Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (71)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns christinam spune:

Fetelor, as avea o rugaminte mare la voi, cele care ati facut triplul test.Cred ca v-am mai spus ca hormonul acesta hcg pt ca imi face viata un calvar, a ajuns sa fie mania mea. Daca aveti careva cumva pe rezultat dat valoarea normala a hcg sau betahcg si in saptamanile mai mari de sarcina, dupa 20, v-as multumi tare sa-mi scrieti si mie.

21 + , mamica de David 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Iti sta mintea in loc la ce preturi au, mai ales daca vrei si bumbac. Plus ca eu nu gasesc de iarna mai nimic, habar nu am care e limita intre a imbraca un bebe corect sau prea tare. Ce ne facem? 22 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

da' je?....ca maine poimaine fac 30 de saptamani si n-am cumparat nimic saracului copil

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Iti sta mintea in loc la ce preturi au, mai ales daca vrei si bumbac. Plus ca eu nu gasesc de iarna mai nimic, habar nu am care e limita intre a imbraca un bebe corect sau prea tare. Ce ne facem?

22 + Chiara Ada



krelia 25+ si printesu' mic, Rares Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Simina kim, am vazut ca ai fost la Susesi, si noi vom merge acolo la inceputul lui septembrie. Antalya e un loc ideal ptr familiile cu copii, noi mergem acolo deja a 3-a oara si copii sunt pe spate (si noi desigur...)

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete


Bine ai venit la noi!!!
Daaaa, este raiul pe pamant
Concediu placut , sa va distrati si sa va brozati!!!



25+ cu Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Diana - multumim pentru link-urile cu pompa de san si pentru recomandari si sfaturi. Am folosit si eu o pompa de san imprumutata , in prima faza cand aveam ragade, dar nu mai stiu ce era, oricum nu reuseam prea bine sa scot laptele asa ca o faceam manual, mergea mult mai bine. Am alaptat si eu 1 an si 3 luni.

Michelle 21+ "Smiley"si DOMINIC 15.05.2007

POZE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

fetele...v-am pupacit...sper sa nu fie ultima data pana nasc.....mh...oricum nu-i asa, daca raman in spital...imi aduce soata laptopu'


Va pup..si sper sa ma intorc diseara...sau maine dimineata cu vesti bune...Doamne Ajuta!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex
26+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Multumesc DianaR,am citit cate ceva despre alaptatul in tandem ca ma cam vad dar pe de alta parte cred ca pana voi naste nu va mai cere sau nu ii va mai placea gustul de lapte pe care poate il va uita.Vedem noi...

Christinam ,sanatate multa,hai ca mai e putin si vine concediul...acolo se va schimba totul ai sa vezi.Despre valorile betahcg chiar nu stiu ce sa zic.

Magazinul online de aici are preturi foarte mari intr+adevar.




_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Pai Krelia baga si tu niste ture de magazine, site-uri, daca nu sa cumperi, macar sa te speri putin sa te putem welcoma in club. 22 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Cristinam, asa este, aici nu se da prea mare importanta contractiilor, si totusi, Japonia este tara cu cea mai scazuta mortalitate la nastere...

Despre Triplul Test...eu l-am facut, dar pe la 15-16 saptamani...
Valoare absoluta: 28.77IU/ml, Valoare relativa: .79 MoM ( care nu prea stiu ce inseamna....ne-a trimis rezultatele prin posta si ne-a spus la telefon ca rezultatele la TT sunt foarte bune! )

Lumi 25+ cu Alexa Annabelle Denise

http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

christinam,imi pare rau nu te pot ajuta.
Andre si eu tot ma gandesc la treaba asta..apropo de haine de iarna ,cred ca nu gasim mare lucru momentan..mai incolo ,cand intram in sezon..pana atunci mai avem timp sa ne facem "temele"

miany
26+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput