Burtici fericite de septembrie-octombrie (134)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

tulubu, nu te stresa, va fi mult mai rau. partea buna este ca daca ii dai constant cu cremute se estompeaza foarte bine (nu dispar, nu e minunea minunata)...pregateste-ti si burta si soldurile cu cremute si uleiuri (desi la mine toata pregatirea a fost inutila). consolarea mea??? doar n-o sa merg dezbracata pe strada....

am reusit sa vad filmul pana acum, la publicitate, acum a murit de tot

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Daciana la mine a fost set cu caruciorul scoica, si asa o pot aseza pe scheletul ala de carucior sa stea bebe cu fata la mine.

Techila sper ca ai reusit, eu nu stiu cum sa ma uit la tv pe net.

fetelor, cred ca o sa inchid calcul, sa ma pot intinde mai bine, ca nu sta bine "domnul" si ma atentioneaza...

somn usor si noapte buna si linistita! Astept pe dimineata vesti bune despre sora Iulikai si despre Raluca!



29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

noapte buna raluk!!

daci, eu am scoici peg pergro, foaarte dragute, fac maine poze si pun

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

nuuuuuuu inca raluk, cat ai dat si pune si o poza pls


sunt scumpe alea techila ...

daci

33+ cu Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Tulibu te-ai dat cu ceva ulei sau crema?

Gata pozele. Una cu grasunelu meu drag si una poza cu codite (cum e moda). Nu se compara cu cele ale Iulikai, dar acum nici macar atat nu pot face.

Ma duc sa-mi fac cont.

29+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui daciana.ilie

apropo - vi-ati cumparat deja scoicile pt masina? daca da, pls recomandari...

eu am luat de la MiniBlue la super reducere , cu 119 roni ... nu am apucat sa fac poze ca m-a chemat husbandu in ajutor si am uitat , dar poate fac acum poze



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

Techila, Lullaby m=am dat cu cremute, sunt toata finuta, ideea e ca nu m-ar deranja daca as fi avut si eu ce sa arat macar cateva luni, dar am tot platfus, si acum am platfus cu vergeturi, dar ce sa ii faci, asta e viata, sper macar bebe sa poata profita de ele.

Ioana 28+
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

mariai, super caruciorul, sa-l folositi sanatosi
scoici eu nu mi-am luat inca, astept sa mi le trimita cineva , dar super pret ai gasit aida. de fapt de la mimniblu am luat si eu la reducere cadita de baie cu forma de bebe redusa la 29 ron.



anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

lullaby ..de ce sa ma minun mai intai oare; burticutza, blanosul la cos asortat cu covoras ca al meu sau codite blonde de fata frumoasa ?!

vai aida - 119 lei ar fi extraordinar de bine ... da pls detalii legate de oferta/promotie etc

daci


33+ cu Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

ale mele sunt scumpisoare, sunt luate din ungaria, pe la noi nu prea am vazut prin magazine. dupa ce le-am luat mi-au fost decontate, deci nu m-a intepat inima. dar o sa caut maine bonul si iti zic exact...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput