Burtici fericite de septembrie-octombrie (134)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

fetelor, ma duc ca incepe badea show!
va pup, pe maine!

36+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

MariaI super fain caruciorul , sa va plimbati mandrii si sanatosi cu el



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Sunt ca o baba nebuna care-a uitat sa-si ia pastilele!! Acum imi pipai burta si ma controlez intr-una sa vad daca e vreo secretie colorata!

Aida, acum stau cuminte pe stanga si ma rog sa-mi treaca!

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Lullaby_2009 tu ce mai faci?


Prezent. Cautam poze cu grasunelu' si covoru si una cu codite. Am gasit cu grasu'. Planuiesc sa imi fac si eu cont nou pe webshots. Le uploadez pe acestea si apoi.

29+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

stie careva cum se numea site-ul ala unde vedeai programele tv online? nu tv moca ca am de instalat un rahat de programel si merge cu viteza melcului....ca in ritmul asta si la cum mi se blocheaza imaginea la tv mai vad eu '2 masculi jumate' la anu'

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Lullaby_2009 tu ce mai faci?


Prezent. Cautam poze cu grasunelu' si covoru si una cu codite. Am gasit cu grasu'. Planuiesc sa imi fac si eu cont nou pe webshots. Le uploadez pe acestea si apoi.

29+ cu
pai te rog , da-i si fa-ti



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

tocmai am constatat ca mi-au aparut vergeturi pe sani, culmea culmilor e ca in alta parte nu am nimic, si mor de oftica pentru ca nici macar nu au crescut cien stie ce, adica am trecut de nr 1 la 1.5 daca ar exista aceasta masaura

Ioana 28+
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Ralucapaun sper sa fie totul bine! Asa, incearca sa te relaxezi.

MariaI super carucior! Imi place combinatia de culori, la ceva bleumarin cu gri sau verde cu gri ma gandeam si eu. Cum spunea si Diana ma gandesc sa iau caruciorul in culori neutre, daca bebe 2 e fetita sa nu ma intrebe de ce e avut totul in nuante de bleu.

29+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

v-am prins ... ; gata am recuperat ... harnice mai sunteti

Iulika - tinem pumnii surioarei;

Raluk - buna ideea - cont nou personal privat .. cu parola de cont comun ;

MariaI - frumos caruciorul - ce marca si cat a costat?

Ralucapaun - sper sa fie ok totul, tine-ne la curent ;

apropo - vi-ati cumparat deja scoicile pt masina? daca da, pls recomandari...

si vroiam sa va mai spun ca se pare ca am rezolvat problema blanosului meu alb; maine vad sigur ; parca nici nuvreau s ama bucur pana nu vad medicamentele la mine acasa ...;

daci

33+ cu Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Maria foarte frumos carutul...

Aida da maine voi fi la butonat cu voi..

Intre timp m-a sunat sora mea si a spus ca contractiile nu vin si cica e bine så mai stea o såptamana bebe la caldurica si va sta intrenatå..Eu nu prea am inteles ba stai si asteapta contractiile ba vine si iti spune ca e mai bine så stea..Acum se pregatea så adoarma...

Dar totul e bine ..Si asta conteaza acum incearca poate mai vrea bebe så stea..parca si la Devylla a zis ca incerca si cu medicamente så intarzie travaliul dar la sor-mea nu i-a dat inca nimik pt ca nu venisera contractiile...

Må bag si eu så bag niste poze ...ca si asa nu am somn..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput