Burtici fericite de septembrie-octombrie (129)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

manga, noapte buna!
aida, de ce nu dai un telefon astora ca sa vezi si preturi si de toate? poate te mai lamuresc ei si te ajuta sa iei o decizie.

si eu ma bag la nani, daca schimba soatza programul ca se uita la un film cu femele torturate si mi-e frica....poate il conving sa se culce...pana acum ma rugam de el sa mai stea cu mine....

maine pun poze cu caruciorul asamblat...mare bataie de cap sa pui piesele alea cap la cap

noapte buna, va pup!

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mary baga recuperari
macar acum noi nu mai inaintam si ne ajungi imediat

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

ce ma enervati cu schimbatul zodiilor si alte alea...eu una nu cred in ele ,asa ca 21 e adjudecat

Bafta fetelor care merg maine la eco/analize

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 35+, cu -Razvan


_

AMR - 3 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Referitor la pampersi...mie asistenta mi-a zis ca se folosesc 7/zi...x 5 zile cat stau eu,35 de buc. Eu oricum o sa iau un pachet mare sa duc cu mine ( o avea el loc prin salon pe undeva sa stea)..o sa dau cati sunt necesari si restul ii aduc acasa

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 35+, cu -Razvan


_

AMR - 3 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

aida care masaj ? am castigat un premiu si eu nu stiu ?
Nu mi-e somn mai fetelor dar ma doare rau spatele si nu pot sta in fund....trebuie sa ma intind.....
Ma rupe durerea de noada si de coloana...si pt astea am inteles ca nu sunt uleiuri speciale de masat

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

pt mine ziua de maine va fi foarte interesanta am de rezolvat o lista maaaaareeeee ... si parca vad ca nu intra nimic , dar pana maine mai trebuie si sa dorm si chiar nu am somn de zici ca azi am dormit ... asa ca trag si eu cu ochiul la un film de pe vremea lu Pazvante la care se uita dl. sot si mai stau pe aici



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

luto te cred si ai grija , si zici ca vrei sa vina cineva sa iti faca masajul ? ...hm



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

aida care masaj ? am castigat un premiu si eu nu stiu ?
Nu mi-e somn mai fetelor dar ma doare rau spatele si nu pot sta in fund....trebuie sa ma intind.....
Ma rupe durerea de noada si de coloana...si pt astea am inteles ca nu sunt uleiuri speciale de masat

Cea mai fericita 34 + cu


da da luto, eu le stiu, din cauza acestor dureri ma duce sotz la pipi ca eu nu pot merge, nu-mi mai pot misca picioarele, mai ales seara.dar eu langa pat mi-am pus o masad-aia mica si laptopul pe ea, imi tin capul cu o mana si cu cealalta va scriu. e adevarat ca merge mai greu....dar merge...si tot d-aia scriu cateodata ca ultima analfabeta

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

techila stai calma ca asa scriu si eu ... si culmea e ca masa e mai sus decat patul si nu vad tastele , doar le bunghesc si daca nu sterg si scriu si fac asta mai ales cand am arsuri ca atunci nu pot sa stau nici un pic ridicata

edit: cat despre dureri ca nici nu stai cuminte , trebuie tu sa te rupi in 2 toata ziua ce ti-as da eu sa fiu in locul lu Vali ...



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Ma duc si eu la ,ne citim dimineata la coffee,v-am somn usor!!!

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 35+, cu -Razvan


_

AMR - 3 saptamani!!!

Mergi la inceput