Burtici fericite de septembrie-octombrie (140)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Da da ce.. ce??De la 47 kg si am ajuns la fascinanta, emotionanta combinatie...69 kile..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui mkunigunda

[quote]citat din mesajul lui aidaciolac

... si cand vad la semnatura mea 34 ma apuca pandalia , dar cand ma uit la celelalte si vad 36 , 37 ma ia asa o linisteeeee



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Esti mortala.....



_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Kinga multumesc de urari....

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco
.sotz vrea sa ma scoata aici http://www.conaculsecuiesc.ro/ dar eu nu vreau ca asa n-a niciun chef...



Arata foarte bine, eu m-as duce in locul tau, aer curat, munte, verdeata..tre sa fie fain

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Fetelor dati-mi voie så va recomand ceva..Nu am facut-o pana acum..Pt atmosfera sårbatorilor de iarnå

Surpriza pt sot

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas






il putem folosi de sutien de alaptat

(ne sugerezi asta, apoi ne spui cate kile ai acuma... cred eu ca abia astepti tu ceva )

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Fetelor dati-mi voie så va recomand ceva..Nu am facut-o pana acum..Pt atmosfera sårbatorilor de iarnå

Surpriza pt sot

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas






il putem folosi de sutien de alaptat

(ne sugerezi asta, apoi ne spui cate kile ai acuma... cred eu ca abia astepti tu ceva )

29+


Asa e Raluk,daca toata sarcina Iulika nu a avut pofte, nu e niciodata tarziu

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Pentru panicoasele de prematuritate: www.youtube.com/watch?v=jV-R5B9OisA&feature=related" target="_blank">aici

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa Maria 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Iulika, sa-ti traiasca nepotelul si sa faca pereche de muschetari cu Bruce al tau! Refacere rapida surorii tale si multa fericire in minunata lor familie!!!

SI plecata de la 47 nu e drastic ca ai pus pe tine pana la 69!

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa Maria 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Wow Iulika,47kg...pai asa mai zic si eu,nici nu cred ca se vad cele 22 puse

Raluk,asa inclin si eu sa cred pt ca mi s-au cam umflat picioarele in ultimele zile..anyway sper sa nu ma trezesc ca mai pun vreo 2 si pe sapt urmatoare Ca la plimbare ies zilnic,de mancat prostii nu mananc...in fine.Mersi mult pt link,e super,te ajuta sa te organizezi f bine.Mi-am bifat si eu ce mai ramasese si ne apucam de tradus in japo.

Mkunigunda nu tin cura..ma abtin doar de la prostii-inghetate,cioco,biscuiti etc...praji n-am mai bagat din sapt 28 de ex..in rest bag pepene si alte fructe la greu.Mancare iarasi-fara paine,insa zilnic legume gatite,orez,cateodata si cate o pizza mozzarella sau ceva paste dar nu exagerat zic eu.Asta e,mai e putin

Mihaela 36+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Ce distractie pe capul vostru!!

Am intrat cu frica sa vad daca au aparut modificari pe lista principala, dar rasuflu usurata cand vad ca toate-s "la locul lor". Ma ia totusi cu frica atunci cand vad 36+, 37+...simt ca se apropie ultima suta de metri.

techila La Multi Ani fericiti! Sa ai grija cu petrecerile ca noi stim ca o tii ca-n povesti, 3 zile si 3 nopti... ai grija de pesti si...speram sa fie toate in regula


Liliana, Andra-Maria & cu 29+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput