Burtici fericite de septembrie-octombrie (132)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Uite ca a aparut si Maria!

Am stiut eu ca o terorizeaza scorpia...

29+


bai frate...ce le plac la unii sedintele...juma de zi mi-o petrec in sedinte, cealalta jumate ma fugareste cu proiecte. o inteleg ca vrea rezultate...dar ea venit aici crezand ca noi cei din biroul din londra nu facem mare lucru...si acum e total speriata si disperata, ca de fapt e atat de mult de munca...iar noi suntem si foarte putini. ce fac ei in 3 oameni, eu fac de una singura. si cu ea in spatele meu cerand tot ACUM. i-am spus azi sefului si mi-a zis ca problema mea e ca eu nu stiu sa spun nu si sa refuz. asa e...nu stiu. si tare ar fi cazul sa invat. gata, ma duc sa iau conserve de peste ca nu am...acum cand am nevoie. iar al meu e la al odilea job...ala de seara

MangaGirl :-) 31+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Io ma duc la culcare ca-s cam obosita de la atata umblat!

Pupici!

35+ Natalia


Raluca, noapte buna! Dar daca mai esti pe aici, nu mai bagi te rog un mesaj, ca nu-mi place cate ai acuma

29+



Brrrr....bine ca mi-ai zis!

Chiar vroiam sa-ti zic ca cele mai faine interviuri si cele mai dificile au fost cele cu sw developerii! De fiecare data aveam emotii..Gaseam atat de greu si trebuia sa fiu la inaltime sa-i fac sa devina interesati. Ce sa mai, sunt persoane ff inteligente!



35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Io ma duc la culcare ca-s cam obosita de la atata umblat!

Pupici!

35+ Natalia


Raluca, noapte buna! Dar daca mai esti pe aici, nu mai bagi te rog un mesaj, ca nu-mi place cate ai acuma

29+



Brrrr....bine ca mi-ai zis!

Chiar vroiam sa-ti zic ca cele mai faine interviuri si cele mai dificile au fost cele cu sw developerii! De fiecare data aveam emotii..Gaseam atat de greu si trebuia sa fiu la inaltime sa-i fac sa devina interesati. Ce sa mai, sunt persoane ff inteligente!



35+ Natalia


oare nu sunt si exceptii?

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Io ma duc la culcare ca-s cam obosita de la atata umblat!

Pupici!

35+ Natalia

somn usor si grija de ungoroaica



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Cred ca ma bag in pat si astept Anatomia lui Grey, desi azi-noapte am adormit dar vazusem episodul. DEsi imi placea serialul, uitam mereu de el asa ca sunt multe episoade pe care le-am pierdut...

Vad ca nu prea aveti chef in seara asta.



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 33+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Vai, Maria este cate o zi din asta... parca toate merg prost...

Dar daca seful tau te sustine, ce ai putea pierde daca ai pune putin piciorul in prag? Fara nervi, la modul cel mai civilizat. Cat mai sta scorpia la voi?

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Io ma duc la culcare ca-s cam obosita de la atata umblat!

Pupici!

35+ Natalia

somn usor si grija de ungoroaica



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Aida!

Duamna, o reteta de gulas aveti! Ca asa mult imi place!

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Nu-s baba nebuna, doar m-am dus sa-mi iau un Gynipral si am mai bagat un F5

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Cred ca ma bag in pat si astept Anatomia lui Grey, desi azi-noapte am adormit dar vazusem episodul. DEsi imi placea serialul, uitam mereu de el asa ca sunt multe episoade pe care le-am pierdut...

Vad ca nu prea aveti chef in seara asta.



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 33+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



Mie imi aduce aminte ca martea la ora aia faceam tae-bo pe calculator, si incercam sa trag un ochi la tv la serial ... ce vremuri

Somn usor la anatomia lui grey

Se sparge gashka de tot. Asa ca inchid si eu pe aici sa stau mai intinsa la tv.

Maria pofta buna!

Aida, Maria, Melania, Lucia, Iulika, Raluca si cine mai este treaz pe aici, noapte buna si linistita!

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

manga zau asa chiar nici acum nu te lasa mai moale?
ralucapaun sa stii ca eu nu am mancat niciodata gulas , dar fac un paprikas buuuun de cate nu am mai facut de mult timp ca e prea gretos. Faza e ca ungorii astia au niste mancaruri fereasca sfantu ce bune sunt ... asa ca mai bine lasa ca nu sunt chiar indicate acum



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput