Burtici fericite de septembrie-octombrie (135)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Fetele am venit de la control si mi s-a spus ca relativ este bine col scurt DAR inchis (slava cerului) bebeluta este pozitionata cam jos insa daca voi sta linistita nu vor fi problete.Totul depinde de mine.Avem si programare pe 15 la eco.Deci totul este in regula, cu toate ca nu ma lamurit de ce am avut scurgerea aia mai maro.Dar nu mai conteaza stie el ce stie
Raluca 2800?Doamne ce mare este.A mea cat o avea?

+29 cu Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Mi-am adus aminte

Ellenuta multa sanatate Evei.

Roxxy multa sanatate lui Matei.

Ralucapaun super vestile tine-o tot asa.

Am pus niste poze de la mare pe webshot.


Laura 28+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuliapapusa

Fetele am venit de la control si mi s-a spus ca relativ este bine col scurt DAR inchis (slava cerului) bebeluta este pozitionata cam jos insa daca voi sta linistita nu vor fi problete.Totul depinde de mine.Avem si programare pe 15 la eco.Deci totul este in regula, cu toate ca nu ma lamurit de ce am avut scurgerea aia mai maro.Dar nu mai conteaza stie el ce stie
Raluca 2800?Doamne ce mare este.A mea cat o avea?

+29 cu Stefania Gabriela
poze burtika



Felicitari pt vestile bune!
Ai grija de voi

Laura 28+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuliapapusa

Fetele am venit de la control si mi s-a spus ca relativ este bine col scurt DAR inchis (slava cerului) bebeluta este pozitionata cam jos insa daca voi sta linistita nu vor fi problete.Totul depinde de mine.Avem si programare pe 15 la eco.Deci totul este in regula, cu toate ca nu ma lamurit de ce am avut scurgerea aia mai maro.Dar nu mai conteaza stie el ce stie
Raluca 2800?Doamne ce mare este.A mea cat o avea?

+29 cu Stefania Gabriela
poze burtika


Bine ca bebele este ok. Ai grija de burtica!

34+ cu

Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Emy, ce camera frumoasa Se potriveste asa bine mobila cu peretii lila!

Ellenuta, Roxxy, sanatate multa la copilasi, imi inchipui cat va e de greu


Iulia, ti-a facut control pe masa pentru col?


35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor nu m-am putut abtine si pe langa cumparat de fructe am bagat si un chinezescFoameaaa. Asta sunt eu.Sunt pe drum spre frezerul meu. Are oleak de timp intre programari la ora 15. Si merg sa imi tai si eu varfurile si apoi aveam o lene sa ma spal pe cap si sa il aranjez. Si apoi cine stie cand oi mai ajunge la frezer dupa nastere.

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

asa iulika, fa-ti parul frumos ca sa fie bruce impresionat de cat de frumoasa este mamica lui....si eu in fiecare zi ma pregatesc sa nasc, fac dus, pilesc unghii, pensez...cine stie cand ma apuca si sa fie pestii fericiti. plus ca tre' sa ma tund ca sa nu creada cumva ca nu seamana cu mine cand or iesi murati si fara par (daca ies cu par nu-s ai mei...)

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Fetele multi ca se facu ora 14 si zbor acasa sa fac cu Ramona.
Sa aveti o dupa-amiaza linistita si poate nu mai imi dati mult de lucru maine dimineata glumesc desigur.



Laura 28+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

felicitari fetelor care venit numai cu vesti bune de la doctori

si sanatate fetelor si mai ales puilor bolnaviori, mamicilor le dorim multa putere

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

pfiu, v-am ajuns, Aida, aici eram ...ce inseamna sa dormi ca valiza-n gara da, am adormit la loc dupa ce a plecat soatza la munca, si nu-mi venea sa ma mai trezesc
scriu repede ca trebuie sa vina ai mei de la Tulcea, dupa care iesim in oras impreuna sa papam ceva bun
Elle si Roxxy, multa sanatate puiutilor, sa treaca repede
Raluca, ce bine ca s-a terminat cu bine, si felicitari pt vestile bune..vad ca nu-i numai a mea aproape de 3 kg deja..
Iuliapapusa, ma bucur si pt tine ca e totul ok! te-a coborat domnul in brate pan la urma?
Emy, ffff bine arata camera, si ala chiar e lila
Iulika, tin pumnii surorii tale, sa-l mai tina acolo la caldurica atat cat e nevoie...

Luci, Kateryna stiu ca luase nr meu de tel, deci daca n-am primit mesaj de la ea inca, e ok
Techila, cum n-ai facut mama nimic vara asta si n-o s-o tii minte?! pt mine a fost cea mai frumoasa vara, chit ca am fost aici la 2 pasi de plaja si n-am ajuns decat o data sa ating nisipul....cred ca pozele cu burtica sunt cele mai frumoase pe care le am dintotdeauna, fara sa fiu aranjata, imbracata nu stiu cum si cu peisaje exotice in spatele meu asa ca, cheer up! nu-i cazul de depresii...

si daca nu mai intru diseara, ne auzim maine

35+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 5 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput