ce interes am eu, SOTIE, sa aflu de amanta?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hellene_n spune:

gandind pe termen lung, nu la modul impulsiv cum am fi tentate.......nu e mai bine sa-i inchizi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui hellene_n

gandind pe termen lung, nu la modul impulsiv cum am fi tentate.......nu e mai bine sa-i inchizi?



NU. Sau ba da, doar in cazul in care iti place sa te minti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

hellene - pai, de ce iti mai pui intrebari de genul acesta? ...:) ca, de e cazul, afli chiar de vrei sau nu...iar atunci vei decide /desi nu iti doresc sa ai parte de o asemenea situatie/ daca e sa ii lasi deschisi sau nu. din tot sufletul ca intrebarile din partea ta sa fie pur teoretice...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Hellen,eu nu intzeleg ce vrei tu sa spui cu"nu-i mai bine sa-i inchizi?"

La ce te referi,la telefon?Pai ce faci daca te intilnesti pe strada cu ei sau ii surprinzi iesind din "cuibusorul de nebunii"?

Sau te referi la oportunitatea de a fi impreuna cu ea daca tu afli?pai daca a facut-o odata,o va mai face cu sigurantza si atunci ce faci,iar bagi capul in nisip?

Dar...repet,eu nu intzeleg ce vrei tu sa spui!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Hellene, trebuie sa iti placa sa fi mintita ca sa inchizi ochii la asa o chestie... parerea mea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

hellene - nu iti siu statutul social. cu scuzele de rigoare, iti adresez intrebarea - din postura, intr'adevar, de sotie pui asemenea intrebari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui dako

hellene - nu iti siu statutul social. cu scuzele de rigoare, iti adresez intrebarea - din postura, intr'adevar, de sotie pui asemenea intrebari?


dako,sa stii ca sunt femei(sotzii mai bine spus,ca doar despre asta e vorba la subiect) care chiar nu vor sa stie!

Prietena mea cea mai buna de exemplu mi-a spus ca ea nu ar dori sa stie de existentza altei femei in viatza sotzului ei!Intimplarea a facut ca a aflat si a procedat exact cum am descris eu intr-un mesaj anterior!Sufera si merge mai departe!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

andacos - da. si eu stiu cateva femei de genul acesta. departe de mine gandul sa le etichetez. este alegerea lor determinata de 'n' motive...in schimb, daca ma 'oftica; ceva e faptul ca barbatul nici macar nu se mai chinuie sa minta in situatii de genul acesta. alege si iar alege, alta si iar alta....:) doar, i s-a dat unda verde, nu?...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui dako
in schimb, daca ma 'oftica; ceva e faptul ca barbatul nici macar nu se mai chinuie sa minta in situatii de genul acesta. alege si iar alege, alta si iar alta....:) doar, i s-a dat unda verde, nu?...:)


exact ce spuneam si eu!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

andacos - 'cazul' pe care l'am prezentat ieri, aici, e real...:) sotia doar banuie, dar el fire extrem de 'linistitoare' are darul de a alunga, de fiecare data, orice indoiala. de mentionat un lucru - sotia,ea, si nu el, intretine casa. pozitie sociala net superioara sotului, frumoasa, inteligenta, curtata...dar dejeaba...:) el, mai multe relatii extra..pana cand una i'a si facut un copil...sotia nu stie!!! el, constientizati doamnelor, foarte, foarte stresat de situatie a gasit'o pe a treia - confidenta, doar pentru 'greutatile' casniciei. nu stiu pe cine sa 'compatimesc'....:))

Mergi la inceput