Durerea unei pierderi de sarcini (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Doamne, nu pot sa cred
Nu stiu daca ma mai tine minte cineva, n-am mai scris aici de mai bine de un an cred si azi, probabil ca Dumnezeu m-a indemnat sa deschid subiectul si sa vad o MINUNE
Habar nu am avut ca Michelle era gravi, nu stiu cine m-a trecut in lista de mamici, nu mai stiu nimic despre fetele dragi mie de la acest topic, n-am intrat nu pt ca v-as fi uitat ci pt ca efectiv nu am avut timp, am mai postat cate ceva la un alt capitol dar si asta f rar pt ca domnisoarele ma tin mereu ocupata
dar gata cu mine, ma bucur nespus pt Michelle, o imbratisez cu drag, ii doresc tot binele din lume, sanatate si ii repet ce i-am scris in ultimul mail trimis acum multe luni, VA FI BINE





Mamica fericita de doua buburuze


http://lb1f.lilypie.com/NCeWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Camy, cu siguranta bebe va fi bine de data asta! Nu iti mai face griji! Dumnezeu te va ajuta sa fiti o familie fericita! Uita-te la Michelle! Stim toate cat a suferit, iar acum traieste o minune!

Oana_oana26, nu a scris despre sarcina ei Michelle! Eu o inteleg perfect. Probabil ca i-a fost teama pana in ultima clipa. Stim toate de aici ce inseamna o sarcina dupa ce ai pierdut una sau mai multe...

Va pup pe toate si nu va pierdeti speranta! Dumnezeu ne-a aratat din nou ce minuni poate face! Trebuie sa ne lasam in mainile Lui si cu siguranta va fi bine pentru toate fetele!

www.momsasone.com/ticker/tickers/ehp2ui70fojss8xt.png" target="_blank">Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubita_tiana spune:

MICHELLE DRAGA MEA....de asta nu ai mai intrat pe mess tu...s a intamplat minunea....ai vazut ca a venit aceasta clipa minunata??te pup...

38.3+
AMR 11 ZILE
http://bd.lilypie.com/U6V5p2.png
http://s299.photobucket.com/albums/mm310/taniutzaa/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubita_tiana spune:

camy, medicii din tg mures merita toata stima...eu am nascut acolo si as mai naste de zeci de ori....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui iubita_tiana

camy, medicii din tg mures merita toata stima...eu am nascut acolo si as mai naste de zeci de ori....

Mamica fericita de TIANA 4iunie09
http://s299.photobucket.com/albums/mm310/taniutzaa/


Doamne ajuta sa ai dreptate...am fost, mi-au spus ca placenta arat f bine pt 26 - 27 s de sarcina...ca suntem bine...


..asa ca sunt acasa...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex
26+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.myry spune:

Buna fetelor,

Uau ce minune!Nici nu stiam ca Michelle e insarcinata din nou. Nu am intrat aici de un secol si intamplator astazi am deschis subiectul sa vad ce mai e nou. Si intradevar o veste nemaipomenita.Nu imi venea sa cred cand am vazut la inceputul subiectului vestea ca Michelle e mamica lui Lukas.Scria doar Michelle si speram sa fie Michelle81. Am cautat la mamici si am vazut ca e aceeasi Michelle 81 pe care o stiam.Mi-au dat lacrimile!
FELICITARI MAMICO, MERITI DIN PLIN ACEASTA BUCURIE IMENSA! Sa fiti sanatosi, sa va bucurati de minunea voastra si sa va umple viata de bucurii


Pupici tuturo si cat mai multe vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

am intrat sa va mai citesc si ce mi-a dat sa vad....Michelle a fost insarcinata si acum e cea mai fericita mamica a unui baietel
sincer mi-au dat lacrimile de bucurie. sunt extrem de bucuroasa pt ea. merita, toate meritam.
Michelle felicitari...esti o adevarata dovada de optimism, perseverenta si incredere.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:



LA MULTI ANI CU SANATATE pentru toate si toti cei care poarta numele SF.MARIA !!!





www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi
" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalis


Spre tzel!
www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms


Doi zapaciti!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Multumesc tuturora pentru mesaje.
As vrea sa le spun fetelor care au pierdut puiuti sa nu isi piarda speranta...stiu ca e greu,chiar eu cand auzeam asa ceva ma gandeam "e usor de spus dar greu de facut".Insa Dumnezeu e mare si are grija de noi toate.Mie mi,a fost frica sa sper ca va fii bine...dupa trei sarcini pierdute si nici un raspun din pc de vedere medical...nu am avut nici o siguranta,nimic de ce sa ma agat,nimic care sa imi dea garantia ca nu se va repeta...



Mama a trei sufletele in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:



Iar acum traiesc cel mai minunat sentiment,acela de a fii MAMICA!Cuvinte nu sunt sa exprim ceea ce simt...

Mama a trei sufletele in ceruri

Mergi la inceput