Burtici fericite de septembrie-octombrie (133)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

si la mine merge forulul ca dreak si asta inca de ieri, cand ma plangeam pe aici ca nu's ce are laptopul meu. de virusi am scapat, dar merge la fel de rau.



anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Mi-am amintit ca azi nu a facut prezenta Dana15


Prezent, prezent!!
incerc sa recuperez, mai am 3 pagini..

Ionika la multi ani, numai cu fericire si voie buna!
Bafta la dentist!

Dana 31s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Monica nu te stresa, mergi linistita pe 13 la control si vezi ce si cum sunteti...si daca dr. zice ca ar fi bine pe 19 august ca sa nu se agraveze ceva, sau ca ar fi bine pt amandoi....atunci asa sa-i "ramana numele". Cred ca ai mari emotii......
Tu nu-ti dai seama ce va fi aici....tu pe 19, si daca astrele asculta de Techila pe 20...si daca nu ma insel e si Mary pe 21....si pe 25 Adela .......la care se vor adauga surprizele ......yamiii......cred ca nu voi mai iesi din casa stau numai lipita de forum si de fetele mele .....si sa vedeti atunci bocete pe mine .......

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Aida nu te enerva prea tare cu laptopul. Si la mine merge varza netul. Tocmai ce incercam sa dau o comanda de lenjerie de pat de pe situl dat de Santorini www. copiiyumi .com si nu stiu daca am dat-o sau nu.

Monica stiu ca nu vrei sa te bagi in fata dar daca dr ta spune ca pe 19 atunci asa tre sa fie. Mai bine mai devreme si fara probleme decat sa asteptati si sa se intample doamne fereste ceva.

Maria eu nu am asa dureri. Sorry. Totusi, am o diaree scuzati expresia de vreo sapt de mor. Nu stiu cum sa scap de ea.

Monica 28+ cu Rares Stefan/Andrei POZA BEBE
VARSTA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Monica si eu zic sa nu te ingrijorezi,36 sapt e perfect safe.Faci cezariana?

Mihaela 35+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

No, am terminat de citit..nu ma stiu cine ce a zis..ce sa mai, sunt mandra de mine!

Camy bafta multa maine! Doamne ajuta!

La noi nu s-a simtit nici un cutremur si ma bucur ca voi sunteti bine! si cred ca m-as fi speriat;

Am fost in oras sa-mi caut pantaloni de mamica cu burtica (pana acum am dres-o eu cumva, dar nu se mai poate)...vai sufletul meu ce scumpi sunt! si sa nu credeti ca am fost la Zara (stiu eu ca si acolo au..) ci la magazinele de pe langa piata..150 Ron bucata; uff...

Dana 31s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Dana sa stii ca si eu am cautat pantaloni de gravida dar mai la inceputul sarcinii. Nu am gasit nicaieri sun 140ron si am renuntat la ideea de a-mi cumpara. Totusi tare imi e frica, ca pana la urma va trebui sa imi iau si eu ca pana in oct e cale lunga.

Monica 28+ cu Rares Stefan/Andrei POZA BEBE
VARSTA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Am fost in oras sa-mi caut pantaloni de mamica cu burtica (pana acum am dres-o eu cumva, dar nu se mai poate)...vai sufletul meu ce scumpi sunt! si sa nu credeti ca am fost la Zara (stiu eu ca si acolo au..) ci la magazinele de pe langa piata..150 Ron bucata; uff...

Dana 31s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Incearca la Terranova, au unii din in ok!

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Ia uitati ce lenjerie de pat am comandat pt bebe: www.copiiyumi.com/index.php/Lenjerii-de-pat/Lenjerie-de-pat-Simplis/flypage.tpl.html" target="_blank">AICI

Sper sa-mi iasa ca nu am mai pus de foarte mult timp linkuri din astea.

Vai, a trebuit sa editez de 3 ori ca sa imi iasa. Ce neuron obosit am.

Monica 28+ cu Rares Stefan/Andrei POZA BEBE
VARSTA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Din in mi-am luat si eu ..cu siret si cu 2 numere mai mari...asta demult...insa acum nu-mi mai vin si am trecut la rochite....
Si aici sunt oarecum scumpi blugii aceia speciali care-mi plac mie....si m-am lasat pagubasa.
Acum insa sunt reduceri s-ar putea sa fie mai ieftini dar nu am mai cautat....pt o luna cat mai am....mai bine imi iau dupa aceea ceva frumos....

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput