Strumfi de 2 ani! La multi ani! iul-aug 2007 (151)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Musso, chiar asa, esti zdruncinata? Ce face frumosul cu ochi unici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Cioc, cioc! Mamaaaaaaaaaaaaaa, ce rau e sa fii singur pe lume

Sa ma pregatesc de, sau sa perseverez in a ma delecta cu vorbele mele?

Hai, scoateti capul ca nu va suport asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns snowbunny spune:



expresso capucino pt toata lumea

monicabo eu momentan m-am interesat doar pe net si doar particulare.Din cate am inteles la noi in sector e O SINGURA cresa si aia spre buc.noi. Pt asta as fi vrut niste pareri de la mamicile de aici din sect 1 despre crese

Si eu am vazut ca Nikole e graviduta Ma bucur enooorm pentru ea si sper sa apara si pe aici sa o felicit

Si pe [b]Liadorian
o vad ca scrie des la zona artelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns snowbunny spune:

inca dorm nu ma bagati in seama..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Citat:
citat din mesajul lui snowbunny

inca dorm nu ma bagati in seama..

Ce mai faci tu?Ia spune ai venit singura in Bucuresti s-au cu soacra dupa tine?

Si Alex ce a avut de ai stat cu el in spital?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns snowbunny spune:

Oana Inca nu am venit in bucuresti la sf lui august ajungem si vin FARA SOACRA!!!!


Ps A inghitit o moneda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Cafera,ce faci,ne fentezi cu pozele?Hai ca vrem sa vedem fetite dragalase.Ati fost la Disney land? Cum a fost,ma gandeam sa mergem si noi la anul,dar ma gandesc ca e prea mic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Disney Land nu e mic, parol
Si cred ca nici strumfii nu- s asa mici. La 3 ani eu cred ca inteleg.
Eu prima mea amintire o am din preajma varstei de 3 ani cand m- a dus la gradi si, in prima zi, ami- a tras un baietel o palma ca m- am asezat pe scaunelul lui.

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)


concurs de ratustewww.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=5" target="_blank"> dd1 si dd2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Dana da,despre David era vorba.Si eu ma gandesc ca amintirile frumoase sau mai putin placute se intiparesc in minte chiar de la varste mici.Probabil ca ceva care te marcheaza.
Si nu sint de accord cu cei care zic,ee,e mic oricum nu intelege sau o sa uite.Cu cat sint stimulati mai mult de mici cu atat acumuleaza informatii mai multe,din ce am mai citit..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Cafera .Bine v-ati intors din concediu !Abia astept sa ma delectez cu pozele fetelor .La mare voi mergeti cumva in Mamaia Nord ?Sau am retinut eu gresit ?

Snowbunny , bine ai revenit

Eu am acces la net doar in intervalul orar in care dorm iezii Ca sa nu ii tentez si pe ei,ca o luasera razna si nu ma mai puteam intelege cu ei .

Copiii sunt bine,sanatosi ,desi ne-am mai ales cu citeva sperieturi zdravene .Pe linga capul spart,mijlociul are acum si o unghie de la picior cazuta .Dar cel mai cumplit a fost cind am descoperit o folie de singulair goala prin casa .Se pare ca a inghitit doar 2 pastilute cu o zi inainte ( erau rele la gust,dupa spusele lui,ca altfel cine stie ce se intimpla).Desi medicamentele stau intr-un dulap suspendat au inceput sa gaseasca tot felul de metode de a se catara .

Nu ii mai pot lasa aproape deloc nesupravegheati .Si cind ma duc pina la baie stau cu grija sa nu mestereasca ceva (pereti mizgaliti cu carioca verde ,haine scoase din dulapuri ,cel mic se urca singur in cada si face "baie" , iar eu il caut ca disperata,plasma nou-nouta lovita cu o curea de la pantalonii lor etc) Si astea sunt doar citeva nazbitii .

Din septembrie ma reintorc si eu la munca .Am reusit sa ma detasez anul acesta la o scoala in oras ,aproape de casa si in drum spre gradinita .Desi toata lumea imi spune ca nu am ce face ,eu ma incapatinez sa fac si altceva dupa 6 ani de stat acasa.O sa imi vina tare greu pentru ca probabil va trebui sa am grija singura si de casa ,mincare,curatenie, piata ,copii ,dusi si luati de la gradi etc. Voi avea parte mai putin de sustinere si ajutor din partea familiei.

Mergi la inceput