Burtici fericite de septembrie-octombrie (136)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bey, iar sunt flower-power cu saltelele lu papuc.. Pentru patuturile pliabile sunt saltele diferite ca nu mai pricep nimic

Mai are cineva patut pliabil? Ce fel de saltele folositi?

Baby

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Mei, dar ce vorbitoare erati dincolo... acuma v-ati speriat?

Aida sefa, stateai in umbra sa vezi daca ma descurc?

Kinga m-a distrat emoticonul, da, de kawaichan vorbeam. Ea are un wrap rosu, apare si in albumul ei. Imi spusese la un moment dat despre wrap ce scrie pe el, compozitia, dar vad ca nu am pe calculatorul asta, probabil pe cel de acasa (sunt tot la ai mei).

Iulika vad ca le stie pe toate. Carina e ok?

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

La cat de fain multumeste lumea o sa ma lupt sa fac capitol nou de acum inainte

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Si m-am gandit ce vreau cadou de la Mos Craciun: http://magazin.desprecopii.com/webshaper/store/viewProd.asp?pkProductItem=16304





Baby

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

vai fetelor, azi mi-a dat soatza vestea, ca nu s-a mai putut abtine pana miercuri cand vroia sa imi faca surprica si sa vina cu noua masina acasa...avem masina noua, adica ne-au aprobat lesingul...ura ura!
e adevarat ca era de necesitate maxima ca drumurile pe campul meu cereau 4x4 cu disperare (acum avem un ford focus in 2 portiere) si ca nu incapeam in actuala masina impreuna cu 2 boraci in scaune de masina si caine plus bagajele aferente....dar cand ma gandesc iar la rate....
eh...sa ne fie de bine de-acum...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Carina e ok?

29+
[/quote]

Super ok.
Multumesc mult
Esti o scumpa.

35+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

vai fetelor, azi mi-a dat soatza vestea, ca nu s-a mai putut abtine pana miercuri cand vroia sa imi faca surprica si sa vina cu noua masina acasa...avem masina noua, adica ne-au aprobat lesingul...ura ura!
e adevarat ca era de necesitate maxima ca drumurile pe campul meu cereau 4x4 cu disperare (acum avem un ford focus in 2 portiere) si ca nu incapeam in actuala masina impreuna cu 2 boraci in scaune de masina si caine plus bagajele aferente....dar cand ma gandesc iar la rate....
eh...sa ne fie de bine de-acum...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare


yuhuuu så curga berea...


Så o plimbati cu plåcere..frumoaså surprizå..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16


Aida sefa, stateai in umbra sa vezi daca ma descurc?

nop , am fost la puisorul meu , dar stiam oricum ca te descurci

techila sa o stapaniti si manuiti sanatosi



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

vai fetelor, azi mi-a dat soatza vestea, ca nu s-a mai putut abtine pana miercuri cand vroia sa imi faca surprica si sa vina cu noua masina acasa...avem masina noua, adica ne-au aprobat lesingul...ura ura!
e adevarat ca era de necesitate maxima ca drumurile pe campul meu cereau 4x4 cu disperare (acum avem un ford focus in 2 portiere) si ca nu incapeam in actuala masina impreuna cu 2 boraci in scaune de masina si caine plus bagajele aferente....dar cand ma gandesc iar la rate....
eh...sa ne fie de bine de-acum...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare


Felicitari!!! Iar bem uischi, da?

Baby

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Carina

Aida

techila in locul tau as fi jucat azi si la ceva jocuri de noroc... se pare ca a fost o zi... de milioane! Era clar ca azi trebuia sa se aprobe si leasingul!!!

29+

Mergi la inceput