King of pop Michael Jackson (2)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Neatza tuturor!
Melodia zilei este Bad, propusa de Billie Jean alaltaseara, de acord?



Si varianta cu pustii.


Oana, am vazut-o la linkul pus de Nelia, dar repet, extraordinara asemanare. Sa fi vazut Michael statuia si sa fi vrut sa arate la fel?

Nelia, painea prajita cu branza pe ea e super tare. Cum naiba au reusit? Chiar seamana cu fata lui Michael daca te uiti atent.
Am citit articolul cu controlul medical, nu inteleg totusi pana acum s-a vorbit ca a trecut printr-un examen de 4 ore si a iesit super sanatos, ce vroiau sa verifice mai mult la Londra? Si din 4 ore de verificari m-as fi gandit ca l-au intors pe toate partile, cum sa omita fata? Hmm...



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne, ce a facut Omul asta din noi, suntem fane 100%, mai ceva ca in tinereti... Multumim Michael!

Danat, melodia propusa de tine e cea mai tare melodie a lui, si cu videoclipuri cu tot, dupa umila mea parere, eu mi-am facut ringtone la mobil din ea (Kalid) si o ascult peste tot...i-am innebunit pe toti cu ea si toti zic ca e superba!

Fetelor din Bucuresti stiati de asta:

Tribut pentru Michael Jackson
Tribute to Michael Jackson in Bucharest. Beat It choreography, Saturday 8th August. Everybody is invited! More info here www.onebeat.ro
sursa: http://www.220.ro/k5jtauDveU/Tribut-Pentru-Michael-Jackson?rel=clckro


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Buna dimineata fetelor - Michael


Super faina melodia zilei
Nelia,sincer pe felia de toast n-am putut deslusi nici o figura

Nu stiu cat de adevarata o fi stirea asta http://www.libertatea.ro/stire/in-sifonierul-lui-michael-s-a-gasit-o-camasa-de-dama-plina-de-sange-250873.html dar daca ar fi sa fie atunci ...

Care este ultima stire despre copilasi?

Omer nu seamana cu Michael deloc.Asa cum arata cand era mic,Michael nu era asa si apoi Omer era machiat si s-au facut diferentele abia acum.Si mie mi se pare ca Blanket si Omer seamana dar Blanket nu e dat cu creion pe cand Omer era.In schimb Blanket nu are pielea alba ca Paris si Prince.


Pe haox au cam dat chix ....

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Exista si o poza data publicitatii cu aceasta camasa www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2573761/Blouse-covered-in-blood-found-in-Jackos-wardrobe.html" target="_blank">aici. Cum de nu a fost luata in calcul de la inceput? Acum se ridica un milion de alte intrebari, a cui era camasa, al cui era sangele, cand a fost folosita samd?


Am gasit in Sun si o poza cuwww.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2573786/Pictures-of-Jacksons-death-mansion.html" target="_blank">camera unde a murit Michael.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Billie_Jean spune:

Am si eu o intrebare: cum postezi un video direct pe pagina de forum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

ce fain e clipul asta, cu Pavarotti:

http://www.youtube.com/watch?v=7Zci9vHAEMY&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si alte poze cu camera si casa
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2573817.ece?slideshowPopup=true&articleId=2573817&nSlide=1

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetele,neata Applehead
Imi place foarte tare cum arata in periada BAD, suparat rau.Imi place melodia la nebunie, videoclip foarte tare...care nu e dealtfel?
Eu pentru ca tin la venele mele,si vreau sa mai intru pe forum mi-am propus sa nu mai ascult nicio melodie mai de " corazon",ca nu rezist si de la primele acorduri......
Asa ca bag Bad, Blood on the dance floor,They don`t care.....chestii de astea....

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ma doare capul....cica nu e purtata camasa , dar are o cheie si monede in buzunar( sau ce or fi alea).Cum nu au gasit-o pana acum bai nene?Mhhhhh....ciudat.. nu stiu ce sa zic...BS poate?
Edit: am intrat pe ambele link-uri date de voi, unul Liberatea si altul The Sun, si constat cu stupoare ca sunt 2 camasi diferite,am senzatia ca miroase pur si simplu a SENZATIONAL si nik mai mult

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Anka, aia de la Libertatea cred ca e pusa de ei in lipsa unei autorizatii pt poza cu adevarata camasa. Zic si eu desi habar nu am, dar nu m-ar mira sa fie goana dupa bani, The Sun e un ziar de scandal, tot astia au dat si rezultatele autopsiei dupa moartea lui ca nu mai avea par, ca avea nu stiu cate urme de ace prin picioare, maini samd, desi totul a fost infirmat de catre legistii din LA.
Sa vedem ce urmeaza, nu stiu cand se vor potoli...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput