Burtici fericite de septembrie-octombrie (130)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Ce ma amuzati cu testul asta. O sa il fac si eu dar cred ca maine pt ca acum vine soata acasa si tre sa ii cedez locul la calculator.

Ne auzim maine dimineata. Sa nu ma puneti sa alerg chiar foarte mult dupa voi pt ca obosesc repede. V-am pupat si va doresc o seara minunata.

Monica 27+ cu Rares Stefan/Andrei POZA BEBE
VARSTA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Cred ca in mine sta speranta acestui popor....pacat ca am emigrat




monikus ne vedem maine!

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

m-am intors din oras. norii aia erau doar de speriat.e asa caaaaaald! da mi-am luat niste slapi pe post de papuci de casa de mers la spital si am luat camasute cu caciulite pentru bebei, tot pentru spital, ca le-am intrebat pe asistente si asa mi-au cerut.



anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Anco ma scuzi ca ma trezesc si eu asa ca.....dar tu nu ai aflat sigur daca e fetita si baiat perechea ta minunata ?


Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

nu am aflat luto pentru ca baiatul sta cumva deasupra , iar celalalt bebe, care se presupune ca e fata sta transversal cu funduletul exact sub baietel, asa cam in forma de cruce, ca sa intelegi, deci acel loc este absolut inaccesibil si asa a fost de cand mi-a zis ca unul e baiat si ca celalalt nu se vede. am eu un feeling ca va fi surpriza pana in clipa in care nasc, pentru ca burtica mea nue asa mare pentru 2 si ma indoiesc ca au unde sa se mai invarta si sa se mai intoarca. dar ne-am obisnuit cu ideea, speram sa fie asa cum zice medicul, posibil, fata, si ne rugam sa fie sanatosi, orice ar fi.



anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Bine mai fetelor dar ce am vorbit eu cu voi vineri sa nu fiti foarte active ca nu o sa reusesc sa citesc. Sunt pe la cap. 126 si nu stiu cat apuc sa citesc ca mi se trezeste piticul.
Si eu m-am emotionat cand am citit scris mare cu rosu ca s-au mai copt 2 dovlecei. Felicitari Mimika si bun venit Matei si Luca pe lume.
La Multi ani Ralu0308!
Sa va povestesc o faza tare. Eram in gara si vad ca se uita o tipa lung la burta mea. Dupa un timp ma uit si eu la ea si atunci ea imi arata pe degete 1,2 sau 3. A ramas mirata cand i-am aratat dopar un deget.

31+ cu Matei si mamica strengarului David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Techila, fiica ta,mostenitoarea tronului, e mortala!
Luto, faza cu deodorantul e super tare
Am vazut ca ati discutat de mancare sanatoasa, cand era Andrei mic am luat un aparat chicco babypappa care fierbe in aburi, amesteca, toaca mancarea bb si sincer a meritat toti banii. Plus ca se pune in priza, si cand mergeam prin concedii puteam eu sa ii fac mancare. (mai bine decat sa ii dau la borcanel).

Ioana, mamica de Andrei (5 ani) si Alexia 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

monikus, acum te invidiez eu, dar chiar ca ai fost curajoasa sa pleci la drum. eu nu as fi indraznit.
luto, esti salvarea mea , deja iti multumesc, o sa-ti trimit pm cu despre ce e vorba si imi spui ce si cum facem, si apropo de orez cu lapte...miam, miam...joi vine laptele asa ca bag si eu atunci un orez. nu prea stiu cum, da ma informez intre timp.
ha, ha, ha dana 15, eu eram cu maisnuta mai devreme in oras si la o intersectie ma claxona unul cu o duba, grozav de grabit, sa ies odata. dupa ce am iesit,el dupa mine, la primul semafor eu pe o banda , el pe alta , ajunge in dreptul meu si vad ca se uita ciudat, de sus din duba lui, asa ca las geamul din dreapta jos si ii spun"daca va grabiti de ce nu iesiti dumneavoastra din intersectie, ca eu nu ma grabesc niciunde, nu vedeti?" la care tipul nu mai stia cum sa-si ceara scuze ca ma claxonase
ellenuta, sanatate evei!


anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

uite inca ceva dragut..este o istorioara de la sat povestita dragut de Tudor Gheorghe
www.trilulilu.ro/mafioso/606417e7b6b2b6" target="_blank">poveste

Diamar chiar a crezut tanti ca ai trei bb in burtica?!

Anco asa e mami, nu te grabesti nicaieri!

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

luto ti-am trimis pm, dar nu stiu daca l-ai primit ca la mine parca s-a pierdut.



anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput