Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(44)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Buna mamici!

Damian Codrut Andrei-alias bestiocul, bebe de Lysbeth
Alexandru, bebe de Alex2alex
Petru si Nicolae, bebelusi de andreeea

Pisik, superba Biencuta in pozele alea la firul ierbii! Pupam ochisorul bolnavior si bafta la operatie!

Ank, bafta si tie la operatia frumuselului Arald!

Imi dau si eu cu presupusul la concursul no.2: un "tatic" e fratele lui Leeloo ( parca asa scria ca sotul e plecat in Vama si-l roaga pe fratele ei sa o duca in parc) si cred ca e cel cu parul lung dar pe celalalt "tatic" nu stiu cui sa-l atribui - posibil frate al Ancai?

Eu astept somnul de pranz al rechinasului sa vad daca pune botul la noua suzeta intre reprizele de somn. Deocamdata doar privesc uimita boltele ce le face sus numita suzeta cand o stuche' Calin!

mihaela, mami de www.flickr.com/photos/gravidutza" target="_blank">Calin Cristian, 14 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Damian ,Alexandru,Petru

Vazut poze din parc frumoase,ce bine de voi fetelor ca sunteti aproape una de alta si puteti sa va intalniti.


Monica mami de Timeea Alexandra ( 25.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

LA MULTI ANI [bamian Codrut Andrei, Alexandru, Petru, Nicolae[/b]!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:




Damian Codrut Andrei,
bebe de Lysbeth
Alexandru,
bebe de Alex2alex
Petru
si
Nicolae,
bebelusi de andreeea

La multi ani!




oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui lysbeth

Fetelor azi dam de baut, facem patru lunite

Vazuram poze super faine de la intalnirea in parc si declaram ca vrem si noiEu zic sa stabilim o data, de ex 22 august si sa ne intalnim cat mai multe fete in herastrau sau ior (noi stam la 2 statii de autobuz). Ce ziceti deschidem lista?

Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)



Sa cresti mare Damian Codrut Andrei

Eu sunt de acord cu intalnirea.

Ramane 22?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui lysbeth

Fetelor azi dam de baut, facem patru lunite

Vazuram poze super faine de la intalnirea in parc si declaram ca vrem si noiEu zic sa stabilim o data, de ex 22 august si sa ne intalnim cat mai multe fete in herastrau sau ior (noi stam la 2 statii de autobuz). Ce ziceti deschidem lista?

Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)



Sa cresti mare Damian Codrut Andrei

Eu sunt de acord cu intalnirea.

Ramane 22?

Olga, mamica lui David iepurasul

Noi nu avem cum sa ne intalnim...in august decat daca veniti la mare si dati semn....caci asa sunt multe care vin dar nu dau semn eu unde sa le gasesc


oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Neata tufete

Vazut fete superbe la plimbare in parc, bebici si mai superbi, tatici haiosi ... n-am "identificat" decit un tatic posibil, cel cu par lung pt leloo, daca n-o fi asa sper sa nu ma trezesc cu o rosie in freza

LA MULTI ANI lui Damian Codrut si mamicii lui care e fericita

La multi ani tuturor ghioceilor si mamicilor lor, c-o fi ziua sau nu de aniversare, nu conteaza, la noi e mereu sarbatoare, nu?

Noi raportam o dragoana absolut adorabila in vacanta la socri, e prima data cind reusim sa profitam din plin de aer si natura; n-au mai fost alti invitati, rude sau mai stiu io ce, asa ca am fost relaxati, am facut baie la piscina, am pus dragoana (ops, pogonici ii zicem acum ) la pielea goala pe iarba (nu chiar direct, ca o haleau furnicile :))), am mincat numai bunataturi din gradina, din camara, am fost la tirg

Am vazut ca ne-am facut grup de aspirante la BB2, invit galeria sa ne sustina

Gigelica, bine ca ai venit inapoi acasa, daca e rost de hîtza-hîtza! :)

Pisicogri, io nu as fi intepat dragoana doar de dragul ideii ca "poate" are lipsuri de X, Y. Pina nu da semne clare de lipsuri, nici nu are sens sa ma gindesc la drobul de sare...

Am vazut fete care spun ca nu vrea BB la latcineva in brate... io va spun ca e de rau cu voi, incercati sa obisnuiti copiii sa fie ceva mai independenti daca nu vreti sa ii aveti mereu in fuste sau poate vreti?

Io incep serviciul luni pe 17, adik peste 10 zile... trebuie sa fac provizii de lapte pt primele zile, ma cam streseaza kestia, ca dragoana e tot atirnata de tzitzi si trage tot... o sa bag azi si miine niste 4-5l de lichid, sa trag macar 300ml/zi la pompa (oare oi reusi?)



Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Chatonel bine ai revenit Din cate ai povestit, ati avut o vacanta de vis

Poze nu aveti cu pogonici ?

Succes la pompat

M-am distrat foarte tare cu "pletosul" lui Leeloo, dar nu este el Ai nostri soti sunt plecati in Vama

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

salutare fetelor si multe

am reusit sa citesc tot dn urma, dar din pacate nu am timp sa scriu prea mult pentru ca plecam si noi la tara, intr-o zona foarte frumoasa, am sa pun poze.

felicit toate mamicile de aici pentru de votamentul si iubirea pentru copii din dotare si nu numai! multi

de cate ori mai vad un album cu poze mi se umezesc ochii de la atata frumusete si inocenta, sunt foarte fericita de cand sunt mamica si iremediabil de puiul meu.

sa aveti un week-end frumos si multa sanatate piticilor bolnaviori, sa aiba ingerasii grija de ei sa se faca bine.

www.flickr.com/photos/40168372@N05/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui lysbeth

Fetelor azi dam de baut, facem patru lunite

Vazuram poze super faine de la intalnirea in parc si declaram ca vrem si noiEu zic sa stabilim o data, de ex 22 august si sa ne intalnim cat mai multe fete in herastrau sau ior (noi stam la 2 statii de autobuz). Ce ziceti deschidem lista?

Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)



Sa cresti mare Damian Codrut Andrei

Eu sunt de acord cu intalnirea.

Ramane 22?

Olga, mamica lui David iepurasul


Eu pe 22 TREBUIE SA ma duc la o nunta in afara Bucurestiului..poate reusim sa nu ne mai ducem..va anunt
Tare mult as vrea sa va vad pe toate la un loc sa va fac poze...oohhhooo si a doua zi este zi maree..deci dc vin la intalnire dau de baut

25+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Simina paui putem sa alegem alta zi. Pui cum asa intalnire fara mazarica ?

Ce zi minunata am. Sunt atat de fericita Visul meu cel mare s-a implinit!!! Mi-a venit masina de spalat vase (I-am zis lui Cristi ca ma marit cu el doar daca imi ea masina de spalat vase - asta e doar una din clauze...mai sunt cateva, dar vi le zic kla mom potrivit )

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput