Burtici fericite de septembrie-octombrie (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

fetele...ma bag la un lost...si la un somn dupa ca trebuie sa ma trezesc devreme. pupacesc.

MangaGirl :-) 31+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

fetele...ma bag la un lost...si la un somn dupa ca trebuie sa ma trezesc devreme. pupacesc.

somn usor si maine o zi usoara



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

vai steaua mea neuron gravid singuratic si nef***t , acum am vazut si eu



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Aida pai eu am crezut ca esti singura pe aici care se lauda ca nu are problema asta

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Aida dar tu faci studii adanci, nu gluma ....
Sper sa alegi ceva fain si sa fii multumita

tocmai a zis husbandu ca sunt handicapata daca pt o amarata de saltea trebuie sa comand ... si de fapt stiu sigur ca la Emma am avut salteluta de burete si a fost super OK , dar nah tzacaneala isi spune cuvantul



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Somn usor, Maria !

Fetele, si eu cred ca va las ca am o pozitie groaznica in fotoliu.

Noapte buna si linistita!

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

si am avut eu asa....ca o revelatie...si m-am gandit sa discut cu universul si cu colul meu, poate nastem si noi pe 21 luna asta....mi se pare o zi foarte potrivita (nu ma intrebati de ce ca nu am motive, decat ca e vineri si m-am gandit eu ca ar fi suficient cat m-au persecutat)

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si



conform ultimelor discutii familialeeu & sotz...21 e si data noastra
...si cunoscandu-i programul doctorului, vinerea e si o zi f potrivita pt el.

uitase ....sunt la recuperat

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 35+, cu -Razvan


_

AMR - 3 saptamani!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Noapte buna fetelor ca maine o luam de la capat
O saptamana usoara sa aveti !
iulika te asteptam cu vesti de la eco si parca mai mergea si ralucapaun multa bafta

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

vai steaua mea neuron gravid singuratic si nef***t , acum am vazut si eu


Aida pai eu am crezut ca esti singura pe aici care se lauda ca nu are problema asta

pai asta mare problema daca husband de atata timp acasa si eu degeaba se pare ca sunt la pastrare , murat , la naftalina ... dar peste 2 zile incep cu agresiunea si o sa imi spuna ...



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Aida asta e meritul publicitatii, vor sa ne faca sa ne simtim parinti rai daca nu cumparam un anumit produs, de la o anumita firma. Si de burete si cu arcuri pot fi bune sau rele. Important e ca cea pe care o iei, oricare, sa fie de calitate.

Dar asa suntem noi, eu am un document cu tabele facut pentru carucioare, sa ma ajute sa ma decid (si am luat ce nu era in tabel) si am inca un document lung cu ce trebuia sa iau de la ikea din budapesta, sa nu pierd vremea pe acolo si sa vin fara ceva, ca apoi nu stiu cine mai merge acolo. Cu dimensiuni, coduri, preturi in forinti si lei, etc . Vrem sa fie cat de bine

Acum chiar va las. Pupicei pe burtici

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

luto ai inceput masajul? deaia mergi asa repede la ?




Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput