Burtici fericite de septembrie-octombrie (143)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

SAu poate vreti o BOMBA



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 34+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



de aruncat in iaz

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Matura asta o face si ce-i spune numele???



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 34+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

nu-mi vien sa cred... monica multu de capitol nou.

croco si eu credeam ca l-am apucat pe d-zeu de-un picior. si mama coace cu fructoza pt tata si face gemuri...dar la el e necesar...e diabetic...vorba sotului tau...un pik de zahar nu face la fel de mult rau. ideea e ca fructoza se descompune in chimicale nocive din cauza temepraturilor ridicate. eu am evitat in sarcina. asta nu inseamna ca nu o sa mai folosesc dupa la cafea...dar nu in copturi.
techilo ce ma bucur ca esti bine si tot nebuna esti...chiar dk te dor toate...tot mai scoti tu o gluma :)ma bucur ca esti bine...asa rau cum esti. si stai in pat...lasa coloana aia sa ia o pauza. pe mine ma doare si in pat...dar cel putin nu mai e atata greutate pe saraca.

sigur am mai vrut sa spun ceva, dar am uitat. ah...cu bunatatea...noi ne-am nimerit doi prosti. el s-a mai invatat minte si are slabiciuni la familie. si eu am slabiciune la ai mei dar in alt fel...nu pot sa-i tin piept mamei cand ma preseaza cu biserica si tampeniile ei...dar cu straini eu sunt VACA. aveam o prietena in facutlate si-mi spunea ca sunt asa de tuta ca-mi mananca si cainii din traista. cred ca fata asta ma iubeste tare, ca e asa subiectiva...numai ca problema mea majora...nu pot sa refuz omul...si uite asa cand am venit aici am avut de pierdut o gramada, inclusiv credit scoring pe la banci, ca le luam la toti case in chirie pe numele meu si plecau fara sa plateasca facturile...si eu ramaneam cu numele la datornici. intre timp m-am mai dat pe brazda...dar tot sunt in urma.

hai ca m-am lungit.

MangaGirl :-) 32+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Matura asta o face si ce-i spune numele???



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 34+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



La pretul asta ar trebui,...

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Mihaela ne bucuram tare de vestile bune! Vezi ca era nevoie azi pe aici.

Acum trebuie doar pregatire psihica. In rest e super, ai rezolvat tot!

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Ma bucur ca totul este ok si la tine Mihaela! incet incet va pregatiti...va fi bine, sunt convinsa! iar tu vei fi cea mai puternica!

Dana 31s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

asta sa ne gadile la

Mihalea, felicitari pentru vestile bune. CU ideea nu prea o sa te obisnuiesti, doar ca in ziua aia o sa uiti de emotii si de tot o sa ti se para totul super natural



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 34+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ola, m-am trezit si mi-e foame dar nu am painica
Lasa ca plec imediat.
Monica ce ma bucur ca ti-ai mai revenit, mama lor de neamuri.....de parca nu avem toti Dar ai vazut ce amuzant e magazinul nostru ?
Techiluto esti foarte puternica si ma bucur ca avem asa exemple printre noi, ca tine si ca Iulika care e un monument de calm.

Eu inteleg ca pe data de 25 va trebui sa stau in casa (sper ca nu la maternitate) si daca am voie sa iau un distonocalm.....ca ce va fi pe aici....vaiiiii......

Manga imi imprumuti si mie un 1 bed flat ? Ce am gasit eu frumos e doar £500/luna ....la banii si pregatirea ta.....

Fetelor va rog sa-mi explicati si mie ceva ca nu am inteles nimic din mesajul Ionikai dar mi-a lasat impresia de ceva destul de grav....Ce inseamna "am facut no stress" ? si era si bebelusul suspect de nu stiu ce .....
Sper sa vina dr. cat mai repede sa o consulte si sa ne spuna ca e totul bine.
Doamne ajuta sa fie totul bine...ca noi glumim pe aici dar e cam devreme pentru ea, parca are doar 32 de saptamani, nu ?



Iulika ti-a picat bine gratarelul ? nu mai zici nimic ? dormi de pranz ?



Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Kawaichan felicitari pentru vestile minunate

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

pentru aida special, ca isi dorea sa-i aduca sotul...

http://magazin.desprecopii.com/webshaper/store/viewProd.asp?pkProductItem=19573


anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput