata de la un barbat si sa scuip in san de 3 ori sa nu cumva sa vorbesc in ceas rau .
Ce-mi doresc si nu primesc: acordul ex-ului ca sa-mi iau baiatul cu mine (e singurul lucru care ma tine treaza noptile), altceva nu imi mai doresc.
Ce as vrea sa fiu si nu pot: ghicitoare in stele.


http://www.immunocalromania.blogspot.com/
http://www.immunocal.md


Mi-as dori sa fi facut o alta alegere in momentul rascruce din viata mea..l-am ales pe "iubi" in loc sa fac un doctorat in cotutela..nah..dar prea tare nu regret ca asta ar insemna sa regret existenta copiilor mei...

Mi-as fi dorit sa fiu pictor, sculptor si arhitect dar din pacate e prea tarziu sa mai pot.

KHRISU mamik de baietel si fetita

Mergi la inceput