Burtici fericite de septembrie-octombrie (137)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

si profit ca Matei doarme mai mult astazi, sa va mai scriu ceva (imi aduc aminte de toate datoriile)

- vorbeati de ceaiuri pentru uter, eu beau din luna a 4a cate o cana de ceai de cretisoara, v-am mai spus eu despre asta, si nu am stiut ce sunt alea intinderi, intepaturi sau alte dureri din cauza de uter. Dupa ce nasc, mi-am instruit deja soata, sa imi aduca ceai de cretiosara si de anason, dar de data asta pot beau in cantitati mult mai mari, pentru a reface uterul cat mai bine

va pupacesc pe toate si aveti grija de voi.

Miha, mami fericita de Matei (16.01.2008) , Laura (30.09.1997) si 34+
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

saluti Miha74 da' ce bebeloi mare ai....ca noi avem parca acelasi DPN, ma rog mie mi-au spus la eco 11 sept...dar sunt sigura ca gogoasa mea nu are 2700 gr.....offff.....Nici eu nu mai stiu ce vreau...sa fie grasan ca sa fie sanatos si papacios sau sa fie mai slabut ca sa nasc mai usurel.....
Oricum ne bucuram ca ne-ai mai spus cu ce te ocupi...bag seama ca te pregatesti nu gluma

Alex25 nu mai plange dupa apelul de dimineata ca atunci toate fetele sunt somnoroase si lenoase....stii ca nimeni nu o face intentionat....
Te pup eu uite si pe tine si pe bebelache si la mai mare

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Miha, si eu tot la Biogenis m-am oprit.
Am o stare naspa, tocmai am aflat ca sotul meu s-ar putea sa intre in somaj. Sunt asa...derutata si ma tot gandesc, fac calcule...Dar tot eu imi spun ca poate are sansa de a-si gasi in alta parte.
Aici era fain ca nu avea program strict si era platit destul de bine, ma gandeam ca ma poate ajuta cu Alexia cand se va naste- asa cum a facut si la Andrei.
Nu mai spun cate datorii si rate avem ...

Ioana, mamica de Andrei (5 ani) si Alexia 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Eu sunt un pachet de nerviacum am vb cu sotul si mi-a zis ca ii mai tine pt nush ce la servici si nu stie daca ajunge sa mergem la dr.Ooofff...

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 36+, cu -Razvan


_

AMR - 2 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

danielle09 va sa zica si tu erai cu cititul din spatele perdelelor.... ..ne bucuram ca esti maibine acum si multa sanatate tie si lui bebelache

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

am pierdut un mesaj...
sa rescriu..

am fost in carrefour..75%reducere ..Miha75 vad ac si tu ai fost pe acolo...mi-am luat camasa de noapte sexy...am un medic tanar si frumos...v-am zis ca seamana cu banderas????...i-am spus lui Pustache ca eu nu merg asa oricum in fata lui..chiar daca ajung in gol...


i-am luat lui bebe o bluzita faina 3,75 ron ..pe cuvant...si e de-aia de oras...

Anadomnica asa este, medicii din Tg Mures sunt buni..anul trecut am avut complicatii la cezariana facuta in Brasov...si m-au mai operat astia odata...azi traiesc datorita lui Banderas (medicul meu)...desi pe masa de operatie am facut 2 stopuri cardiace...
Acum merg la Banderas ca el stie...imi cunoaste problemele si trecutul..

Santorini spune-mi te rog si mie despre ce vaccin este vb ..ma refer la vaccinul pt Rh..ca vb despre el..
Mie medicul mi-a spus (chiar ieri am discutat despre asta) ca nu fac nici un vaccin..daca apar anticorpii, data viitoare cand fac naliza am 31s...daca apar, fac cezariana...atat...nici un vaccin...
Spune-mi te rog despre ce eset vb.. Mulumesc mult..

si acum sa ma apuc de mancare?????...nu am chef...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex
26+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionika

Miha, si eu tot la Biogenis m-am oprit.
Am o stare naspa, tocmai am aflat ca sotul meu s-ar putea sa intre in somaj. Sunt asa...derutata si ma tot gandesc, fac calcule...Dar tot eu imi spun ca poate are sansa de a-si gasi in alta parte.
Aici era fain ca nu avea program strict si era platit destul de bine, ma gandeam ca ma poate ajuta cu Alexia cand se va naste- asa cum a facut si la Andrei.
Nu mai spun cate datorii si rate avem ...

Ioana, mamica de Andrei (5 ani) si Alexia 32+


..astea vesti proaste ...uffff..... incearca sa nu te necajesti prea tare, poate apare o solutie salvatoare pt familia voastra
Cat despre rate cred ca stii ca nu cred sa fie vre-una pe aici fara acest lant greu legat de gat
Dar ce putem face ? mergem inainte

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

fetelor, stiti ca a murit tatiana stepa? cancer ..dumnezeu sa o ierte!
www.youtube.com/watch?v=LnOFJtNxfSM" target="_blank">de ascultat



36+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

vaaaaaaaaaai ratele! ce naiba sa facem, mergem mai departe, ne strangem curaua ca si asa ne-am ingrasat cam mult si... vedem noi cum ne descurcam.
eu plec acum in oras cu cumnata sa vizionam perdele de copii. poate sa si luam ceva.

va zic la intoarcere. nu asteptati poze ca daca iau oricum ramane la magazin pentru surfilat, pus banda etc.



anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

imi pare rau ca sunteti suparate fetelor, acuma zic si eu ca babele...sanatosi sa fim...ca ne-om descurca noi
eu ma bag un pic la nani ca urmeaza o noapte cu foarte putin somn...

va pup

si-o fi luat iulika buletinul?

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput