Burtici fericite de septembrie-octombrie (124)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Selen parca as fi scris eu ultimul mesaj . Si eu ma simt dezorientata. Nu stiu daca la body-uri trebuie sa le cumpar si pantaloni sa-i poata purta? Sau se iau pe sub salopetele alea intregi, si cu maini si cu picioare? Sau cum zici tu, salopetele alea vin direct pe piele? Asa ar fi cel mai simplu, ca alea se inchid de sus pana jos, nu-l strange nimic peste burta si nu-ti trebuie atatea piese, ca au inclusiv peste laba piciorului, nu trebuie sosete

techila eu din grupul invidioaselor tin minte ca a zis Cristina ca aduce si frigarui . Si ca Monica daca vine aduce legume si peste parca . Si mimika a mai zis de muraturi . Aveti noroc ca mi-e pofta doar de legumele Monicai. Daca vad in poze ciuperci sau vinete la gratar ma aveti pe constiinta

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

techila- pai poate facem o claca mica si te ajutam la restul geamurilor.

vin si eu cu o remarca- pai voi gazde, si voi aduceti greul, nu mi se pare corect! asa ca eu propun sa aduc mici, buni, buni, testati. vreo 2 kg sunt ok? nu stiu exact cati suntem.
dar chipsuri si alte prostiute avem voie?


selen- eu body cu maneca scurta le voi folosi si pentru somnic...daca este cald. Salopetica intreaga (cred ca la ce zici tu pijama) se da direct dupa scutec, fara body. Cat despre sac de dormit, pune-l bine ca il vei folosi cu siguranta, Matei de la 6 luni nu a suportat paturica si cand ridica piciorusele si-o punea direct in cap, asa ca acesti saci au facut minuni.

Miha, mami fericita de Matei (16.01.2008) , Laura (30.09.1997) si 33+
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

asa, si foarte important sa ziceti daca aveti cu ce veni pana aici si daca toata lumea a priceput cum sta treaba cu harta. e facuta de mine...sper sa nu fie bagatoare in ceata.
mimika, bagi nr meu de tel in memorie, cand plecati de acasa dati un telefon si stabilim exact cand si cum va intalniti cu soatza.
o sa intru si o sa trimi pe mailul comun si nr de tel al sotzului meu ( e f de gasca)

in afara de mimika, restul cucoanelor la raport!!!!!

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:



raluk- multumim pentru informatii
avand in vedere ca vin doar cu juniorul si eu mai am locuri libere si ma pot deplasa sin in oras, ca baza sunt in 13 septembrie.

techila- eu am priceput schema. super tare

Miha, mami fericita de Matei (16.01.2008) , Laura (30.09.1997) si 33+
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Da, la salopeticile alea intregi, cu tot cu picior, le zic pijamalute...ca sa nu se incurce cu salopetele de iesit afara

asa e cu sacul banuiesc ca-l pot folosi mai tarziu, dar eu ma gandeam ca si acum cand e mica mica, tot saculetz sa folosesc, am inteles ca sunt mai sigura, ca nu-i vin pe fata sa se sufoce, cum ar putea veni o paturica...deci trebuie sa caut altul, mai mic...

Raluk, stai pe aproape, sa le batem la cap pe fete din 2 parti

a, am luat si eu o pereche de sosete, dar ma gandeam la ce le voi folosi, daca eu toate salopetele si pantalonii le-am luat intregi....doar daca o tin doar in body le pot folosi, cred....

34+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

miha 74 a sarit cu micii!! adjudecat!! eu fac o listutza acilisha lanaga mine cu ce va fi adus, iar noi vom lua restul, e ok? zi-mi daca te descurci cu harta.

cat despre claca cu geamuri, nu zice ca nu stii despre ce e vorba, o sa iti arat sambata distractia mea cu curatatul geamurilor.

dupa socotelile noastre am fi 12 bucati oameni mari si mici, cu posibilitate pe prelungire la 16 persoane. dar daca vor si alte fete, sunt binevenite


Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

katteryna frumosi sunteti sa va fie de bine




Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Si eu am papat cartofi prajiti dinaceia cancerigeni, care se fac la cuptor cu branzica ...yamiii ce bun a fost si acum avem la desert pepene galben.
Si deseara am program de tipete cu Adi care ma cearta ca nu mananc carne si oua si alte proteine ....dar nu imi plac, voi ma credeti, nu ?

Cea mai fericita 33 + cu

io nu te cred



Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

selen si raluk- eu am luat sosete pentru ca atunci cand ii dai body...deseori constati ca au picioarele reci si atunci ii pui sosete.

dar eu zic sa stati calme, ca totul va veni atat de natural, si mai bine ca voi nu va stii nimeni.

vi s-a intamplat sa aveti examene sa invatati ca apucatele, si sa aveti impresia ca nu stiti nimic inainte de examen...s-apoi sa iesiti cu super nota?
cred ca asa sunteti voi acum, cititi, va informati si aveti impresia ca nu ati retinut nimic, dar o sa va vad eu la scutece cat sunetti de profesioniste

Miha, mami fericita de Matei (16.01.2008) , Laura (30.09.1997) si 33+
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

noi aducem castraveciori murati si crema de zahar ars

34+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5
poze

Mergi la inceput