Burtici fericite de septembrie-octombrie (128)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna dimineata...poftiti la ....e bua rau...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

25+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Buna dimineata!
Eu sunt cu un porumb copt in fata, ca mi-am luat aseara la pachet!
Aveti aici si pozicile facute de mine ieri:
http://entertainment.webshots.com/album/573843000gekCyN?start=12

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 33+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

neata!

o zi racoaroasa si frumoasa va doresc!

scumpi foc dovleceii mimikai...sper ca e bine si ea si mai ales ca e in forma!
am vazut pozele de la intalnirea fetelor, banuiesc ca a fost super! zic si eu cu invidie..de "suparare" am facut pt sot crema de zahar ars....

la multi multi ani fericiti roxxy!
maine mergem si noi in ikea...sa vedem ce gasesc pt bebe acolo..in catalog vad ca sunt o gramada de chestii..patutul si caruciorul cred ca o sa le comand pe net! inca nu am facut-o ..sper ca nu-s ultima!

a si era sa uit, multi ani fericiti iulia si numai bucurii!




35+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doro76 spune:

Neata burticilor!

Sunt superbi dovleceii Mimikai si marisori...Inteleg ca au inceput sa pape ca lumea, ceea ce e suuper

Raluk- iti spun si eu acelasi lucru: faptul ca bb e deja cu capul in jos nu e rau, doar ca apasa pe col. Daca ai colul luuuung si inchis, nu-i bai. Daca e scurt si se deschide..ca la mine...nu e mare veselie. Partea buna e ca poti naste normal, daca bb e pozitionat normal. Iar eu, fan declarat al nasterii naturale, ma bucur ca s-a intors.

Am vazut pozele de la party si sunteti frumoase foc ! La mine e mai greu cu socializarea in week-end asa ca am ratat constient intalneala!

Partea buna in ceea ce ma priveste e ca ma simt bine, n-am mai pierdut lichid si n-am mai avut contractii dureroase..Asa ca sper ca bb sa stea cat mai mult in burtik.

Revin cu o intrebare. Cine naste la Filantropia?


Doro 33+ cu Sara si Eva Maria (28.04.2005)

"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Doroteea&year=2009&month=9&day=16&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doro76 spune:

AAAAA, senila mai sunt alecxa si, Roxxy, mai cu intarziere. De...varsta

Doro 33+ cu Sara si Eva Maria (28.04.2005)

"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Doroteea&year=2009&month=9&day=16&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå dimineata!!Cafelutza de la mine..o gasiti voi stiti unde..in colt aburindå..Vå servesc cu drag..Vå asteaptå..

Cristina am vazut pozele....Ce så mai spun..Decat ca iarasi mi s-a facut poftå de Andreiut så il mananci nu alta de frumos..Si Mateiut e frumos foc..Imi pare bine mamici frumoase ca v-ati simtit bine si cu porumbii aia copti ..cum se zice, så va dati 2 randuri de palme..

TEchila så-i transmiti la sotz ca este un mare domn..Cum a stat el si a pregatit gratarelu la doamne..jos pålåria..
Si pup techilutza ca tare frumoaså e si drågålaså..

Eu m-am trezit si astept så se trezeasca si sotu så påpåm micul dejun si apoi så ne pregatim så plecam la film..Pe urmå voi vedea ..daca nu nasc..De acum asa se aduce in discutie treaba..facem ce vreti daca nu nasc si asa mai departe..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:


Buna dimineata burtici!

Help....fetelor care au mai nascut la Bucur sau stiu ce trebuie sa contina Bagajul de Maternitate.

De asemenea, pt acasa...Pampersi sensitive care new born sau normali?
Pt. urechi ...betisoare cu opritor sau nimic?
Cadita de baie simpla sau cu forme?

Dana 32+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doro76

Neata burticilor!

Sunt superbi dovleceii Mimikai si marisori...Inteleg ca au inceput sa pape ca lumea, ceea ce e suuper

Raluk- iti spun si eu acelasi lucru: faptul ca bb e deja cu capul in jos nu e rau, doar ca apasa pe col. Daca ai colul luuuung si inchis, nu-i bai. Daca e scurt si se deschide..ca la mine...nu e mare veselie. Partea buna e ca poti naste normal, daca bb e pozitionat normal. Iar eu, fan declarat al nasterii naturale, ma bucur ca s-a intors.

Am vazut pozele de la party si sunteti frumoase foc ! La mine e mai greu cu socializarea in week-end asa ca am ratat constient intalneala!

Partea buna in ceea ce ma priveste e ca ma simt bine, n-am mai pierdut lichid si n-am mai avut contractii dureroase..Asa ca sper ca bb sa stea cat mai mult in burtik.

Revin cu o intrebare. Cine naste la Filantropia?


Doro 33+ cu Sara si Eva Maria (28.04.2005)

"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Doroteea&year=2009&month=9&day=16&babycount=1"



Buna dimineata,

Eu nasc la Filantropia.

Pup - O zi buna !



Clodute mami de Patrick si
cu Karolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

buna dimineata,
bag repede ceva la burta si plec la icheia si eu, ca am cosmaruri ca nasc si nu am saltea pentru pesti. iau problema in mana si taurul de coarne ...sper ca de tura asta sa gasesc. ma duc sa bag si niste chiftelute si niste prajituri...

multumim pentru aprecieri fetelor, data viitoare sa fiti mai multe (daca nu ne-om apuca toate sa nastem) la gratare.

foarte faine pozele, cristina, acum le-am vazut si eu, tu ai scris si titlu, nu ca tanatloaica de mine...la mine se subintelege..na

urati-mi spor la cumparaciuni!!
pup

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Buna dimineata si de la mine si multam de cafea.
TOATE pozele de la gratar si cu cei doi grasi sunt super frumoase.
Techila felicitari pt organizare si o strangere de mana sotului ca "v-a protejat"
Eu azi m-am hotarat sa fiu doamna si sa scriu mailuri.
Cred ca vi se intampla si voua sa fiti asa de ofticate si suparate ca mine.
Nu scrie nicio prietena nimic, nicio fosta colega de munca, nici nasa...nimeni.....bai dar macar sa zica "salut sunteti bine ?"
Atat vreau nimic mai mult.
Mama lor de nesmtiti...si dupa aia baga replica aia care ma scoate pe mine din tatani "n-ai mai dat si tu un semn de viata".
Sunt sigura ca stiti modelul
Asa ca azi scriu la toti cu toate ca de fiecare data imi promit sa nu o mai fac.......si sa vedeti maine cate mail-uri primesc de multumire si surpriza
Insa voi va aflati in continuare pe primul loc asa ca voua va scriu cel mai mult
Duminica minunata si frumoasa alaturi de cei dragi

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput