Burtici fericite de septembrie-octombrie(131)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:

Felicitari fetelor care s-au intors cu vesti bune de la echo !

Sa fie un capitol cu multe vesti asemanatoare si mai tineti putin grasii in burtici,sa se mai coaca putintel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

feteleeeeee, am vorbit cu mimika
in primul rand este bine si ea si grasii sunt bine. zice mamica ca are colostru pentru tot salonul, Matei suge la san, iar Luca mananca cu seringa. Luca a mai avut cateva probleme cu respiratia, in sensul ca uita sa rspire, dar este ok, nimic grav. era foarte ok mimika, se auzea fericirea, pe cuvantul meu, radia asa prin telefon. zicea ca inca nu merge drept de la cezariana...asta e...s-au nascut cu apgar 8 grasii, iar cand a intat in cezariana avea dilatatie 3. a nascut la municipal, pentru la dr. Tutu a luat hotararea ca la municipal sunt mai bine pregatiri pentru prematuri, mimika este multumita de aceasta decizie. asistenetele de la neonato se parta f frumos cu ei. zice ca va mai sta in spital pana cand vor incepe sa manance corespunzator. micutii...asa frumos vorbea mimika de ei, era asa incantata, a zis ca pozele pe care le-am primit noi sunt cele facut imediat dupa ce au fost scosi. acum nu pot face poze.
mie mi-a luminat ziua, sper ca si voua.
sper ca nu am uitat nimic....daca mai era ceva o sa revin, am si eu emotii

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ce bucurie ca am aflat si de Biaz de care mi-e tare dor si de Mimika....si cei doi printi.
Vreau si eu fericire in glas
Abia astept.
Multumim fetelor ca ne-ati adus asa vesti minunate.
O mai asteptam si pe Sabina sa ne zica ca a pus-o pe Lisa la san si va fi o zi perfecta.

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui septoct2009

Felicitari fetelor care s-au intors cu vesti bune de la echo !

Sa fie un capitol cu multe vesti asemanatoare si mai tineti putin grasii in burtici,sa se mai coaca putintel!


Oops..eu eram.

Techila multumim mult pt noutati,ce frumos ca deja papa la san

Mihaela 35+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Am revenit!

cam gol astazi forumul fata de alte dati..o fi caldura de vina, ca eu una pana acum cred ca am transpirat 3 litri de apa de cand fac de mancare Bine ca am terminat si acum pot sa stau linistita.

Laura78nico multumesc frumos pentru parola, abia astept sa citesc ce s-a postat pe mail.

diamar78alaturi de cei dragi, multa sanatate, nastere usoara si bebic mancacios si voios!

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

La multi ani Diamar !

Mihaela 35+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Techila multumim de vestile bune despre Mimika si bb.

Eu inca ma mai gandesc pe care din voi sa o anunt cand se va produce evenimentul cum am DPN 23-24 oct...si voi majoritatea cu bb in brate...

Laura 28+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura78nico

Techila multumim de vestile bune despre Mimika si bb.

Eu inca ma mai gandesc pe care din voi sa o anunt cand se va produce evenimentul cum am DPN 23-24 oct...si voi majoritatea cu bb in brate...

Laura 28+ si Ramona Cristiana 20.03.2007


Monis5,Andrecluj...?Dar ce are daca vom fi cu bebeii in brate,un mesaj acolo cred ca se poate transimte...

Mihaela 35+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Ce veste minunata ne-ai dat Techila!
Ma bucur foarte mult pentru Mimica si ca totul este ok, ii mai transmit o data toate cele bune, sa o pupi din partea noastra daca mai vorbesti cu ea.

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Tiii...ce liniste pe aici!

Diamar sa ai parte de o zi minunata! de fapt, toate sa fie minunate..La Multi Ani!

Melania nu stiu daca ti-a raspuns cineva dar coffeechat este in josul paginii

Danuta felicitari pentru vestile bune de la eco!

Multumim Techilei pentru noutatile despre Mimika...vorba Luciei, vreau si eu fericire in glas!!!!
Si mi-au placut tare mult pozele cu Techila animala..este o scumpa!! aia cu palaria, cand juca Monopoly si chiar bolnavioara si amarata...tot iti vine sa o pupi in bot!

ma bag sa rasfoiesc putin siturile de la mihaela!

aaa..si inca ceva..Selen, Monica unde se gasesc camasile acestea Vienetta? este un magazin special cu produsele lor?! sau?!

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput