Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

SIMINA ti-am vazut caruciorul si patukul ft faine culori faine ai ales

25+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21

SIMINA_KIN am votat si eu motul mik

25+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu


Multumesc mult !!!!!!!

De dormit nu dorm niciodata mai devreme de ora 24 (adik mai am o ora de stat) , dar nu prea stau pe net, sau dc stau nu am chef de tastat...
S-a terminat meciul...sotul a iesit afara , la o cu nasu....asa ca stau pe net

24+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Poze noi
bebe

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Buna, fetelor!
Aici sunt si eu.
Sunt umflata parca cu pompa, am niste picioare, valeu :(
Azi ma laud cu o achizitie noua, o papusa frumusica foc, cu codite de lana impletite si care canta de leagan, e asa de dulce, pana si sotul s-a jucat putin cu ea :))
Este cantecul clasic de leagan pus pe mecanism simplu, fara baterie,doar cu cheita, sigur il stiti.
Am zis ca o sa il pun in fiecare seara ca sa inteleaga ca e ora de culcare cand il ascultam :)

22+ astept pe Ingrid Alexandra pe 30 noiembrie! sa fim sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Merci....patutul luceste cam mult in poze , da nu-i asa strident in realitate....le-am luat culori neutre ca nu cumva fatei mele sa-i creasca coite

24+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Poze noi
bebe

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Dienutze vezi sa nu te obisnuiesti tu innaintea bb, si sa adormi cum auzi melodia

24+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Poze noi
bebe

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:


buna asta Simina

22+ astept pe Ingrid Alexandra pe 30 noiembrie! sa fim sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Katy acum am vazut mesajele tale...scuze
In leg cu link-urile....nu-i nici un secret...iuita-te pe prima pagina la "cum sa ascunzi un link" si vei intelege sigur.....daca tot nu ai inteles ,studiaza semnatura mea , sau a cui vrei , prin reply/quote

24+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Poze noi
bebe

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

eu am schimbat dedicatia sotului de la semnatura, ca s-o fi saturat de ea

24+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Poze noi
bebe

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

apropo de picioare umflate si mie inca mi se umfla cu toate ca le-am tinut pe perne ,pe scaun ridicate pe umeri la sot si tot se umfla oare tre sa stau cu ele mai mult timp pe umar la sot????

25+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Buna seara burtici dragi!

Ma bucur sa o vad pe Katyuscha cu primul mesaj din capitol...de cand pandea ea asta.Asa ca pe langa un pepsi cu care te-ai laudat ca faci cinste,macar virtual ca mi-e frica sa beau din cauza tensiunii,trebuie sa mai dai unul ...asa ca sa mai fii prima la noi capitole.
Multe felicitari pentru o noua saptamana,sarcina cat mai usoara in continuare.
Mamaaaaaaaaaa dar ce am citit...vrei sa fie SURPRIZA sexul lui bb pana la nastere???Eu nu as putea,m-ar roade tare mult curiozitatea,uite sunt tare curioasa ce ai tu si tu vrei sa ne tii atata in suspans
Pentru asta trebuie sa mai dai un pepsi,sau mai bine unul pe seara


Felicitari si altor fete care au schimbat sau schimba acum semnatura,data fiind ora asta la care scriu...prind 2 zile pot sa zic


Simina tin pumnii stransi stransi pentru maine la morfo,sa vii cu cele mai bune vesti.Cand mergi sau mai bine zis cam cand intri sa ne anunti?

Sper ca ti-a mai trecut din supararea aia ca nu-ti trebuie tie asa ceva.
Ai dat inca un amanunt frumos din concediu.

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 21+

Mergi la inceput