Burtici fericite de septembrie-octombrie (138)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

adica lullaby saraca vrea si ea la party si nu are pe unde intra....pofteste duamna mea, pofteste...cu ce te servesc????

am avut si eu problema cu recuperatul din timpul nasterii...nu am gasit solutia asa ca am abandonat gandul...om gasi noi o metoda...


Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

iulika si techila brrrr ce semnaturi aveti
Lullaby_2009 bine ai venit la miez de noapte

aha si eu o sa am internet la clinica asa ca fac pe draq in patru si va recuperez in prima noapte



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

asta impreuna cu alea pe degete date de Lucia fac aproape de-o soseta. Mai trebuie doar niste degetare micute pentru fiecare degetel

29+


si iese o soseta la vreo 2 milioane...bucata

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Imi notasem cateva lucruri pe care as fi vrut sa vi le spun din capitolul trecut:

Ionika sper sa nu se adevereasca. Dar nu te intrista ca nu stii niciodata cum se asaza lucrurile!

Frumoasa Flacarica, imi place, dar ce, Techila, Focusu' e de lepadat?

Mi-am luat si eu un baton de susan cu miere, delicios, din pacate am fost azi la supermarket, dar nu am gasit acelasi tip. Si asa am descoperit ca-mi place susanul. Raluk cate chestii stii tu.

M Oana multumim, daca ai sti de cand caut astfel de tabele ca sa imi fac o idee. Am salvat tot deja.

Daciana un mare blanosului.

Gegea tin pumnii sa stea bebe cat mai mult, pana aproape de 40 saptamani in burtica!


29+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

asta impreuna cu alea pe degete date de Lucia fac aproape de-o soseta. Mai trebuie doar niste degetare micute pentru fiecare degetel

29+

iooooi



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Lullaby bagå o bericå ,un vinut så fim pe aceeasi lungime de unda ca..altfel nu se poate.

Bine ai venit la ceas de ..noapte

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

asta impreuna cu alea pe degete date de Lucia fac aproape de-o soseta. Mai trebuie doar niste degetare micute pentru fiecare degetel

29+


dar manechinul este neepilat...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Lullaby bagå o bericå ,un vinut så fim pe aceeasi lungime de unda ca..altfel nu se poate.


precizez si eu: ca altfel s-ar putea sa ti se para glumele noastre prea subtile si inteligente.....

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

asta impreuna cu alea pe degete date de Lucia fac aproape de-o soseta. Mai trebuie doar niste degetare micute pentru fiecare degetel

29+


dar manechinul este neepilat...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si

Iote soacra cu 2 nurori.. unde statea ea..ce ochi..
poze techila cu 4 picioare



Iote soacra cu 2 nurori.. unde statea ea..ce ochi..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Lullaby deci tu stateai pe faza sa ne prinzi, era si mai comic sa fii prima care scrie la noul capitol


Un minut si patruzeci si unu de secunde. Atat a lipsit.

29+ cu

Mergi la inceput