Burtici fericite de septembrie-octombrie (134)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

anco ca ai vorbit si ne-ai dat vesti de kiki
nuuuu raluk16 , eu prefacatoria si rautatea nu le pot suporta mai ales de la oameni la care am pretentie , asa ca am spus 'pas' pentru o vreme pana uit ca de enervat nici o sansa ca oricum nu rezolv nimic ... si oricum persoana respectiva nu merita sa strice ziua minunata care am avut-o




Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


bine gandit!

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaG spune:

am pus si eu pozelecu caruciorul, mi-e drag de el de numai pot
am vazut materialele Aidei si m-am topit (poate ajung si eu in Obor maine sa vad ce-i pe acolo)
cred ca n-o sa cumparam si cosulet ca vad ca nu prea gasesc pe aici ceva care sa-mi placa si sa aiba si de-aia si de-aia
ma bate gandul sa-mi iau si eu o centura din aia cum se lauda Iulika ca ma omoara spatele si merg mai tot timpul semiaplecata
va multumesc ca mi-ati raspuns azi asa repede, ma duc sa ma asez in pat poate cine stie reusesc si sa dorm


Maria
Alex (6 mai 2004) si BB nou 28+
http://cealalta-realitate.blogspot.com/
http://www.copaculdehartie.ro/

mare 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Lucia sigur vorbeste cu Adi, Maria parca vad ca e iarasi la pamant dupa servici (sau n-a terminat inca), dar Moni unde o fi? Ca la tv nu e nimic fain...

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

MariaI e foarte frumos caruciorul!

Ai gasit pe undeva centura din aceea ca a Iulikai? Stiu ca ne-a aratat-o o data si era cam ca cele de piele purtate de culturisti la sala. Eu nu am vazut pe la noi decat elastice din astea ca la chiloteii de gravida.

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Lullaby_2009 tu ce mai faci?
iulika asta inseamna ca maine butonezi cu noi?
ralucapaun pai asa cum ai descris tu durerea de burta sa stii ca si eu am avut ieri dimineata si alaltaieri dupa aminaza si nu am luat nici o pilula , dar m-am pus pe stanga in pat si acolo am intepenit restul zilei ca nu puteam nici sa merg si cand ma ridicam sa merg la baie era destul de dureros ... si sa vezi ca azi m-am simtit excelent si asta de cand am facut ochi si am si trebaluit spre disperarea domnului sot si a mamei de la mare departare ... te si stai calma si linistita maine sa treaca si mai intra sa ne spui cum mai esti asta daca nu adormi



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

la mine a murit semnalul tv din cauza ca se apropie furtuna...oare o fi un semn sa ma culc??
monica o fi rupta de toate oasele, ca cine facea ieri curat in locuri niciodata umblate?? sper sa nu ii fie rau....sau, mai k lumea, o fi venit injineru'

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Lucia sigur vorbeste cu Adi, Maria parca vad ca e iarasi la pamant dupa servici (sau n-a terminat inca), dar Moni unde o fi? Ca la tv nu e nimic fain...

29+


eu sunt aici dar am luat laptopul in pat si nu pot sa scriu doar va citesc
copilul meu este treaz, puternic si vanjos ....poate il ia si pe somnicul ca nu mai pot de durere....
1. am uitat sa-mi cumpar cola
2. Iulika bafta la nepotel
3. Aida ai reusit sa pui perdelele ?
4. nu ma descurc fara mouse ....


Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

maria, ce carut frumos! de unde l-ai luat? e chicco?
sa-l folositi sanatosi!

36+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Si sunt tare curioasa cum mai e Geani. Ca zicea ea ca ne citeste, dar raspunde mai greu...

techila deocamdata nu pierzi nimic la tv, dar ar fi fain sa vina inapoi pe cand incep doi barbati si jumatate

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Lucia sigur vorbeste cu Adi, Maria parca vad ca e iarasi la pamant dupa servici (sau n-a terminat inca), dar Moni unde o fi? Ca la tv nu e nimic fain...

29+


eu sunt aici dar am luat laptopul in pat si nu pot sa scriu doar va citesc
copilul meu este treaz, puternic si vanjos ....poate il ia si pe somnicul ca nu mai pot de durere....
1. am uitat sa-mi cumpar cola
2. Iulika bafta la nepotel
3. Aida ai reusit sa pui perdelele ?
4. nu ma descurc fara mouse ....


Cea mai fericita 34 + cu


eu am vazut ca daca m-am ridicat s-a calmat, a coborat de sub coaste si nu isi mai scoate cine stie ce prin burta. (cred ca l-oi fi rasturnat )

29+

Mergi la inceput