Minunatele Scorpiute *70*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Ce faceti, fetelor ? Sunteti in weekend, inca ?
Haideti, la -ua de dupa-masa !
La noi e soare si frumos.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

salutare,

sa va fie de bine uikendul si sa aveti o saptamana superba.

Noi facem bine ceea ce se poate remarca aici si aici. Abia asteptam vacanta la munte sa vedem cum o sa faca copila fata, sa ne relaxam, sa mancam snitzelash de la mama lui de acasa si alte trebi similare. Duminica viitoare spre seara speram sa fim la poalele alpilor!

O zi buna,

Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

si noi pe aici.in fuga.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

sa aveti o saptamana minunata

noi am fost iar pe la cascade si drumetzii, ne-am balacit in apa rece si acum...cine are muci? ruxi


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

.......eu de azi am doi scolarei. Un baiat clasa I, si o fetita clasa I la gradinita ..........acu 7 ani ma rugam de el sa iasa din burtik, iar acum am deja baiat mare

Azi dimineata au venit amandoi la noi in dormitor la ora 7 erau foarte agitati ca nu cumva sa intarzie, cand defapt David incepea la 10.15 ( si scoala e la 2 min. de casa) iar Daria abia la 2 dupa masa. Eu am fost cu David la scoala si Heinz cu Daria.
Azi cum a venit de la scoala s-a inchis in camera sa-si faca tema...........sa vedem cat il tine entuziasmul asta.

Nina.....ma intrebai cum e la servici. Asa si asa. Inca sunt hotarata sa plec cu toate ca nu am facut nimic, sau aprope nimic in acest sens. Vineri am vorbit scurt cu seful. Mi-a spus ca e hotarat sa mearga pana acolo incat sa o de-a pe "colega " afara. Doar ca nu cred ca slujba asta e pentru mine. Nu mai simt bine acolo............o sa vedem pana la urma ce surprize ne rezerva viitorul
Esme,.......ce dulce e Lorelei, si rochita aceea bleu cu palariuta aia asa chic i se potriveste de minune. cum ramane cu vacanta de ski pentru la iarna??? Mai ti minte ce ziceam?...........eu sunt pe cale sa rezerv o cabana undeva la munte intre Craciun si Revelion cu inca cateva familii romane sau romano-elvetiene. Ce zici va includ si pe voi in plan?

Va pup pe toate!!!!!!

Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006)

Poze noi.....cu noi



Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

si eu tot in fuga, incerc sa le aranjez pe toaate la birou si sa fiu gata si cu bagajele cat de cat la timp. Asa ca va pup dulce si promit poze faine cand ma intorc ;)


Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mira ce dulci sunt...ce fericiti si frumosi...dar pe Selin de ce nu ne-o arati azi nu si-a pus si ea vreu ghiozdanel in spate? nu a vrut si ea la gradi?
sa fie sanatosi toti 3, multa bafta scolareilor pe toti

mina co placut

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata fete dragi...si io in fuga...ieri am muncit pe bani...azi am chef de duca...cine sa ma mai inteleaga?!
Am vazut si eu poze cu scolarei frumosi...tzucu-i de copilasi cuminti!
In rest...sunt in stand by...pusici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

'Neatza,

Miraaaa ce mari sunt deja ai tai...uau...unde o fi trecut timpul. Auzi, pêntru adulti nu se gasesc reflectorizante din alea ca sunt super faian...mult mai faine decat vestele astea.

In legatura cu schiul, intreaba al meu "Da in ianuarie sau februarie nu se poate?" Faza e ca noi ne-am luat bilete de avion pentrtu Romania si stam din 11 pana in 28 decembrie, si mi-e greu sa cred ca pe 29 vom fi apti sa mergem spre Elvetia. Acu mergem in Sankt Martin am Tennengebirge, Salzburger Land, Österreich

Asa repede incepe la voi scoala? La noi abia saptamana viitoare se deschide cresa si din 1 septembrie scoala...iar din 20 universitatea, ma doar inima cand imi amintesc de studenti

Rochita albastra e facuta de o colega forumista de la "mai iunie 2008" dar s-a dovedit ca ne cunostem de muuulta vreme de pe culinar. In orice caz, lucreaza superb si e ieftin daca compar cu preturile de aici. Si transportul a fost ieftin (6 dolari) ca a pus rochiuta si palaria in plic. Am mai comandat la ea palarie si geanta de plaja pentru mama si soacra, zilele astea tre sa vina.

Pup si o zi buna tuturor,

Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anina_n


Ce faceti, fetelor ? Sunteti in weekend, inca ?
Haideti, la -ua de dupa-masa !
La noi e soare si frumos.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !


Doar prin casa cu doi copii
astept musafiri de la BR si am treaba


oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput