Puiuti de Randunici 2008!! (294)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Gudinde, multa sanatate mamei!.
Luny, imi pare rau ca nu e mai bine Mufy .
Bubule, si mie mi-au placut falcutele si seamana din ce in ce mai bine cu tine si cu Vladutz.
Eu tot in butoi, azi pleaca suri, imi e groaza de despartire, taica-miu a facut o criza cardiaca, tocmai am venit de la urgente, puls si tensiune mare, nu recunoaste dar cred ca are si el emotii pentru plecarea surorii, EKG e bun dar el se simte nasol ...offff

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

Mateiul meu e la fel...eu sunt la fel...plang cu el in brate, nu baga nimic in gura, nu doarme,maraie, e apatic, nu prea se joaca, sta in brate, face febra, il doare gurita de numa...ma duc inapoi in butoiul meu
gudinde ptr mami tau, sanatate multa,tin pumnii!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Off, mai Luny! mai vorbeste cu medicul, ce poti face? Nici lichide caldute nu vrea, ceiut, laptic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluca2107

Gudinde, multa sanatate mamei!.
Luny, imi pare rau ca nu e mai bine Mufy .
Bubule, si mie mi-au placut falcutele si seamana din ce in ce mai bine cu tine si cu Vladutz.
Eu tot in butoi, azi pleaca suri, imi e groaza de despartire, taica-miu a facut o criza cardiaca, tocmai am venit de la urgente, puls si tensiune mare, nu recunoaste dar cred ca are si el emotii pentru plecarea surorii, EKG e bun dar el se simte nasol ...offff

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor


Sanatate multa tatalui tau si capul sus, acus trec lunile cand ai teaba cu puiul mic!

Tot incerc sa va distrag atentia de la butoaie, voi, nimic, sunteti perseverente! Off...
Hai, capul sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Un cuplu isi serbeaza cea de-a 50-a aniversare a casatoriei.
La un moment dat, sotul ii spune sotiei:
- Draga, vreau sa te intreb ceva: dintotdeauna m-a framantat faptul ca cel de-al saselea copil al nostru nu a semanat cu restul. Acum, dupa 50 de ani, trebuie sa stiu: a avut el un alt tata? Sotia se uita la el si marturiseste:
- Da, draga, ai dreptate, a avut un alt tata.
- Si poti sa-mi spui cine a fost?
- Tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Am vazut pozele cu Blondanetul cu sclipici si cu alt blondutz scump, Eric la balaceala!

Cris, nu vrei sa vin si eu in vizita la tine? bun meniul ala

Gudinde Doamne Ajuta sa fie totul bine!

Eu tocmai imi revin dupa masaj , ce bine fuse! a venit baiatul si mi-a masat spatele, super!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Olguta, la multi ani nepotelei, sa fie cuminte si sanatoasa!

Of, mai Mimo...poate e doar o viroza...cat mai are pana vine acasa??

Cris, mersi pt. complimente!

Iar am uitat ce mai vroiam sa zic..

Aaa, Luny, cat mai face febra Matei? ca si Stef a facut aseara si dimineata, dar 38,1 nu mai mult...nici el nu prea mananca, dar tot baga ceva in gurita, bea lapte si apa cu paiul (din ala normal, de copii mari)...of...nu vrei sa mergi la Stanciu?? eu ma duc azi la 5 si daca vrei incerc sa te programez eu pt. maine la urgenta, daca o vrea asistenta, ca de obicei in ziua respectiva se fac programarile...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ooof, ma Luny!!! O sa treaca, dar trebuie sa aveti rabdarica

Nicoleta, masini frantuzesti=piese si intretinere scumpa. De regula! Evident, or exista si exceptii. Ma interesez de Citroen si iti spun... Da, are dreptate Raluca, cred ca si o Toyota Avensis ai gasi in banii astia.

Raluca, din cate stiu, pierzi garantia masinii daca nu faci reviziile in service-uri autorizate. Si nu e putin lucru! Atentie, Fabia este alta gama de Skoda, de alt pret, de alta masina pana la urma, alte motoare. Am avut si eu tendinta de a generaliza cu Fordul ( Mimo ), dar am mers cu un Focus si...

Inapoi!

Cu Bubu nu vorbesc, ca ea a capatat masaj Si nici cu Cris, ca a vorbit de pastravi



Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aoleu, Ralu, sanatate tatalui, sa aiba grija de el! Suri o sa fie bine si o sa ajunga cu bine, stati linistiti!
Stefu seamana cu mine, asa zice lumea, dar nu mi se pare deloc ca ar semana cu Vlad...Vlad e cu tati Mereu mi s-a parat ca Stef e mai grasan decat era Vlad la varsta lui, dar in agenda mea sunt cam la fel, cel putin la un an amandoi aveau 83 cm si 11 kile, doar ca Stef are altfel fizionomia fetei, mai gusat si bucalat, doamneeee non-stop il pup pe falcutze, sunt disperata dupa el!!!!

Ma duc cu Vladut la masa si apoi nitel la somn, ca sa ne trezim la timp sa plecam la dr.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Of,Luny,Bubu,imi pare tare rau pt pui....ma rog sa se faca bine mai repede ca tare rau o fi....
Noi avem Renault Symbol si suntem f multumiti...e ok,destul de incapatoare zicem noi,portbagaj suficient..pretul reviziei acceptabil,spre deosebire de altele (la megane cica e f scump)..consuma destul de ok,fiind si pe benzina...si printre cele mai ieftine..poate AC nu are suficienta putere in comparatie cu altele,dar nu ne plangem.
Zozedeci tu ai incercat contractubexul si nik...eu am auzit ca dermatixul gel ar "remodela" cicatricea urata,dar cica momentan nu se gaseste in tara si-i si scump al naibii si trebuie dat si muuulte luni...ma enerveaza ca ma jeneaza tare la atingere,ma si doare...
Raluca


mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika
Raluca, din cate stiu, pierzi garantia masinii daca nu faci reviziile in service-uri autorizate. Si nu e putin lucru! Atentie, Fabia este alta gama de Skoda, de alt pret, de alta masina pana la urma, alte motoare. Am avut si eu tendinta de a generaliza cu Fordul ( Mimo ), dar am mers cu un Focus si...



La fel ni s-a spus si noua...si nu am avut incotro...
Inapoi si eu...!


mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput