Burtici fericite de septembrie-octombrie (132)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Raluk,Tulibu, copila mea avea la 32 de saptamani 1885 gr. Nu mi-am batut capul atunci, dr a zis ca e ok. Dar acum cand va aud pe voi..

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

si iulika nu mai vine...cuplimbarile ei cu tot...pe strada in plina promenada o sa scoata pe bruce...si zicea ca azi nu exagereaza...aha

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

techila nici sa nu gandesti negativ , eu doar sper sa ai ce am avut si eu si sa se rezolve cu niste suplimente ... si usor



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tulibu

raluk, merci frumos, dna dr nu s-a obosit sa imi zica mai mult decat ca e bine, era garbita ca era tarziu. Bine macar ca mi-a zis ca e ok.
Sincer am obosit ingrozitor numai pt ca am stat atat acolo. imi pica ochii in gura de oboseala, nu stiu cat pot sta cu voi in seara asta. si nici daca va pot ajunge din urma, dar in mod sigur can dma trezesc, probabil iar la 4 recuperez tot.

Ioana 28+
bebe


Nu te stresa, nu-ti dam examen maine

Culca-te linistita, somn usor!

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

techila sigur nu e nimic!

Oricum, voi cu gemeni sunteti niste mame eroine... carati dublu decat noi dar nu va aud plangandu-va dublu... . Stai intinsa, sa le fie si mai usor ligamentelor alora... eu si acum, la burtica mica, ma gandesc cum pot ele sa fie asa puternice sa tina un bebe acolo in aer...

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

of mai daci zau asa , io habar nu am ce sa iei , dar vezi ca febra este de la 38,5 in sus.
sa dispara febra asa cum a venit



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå seara!!

Am ajuns din plimbari..Nu am nascut...incå..A fost superb..Nu am mers mult dar am vizitat multe..Mergeam 200 de metri apoi stateam..Nu am mai exagerat ca ieri..Voi pune si poze de azi dar la albumul privat si poate maine ca acum merg så recuperez..Cine stie ce surprize mai gasesc aici..

Revin pe parcurs ce citesc..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Offf, Iulika ce bine ca ai intrat

Aida dar duamnele Lucia si Monica te-au lasat singurica pe aici cat am fost eu la dus?

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

iuliko bine ai ajuns acasa sanatoasa si voioasa



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

luto sigur mai trage cu ochiu , dar nu are chef sa scrie , in schimb nu stiu ce e cu manga liniste la mal ...



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput